Prijava

tek sad videh opaaaaa

Moguce da dolazi i jedan visoki uskoro. Jer se Jovanovic sporo uklapa, a Bjelica je Raskim

mislim da nismo mogli bolju zamenu za jovića da dovedemo

Koliko smo ga puta pomenuli, stvarno je red bio da dođe. Radostan sam malo sad.

Kazu da radicevic deluje na ovim prijateljskim dosta bolje od Jovica kad je dosao. Ali ovo je vrhunsko pojacanje

ocekujem jos jednog solidnog crnca visokog pa da poigramo

ja lično imam dva razloga za slavlje:

1. ročesti košarkaš je dobar
2. nismo doveli rajsa

Ja nisam ni video ovo dok niste pomenuli. Radostan sam sada, dobar igrac meke ruke i onako sasvim solidno prodoran. Iskusan sto je najvaznije, treba nam neko ko se ne ukenja. Jovic je imao frkicu da opali kad je sam sada to ne bi trebalo da se desava iako je slabiji asistent rocesti. Zato radicevic asistira bas fino vrv ce sve bolje vremenom. Nesto crno na 4 i jebemo karamo.

Gde si gusti zivotinjo olinjala bas sam te juce pomenuo

ročesti je bio jebač dok je igrao za nižnji, koliko se sećam on je i prestigao onaj prvobitni mwilov rekord od 15 asistencija

u makabiju se malkice upuvao, ali je i tamo solidno igrao, evo baš gledam statistiku sad, 14 poena prosečno uz 5.5 asistencija

mada nije imao nešto preterano jaku sezonu u lokomotivi, ali kontam da ga je i boleo kurac za evrokup glupi

Prvi strelac evrolige je bio te godine kad je igrao u niznjem. Mada nam se i rakoc vratio kao bicsi prvi strelac el hahaha

Ma rocesti je sasvim solidan asistent. Ali pre svega suter. Najzad plej vrhunski suter.

Tu sam, nego me mrzi da se logujem preko telefona. Pominjao sam i ja tebe pre dva dana. Kako me ne zovete na basket, a klasicni sam rocesti :( kad budes svracao do grcko kiparskog ili zirafe, javi se. Imam i nesto drugo te pitam, ali ujutru cu, ne mogu pisem vise sa telefona

Pa nisi hteo 178 puta pa smo odustali jbg. Tamo sam svaki dan osim vikendom, sredom i spavam tamo. Aj

Dobar je zločesti, nema šta.

Sad vidim pišu da je Pero Antić kao gotova stvar. Ne znam bogumi, on mi je nekako ispušena muštikla.

Džons uopšte ne bi bio loš posao, čovek dobro igra, jak je kao bik, e sad je samo pitanje kako bi se snašao na evroligaškom nivou.

Uigran je sa Ročestijem, jak na skoku, solidan defanzivno, fino pojačanje bi bio

Ne bih bio preterano zadovoljan da on potpise

Ni ja. Ništa posebno nije igrao u žnj takmičenjima.
Doduše, brine me sva koncepcija tima za ovu sezonu. Imam osjećaj da iduće godine igramo evrokup jebeni. Srećom, uvijek katastrofalno pogriješim, tu mi nada leži.

Перо Антић поново звездин оп оп оп

Matora nezainteresovana kljusina. Taj kod Radonje ne bi imao 2 min po meču.

Pokidaće nam ovaj i ono malo živaca što smo imali, zapamtite ovaj post pičke!