Prijava

opasan tim imaju Turci jebo ih brat

Tejić jebe Veselog i Fenera 9 poena trenutno

Naš grobar jebe fenerovog

Mitrović i Tejić odlični
Vesely sabija

Радоњић има неке тактичке замисли које изгледају добро само у његовој глави.

Znam da su prijateljske, ali nekako Blažić kao da je četiri puta manje eksplozivan nego prošle godine. OK, kad počnu prave tekme to je drugo, ali mrtvije deluje. Energičniji je nekako bio.

previše zvijeda ima Fener da bi Bogdan pustio muda

Јбг, Јака није узео одмор после Свецког већ је одма' дошао на припреме. Плус није много ни играо на Сп-у тако да верујем да је и због тога мало скењан. Да сам ја тренер послао би' га 2-3 недеље на доп и курве да се врати у живот.

Ja mislim da će pustiti brzo. Takav je. Bezobrazan, a ima čime da pokrije taj bezobrazluk.

Mislim na onaj sporcki, pozitivan bezobrazluk naravno.

realno, ako žoc sa ovom ekipom ne ode na f4 ja ne znam

Stvarno deluje ekipa surovo.

Nije mogao Veseli u NBA, ima takvih tamo kol'ko oćeš, al je tata za Evropu.

kakvu zakucavanje ljeb ti jebem

Брате мили, разумем да је припремни период али ми да још увек немамо ниједну смислену акцију, то је страшно...

Kako je sad loše u odbrani Bogdan odradio, mogao je da iznudi lagano faul u napadu.

Још је рано да коментаришем. Али имам осећај да ће Радоња жешће да нас јебе у мозак и ове сезоне.

Daj se jebite, šta sad, treba da deremo CSKA i Fener?! Em su pripreme, em su bolji od nas duplo. Ne pravdam Radonju, al' pretjerujete.
I Bogu fala pa nismo šampioni pripremnog perioda, to je dobar znak!!! :)

Још је рано да коментаришем. Али имам осећај да ће Радоња жешће да нас јебе у мозак и ове сезоне.

није рано, јебе нас већ годину и по, ја знам шта ће бити