Prijava

Volio bih da Đenku krene

Krenuce od nove godine, u pravo vreme

Губљење живаца због Радоње може да надокнади само освајање Евролиге.

Po meni, ako ove sezone napravi rezultat nije toliko kriv ni za proslu. Kao da je bitniji trener od igraca...

Radonja je BOGOTAC zavolio sam ga bukvalno

Какав експресан преокрет.

Ја срећом гледао тек од средине треће четвртине, тако да не знам како су се мучили и како је будућност трпала, ал' ово што сам видео крајем треће и у четвртој је баш било пишање, преш'о сам да навијам за будућност.

Radonja je BOGOTAC zavolio sam ga bukvalno

koji smo cigani lololo

https://www.youtube.com/watch?v=51jqVHdO58U

Radonja je budala čoek. Nakon svirane tehničke greške zbog ulaženja u teren, lik to ponovo isto radi sredinom poslednje četvrtine kad pobjeda nije bila obezbjeđena još. Oprostili mu. Inače, odlično odradio roaciju centara i sačuvao Vilijamsa malo.

NAPREDOVAO JE MOMAK DOBRO VODI UTAKMICU IGRAMO DIFENS

Radonja je gospodin koji forsira jaku odbranu i odmerene izjave.

^ loool

Inače, karte za Ojpu će biti u prodaji od srede i biće iste cene kao za Valensiju, nači 600 kinti za nivo 400 (gornji prsten).

Radonja se usere kad je najbitnije, i prosle sezone smo kidali u regularnom delu a onda dodje Cibona za 3 igraca i podere nas

Nije Radonja pucao otvorene šuteve za 3 2/32 jbg

Prenese na igrace tu svoju smusenost i nedostatak u gacama..on da svoj doprinos sa klupe a Nelson na terenu. Da, Nelson. Poz Stevane sta ima? Valjda ce ove godine biti drugacije.

Управо сам схватио, кад пратиш кошарку од оне сезоне у којој смо се коначно вратили у Евролигу, онда ни не постоји други играч о коме ћеш причати.

Јеботе, стварно, колико је Нелсон смешан у поређењу са Вилијамсом. Зашто нисмо довели Вилијамса чим је дошао у Европу? Такав играч баш добро дође. Упоредите само њега и Нелсона, на пример. Велика разлика. Вилијамс много боље асистира од Нелсона.

Nelson je za Bojana Popovica dr mr lolo

Zato Vilijams ima 500 soma po sezoni,a Nelson je imao fazon 200 soma.

Zato vilijams jebe keve. Koliko para toliko muzike.