Prijava

Газимудо сад смишља како да се ишчупа, па ће да измисли причу како су дангубића као клинца звали калина, по баби с очеве стране, играли баскет у насељу заједно :Д

но, црњо - џенкинс, блажич, митровић и нови центар, а? какав је бобијев статус, ништа од макабија и других, јок? и хоће ли симон да остане ипак? :( већ ми недостаје. ко су играчи који дефинитивно иду, је л' катић наш'о клуб?

Газимудо сад смишља како да се ишчупа, па ће да измисли причу како су дангубића као клинца звали калина, по баби с очеве стране, играли баскет у насељу заједно :Д

А ШТА КАО НИСУ?

Ja se ocigledno pucam u venu posto sam procitao Kalina a mislio na Dangubu lolo

my mistake, prastajte

Газимудо, боље да си ово Цоино искористио. позз

Miloje je za radonju greg popovič
Slažem se.
I Pešić za Vujoševića.

I Mesina za Peška

Gde si njega našao, od njega (Mesine) je bolji i Robija.
Je l' potpis'o Dangubić?

Ајде престаните више да пишете "дошао вам Дангубић" и качите овакве слике, док се не појави нека потврда у медијима, баксузи ниједни.

Ја сам мислио да овај краљ има скоро 40 година, а он '84. годиште.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:503197-Dzo-Vukosavljevic-u-dresu-Bahreina

Цтебахе, децхко, чоек сутра потписује, немој да се узбуђавасх и да туцхесх матер.

Џо легенда јебена!

Ако је веровати Куриру..ИДЕМООООООООООООООООООООО
http://www.kurir-info.rs/sport/kosarka/pojacanja-dangubic-u-crvenoj-zvezdi-milutinovic-u-partizanu-clanak-1488055

Hahahah koi si ti car. Ako je vjerovati kuriru. Aj razmisli šta si napisao pa edituj post.

курир нелаже, куриј бастион истине ИДЕМООООООООООООООООО ДАНГУБАААААААААААА

KURIR BASTIO ISTINE HAAHAHHAAHHAA
Dovesti crnju pleja i centra stranca. SADODMASAD.

Na mondu je bio i naslov - Zveda ne dangubi (u fazonu danas potpisuje Dangubić)...ako je tako Partizan ne miluje (A.Milutinović)

Hah, video sam to. Za njega sam video i kao "protiv Partizana se činilo da nije davao sve od sebe", na tu foru kao za Bosančića, da je puštao Zvezdine pesme i slično dok je bio u Partizanu. To je glupost, ali toliko je gluposti po našim novinama, da je to...

U svakom slučaju pamtim njegove trojke iz kornera, i voleo bih da je više Pešić stavljao tandem Nedović - Mil. onako mlađarija baš. A on je voleo Petra (mozak) i Bojana (trbosek) Popoviće.