Prijava

K'o da je Hičkok režirao

luda tekma, dobre komšije, vilijams cigla

Uh, dobro je prošlo...

jebem ti panaiju....makar je ispod 8 za eventualne kalkulacije

kolko nismo imali sreće
svaka čast svima odlični su bili jbg

Haha Radonja taktički Bog. 5 sekundi pre kraja on pušta da gadjaju trojku, a pravi brzi faul na 15sek. Jbg, dobro je što je na kraju ispod 8, da bijemo Neptunas 90% smo u top 16.

Mrtvi Erceg seme mu jebem za onu trojku govnarko mrtvi.

Pušite kurac vi što pljujete Vilijamsa. Šta, vi bi dali nekom drugom te bitne lopte? Kako ne...

Jebem ti život. Ali ovog Vilijamsa toliko boli kurac za sve da je to nešto neverovatno.

Jeste Radonja je kriv što je Zvezda primila trojku sa centra preko ruke... pff

ERCEG NAS JEBO KO DA NISMO ROD!

Meni malo presela ova pljeka sa senfom i kecapom, a vama?

Jebi ga, kad nece, nece, ali krivi smo mi. Vilijams masi slobodno da odemo na 4, posle toga ne sutira na kos. I pored toga je jebeni carobnjak. Steta, velika sto nismo ovo dobili, ali mislim da za top 16 ne treba da brinemo. laik sam, pa ne znam sta da kazem za sudjenje u produzetku, pogotovo u napadu nasem, meni se cini da su nas jebuckali malo.

Bobinator ne masi slobodna, alal mu vera, jebote kakav bogotac. Bravo za tekmu, usrasmo sami sebe.Ercegu zabraniti da trenira u FMP hali kad je u Bgu.

EDIT: VILIJAMS JE JEDAN VELIKI BOG, MAJSTOR KOSARKE. I treba on da preuzme odgovornost, sad je ujebao, ali neka, i dalje, gruvaj. Decko asistencijama uradi ono sto pola ekipe ne bi moglo, stvori kos bukvalno, tako da ono....Usro je ne sutiranjem 11 sec pre kraja, ali mogli smo i da skocimo pa da ga Golum smrdljivi ne da iz odbitka.

Šteta, malo nam je falilo... Glavu gore, dobijemo dvije kući i boli nas spolovilo

Ма овај брђанин од тренера је опет засрао. Уместо да се прави фаул пре него што је шутирао Ерцег, овај наредио да се брани кош. Остало би 2-3 секунде, Ерцег би намерно промашио друго слободно бацање. Сваку битну утакмицу, сваку тесну завршницу ово брдско говедо изгуби.

Markusu nije bio dan, poenterski. Al zato faca imao 17 asistencija

Vilijams 17 asistencija. OTAC !

Kakva utakmica jebote...dugo nisam gledao bolju tekmu.

Vilijams 17 asistencija jebiga

KALINA IMA MUDA VEPROVA JEBO SEBE KUPUJEM DRES SUTRA KUMA SALJEM DA MI UZME.

Alo rodjaci bre decko sutnu iz ocaja i pogodio trojku, sta tu ima da se brani. ja sam ne znam jel Arslan pravio korake pre toga, kad mu je dodao loptu.

MItrovic i Kalinic fenomenalni, svaka cast.

šta pljujete vilijamsa pičke, čoek imo 17 asistencija jeste normalni, i jednu izgubljenu loptu i jednu krađu.

Galatasaraj je večeras potrošio sreću za tri sezone evrolige, jebiga

Jebo mater ercegu usranu u picku, govno usersko jedno