Prijava

Jbt koji novci su vise potrebni da bi napravili neki ozbiljniji rez rupa bez dna bukv ne znam zasto je vucic pustio tolike pare za ovu blamazu

па добро реално после 10 година су освојили АБА и добили ЕЛ по мени је паћа бољи тим добро лоша форма у последње време их стрефила, ал могуће да ће они опет узети АБА лигу што није ни битно ако цзв добије вајлдкард за ЕЛ или ако финалисти АБЕ оду у ЕЛ
мислим АБА се игра због ЕЛ реално какав курфчев трофеј немој јебати угасите ту титоистичку усрану лигу више

U tome i jeste poenta, pisao sam već pre negde - u fazonu sve sam vam dao i obezbedio, brdo love, Žoca ledjendu, i opet vas razbijamo, ne vredi, bolji smo šta da vam radimo. Ne znam šta čoveku treba da kmeči na sudije zarad jednog nebitnog kupa koji nije osvojio, nema smisla na taj nivo da pada.

Sace krenu one spike 'nije trebao ni da se vraca u srbiju u ovaj mulj' varijante a sve dogovorio sa vuckom prvi do boga da bude, sad kreno da kenja o tome koga drzava placa ne bi me cudilo dogodine da krene sa proglasom da se majmunise protiv vlasti jos jedan za zivota da izadje iz ledjende

Duda uvek bio veći trener i čovek od Žoca.

nije trebao ni da se vraca u srbiju u ovaj mulj

Ово дефинитивно звучи као нешто што би изрекла она НВО ПроГлас са Бјелом старим гробаром на челу

Duda bio true dingospow jedino se zajebo sto je sa drugosrbima usao u deal, iskoristili ga majmuncine vrv zoc nema taj kapacitet cim vec kenja o drzavi koja mu sve dala

а жоц је колико трофеја узо, 2 или 1 знам за аба лигу

Ajde bezi u kurac moras biti solidan papak da tripujes da je zoc neko bozanstvo

Duda više napravio sa represtacijom, uzimao EL sa kojekakvim Printezisima itd. Žoc bez supertima nije mogao ni da prdne, sa onim nesretnim Fenerom jednu samo EL uzeo ej, sramota, tolike pare ulupali u taj klub, praktično NBA tim napravili i opet samo taj jedan trofej na jedvite jade.

Али узимао је са панатом и неким дијамантидисима

Letece uskoro mejmun evo i sudije da mu zavrsimo i novu nba postavu jbt postao ko zelenski

па да патријарх није блокиро долазак мироте сад би ми расправљали о смени сферопулоса

627
па да патријарх није блокиро долазак мироте сад би ми расправљали о смени сферопулоса

kakva rečenica kao neka diskusija o rukopoloženju arhiepiskopa nekog iz 14og veka

kakva rečenica kao neka diskusija o rukopoloženju arhiepiskopa nekog iz 14og veka

Hahaha tako i zvuci meni koji pojma nemam o cemu prica

па же јегоже жизни патријарх не будет блокирьо прежде благословенoга мироте садax би мьи расправњајема o всјех вјек сменoх глаголавшаго сферопулосo серафима
аминь

ZOCA BRANITI ZIVOTOM AKO TREBA

ko dira zoca brate