Prijava

тужно је то што данас кошаркаши могу да се озбиљно баве атлетиком, а не могу да погоде шут са полудистанце

куда плови овај брод

Вероватно има нека фора са овом песмом, типа омиљена песма Марка Ивковића, капирам да глупи мозгови вођа размишљају тако. Али оно, ОЈЕБАЛО ЈЕ.

HOGAR JE ZADOVOLJAN!

odjava

Osvojićemo sve onako najmekanije i najlaganije zato što smo sila.

ПОСЛЕ ОВОГА КРЕЋЕ ЈЕБАЊЕ, ДО КРАЈА СВЕ ПОБЕЂУЈЕМО! НЕ ДО КРАЈА ТОП16, НЕГО ДО КРАЈА СЕЗОНЕ!!1

I ja kapiram da ima neka fora, koja je glupa ko kurac. Al dosta o tome.
Šteta što se verovatno sve ostalo do kraja igra u Areni, Pionir je daleko bolji . Al kinta je kinta.

Сасвим добро одиграно. Најважније је да смо успели до краја да одржимо вођство из првог полувремена. Ја презадовољан.

Kreće niz jebanja, osvajamo kup, bijemo Pao u Atini i Real u Madridu zato što nam se može tako.

Žalgiris će da se provede gore od Albe.

Jos jedna se igra u pioniru.

ne treba se cimati za kup nesto preterano

Gotivna glava Obradović.
Kalina je burazer najveći. Koliko sam ovog Lazića mrzeo do pre koju godinu, toliko ga sad volim, čak i kad zasere par puta za redom, kao pred kraj.

Statistička greška

ne treba se cimati za kup nesto preterano

Čuj to

brate treba igrati sa pola gasa i sa tejicem, rebicem i slobodno mogu reci dangubicem da probamo da izgrmimo jos koju u EL mozda nas ukenja

nemoj da ste sad u fazonu da smo cska

Jebeš sve pobjede bez trofeja. Duzmemo mi kup treći put za redom.

kad je došao Vilijams rekao sam da samo 100% u aba i super ligi može da izgladi 13 godina grobarske dominacije.

kenjam hehe dukat bi dao za titulu u super ligi pozz

odpozz
metalac uzima kup pozz