Prijava

Osećam da je 9 Bobiju :)

Nije, nije :-) Švabi je dao većinu, čini mi se.

Ajoj koliko Williams jebe, ovo nije zdravo!

27 za nas

Gledo sam prvo poluvreme, ovi napad nisu mogli da sastave. Što su i dali ugurali su na silovanje.

Tejić i Rebić igraju kao da im je ovo prva utakmica u karijeri.

sabijamo
al čekam galatu da vidim na šta ovo zaista liči

E, baš sam to hteo da napišem, ne zna se koji je gori bio. Al zato brat Vilijams...

Da Radonja nije izvukao Vilijamsa iz igre u poslednjoj cetvrtini, nabili bi ih sa preko 40 razlike i presli 100-ku lagano. Ali ajde, ispao je gospodin. :)

Vilijams kad udje u pravi ritam, stvarno liči na vanserijskog igrača. Pravi plej, od Nelsona je bolji svakako. Fino je sve ovo izgledalo, jedino čega se plašim su potezi Radonjića u utakmicama kada nas ne bude htelo kao večeras.

Protiv Olimpije će već biti ozbiljnija tekma pa ćemo da vidimo.

Rebic bolje da je otisao na pozajmicu. Aj sto nije potencijal vec sto nema ni MUDO. Jbt, otvori mu se prostor, a on se zaleti pa vrati loptu nazad. Na sutu isto. Mozda i napreduje kroz sezonu al cisto sumnjam, imao je vec par meseci da popravi bar osnovne stvari al kurac.

Tejic i Danguba isto losi al za njih ne brinem.

Jaka nikako da napravi taj neki pomak u igri. Ocekivao sam da ce biti jedan od glavnih igraca ove godine. Dobar je i ovakav al jbg, ima prostor da napreduje.

Ostalo je sve do jaja...

I Bobijeva izletanja mi idu na kurac. To ce da nas jebe protiv svake iole jace ekipe. Osim ako mu neko jebeno ne objasni.

Џенкинс и Јака су мало слабије ушли у ову сезону, мада ме не би чудило да одиграју одлично већ против Галате, обојица воле пуне трибине и навијање.

Колико Дуци овде подсећа на Теодосића...
https://www.facebook.com/crvenazvezdasd/photos/pb.212955815431989.-2207520000.1412713111./815363521857879/?type=1&theater

Ko je u sakou Stevane? Liči na Miška hahahah.

Meni je Rebić = Vukan Savićević.

Ja i dalje Djenku gledam kao brata, boli me sto je samo 3 poJena dao.

Meni je Rebić = Vukan Savićević.

+1

Izgleda da neće više niko da trpi svinju duže od tri četrvrtine.

Dionysio

Ko je u sakou Stevane?

Немам појма.