Prijava

Спанулиса јебе кољено ваљда, није ни прошлу играо.

Tejić je lakše povređen nije ni otputovao u Berlin.
Kakav koš crni, da bi se došlo do koša mora da se izvede lopta, prenese, doda bez da bude presečena... nema večeras koncentracije za te komlikovane operacije.

Kad ode bobi totalno menjamo nacin igre. Ocekujte sledece sezone ofanzivnu ekipu

Чоки купује три црнца шутера, вратимо Савовића, измислимо неког центра и Бог да нас види.

Ma igraju potpuno bez žara i želje, što je u principu ok jer nemaju više nikakve šanse za prolaz, ali ne treba da se brukaju jebo ih patak.

Mitar rešio da dokaže zašto je Birčević bio u reprezentaciji. Vidiš nisam znao to za Tejića, moja greška. Jedna stvar manje sa spiska zašto je Radonjić imbecil.

Pa nece se ni obrukati sad ce ovi malo da olade kad vide da necemo ni da ih jurimo i gubimo na kraju 10-15 razlike

Nema potrebe da forsiramo em nema sanse za prolaz em je u gostima pa nemas ni obavezu da ispostujes navijace koji su dosli em nam ne treba neka povreda.

Da sam radonja ja bi do derbija samo isprobavao neke takticke zamisli, delio minute ravnomerno i polako poceo sa motivacijom

:brani radonju:

Pseto, ubačeni Čovićev element da čuva leđa Radonji na forumu lololo

Jović je cimljive prirode kad su povrede u pitanju al da se ovoliko usere, ovo je epski. Video M Willa da se drži za nogu i prekid filma.
Kapitenska traka je ukleta majke mi, izvlačiće slamku sledeće godine ko će da je nosi

Misliš taktičku zamisao? Jer ja osim spuštanja lopte na Bobija slabo koju videh.

Gonzo, znas i sam da su ciljevi naseg kluba ove godine bili top16 el i aba liga

Top16 je ostvaren a u plejof idemo sa prve pozicije-dakle, sve je po planu i smatram da za sada nema potrebe da pljujemo trenera.

Ako ispusimo u abi lako cemo ga pljuvati neka ga sada neka radi to sto vec radi ili ne radi puca mi kurac.

I veliki mu je plus kod mene sto je covek veliki gospodin i nema vujosevicke izjave i niti kuka niti trazi izgovore niti se previse kurci posle nekih pobeda.

Moguce je da malo skripi u vodjenju utakmica ali imam neki osecaj da moze biti dugo godina tu samo ako ove godine probije tu barijeru i uzme titulu. Da bi trener vukao neke smele poteze tokom utakmice treba mu prvenstveno autoritet koji se stice osvajanjem trofeja, da recimo duda ivkovic odluci da zadnji napad ide na stimca ja bih smatrao da tako treba jer je tako duda rekao. Radonja je sada malo ziheras(a i ima jebenog bobija mvp-ja el!) ali videcemo jebiga

A i ja primetio da nema pseta na anđusovoj temi valjda mu zabranio ćoki jbg

Ne podržavam tu tezu sa ostvarenim ciljevima. Iz istog razloga ne poštujem Vujoševića toliko kao većina ljudi, bar što se tiče trenerskog posla. Kad imaš ubedljivo najbolji tim, sa redovnim primanjima, umesto paštete mesečno, donekle je i očekivano napraviti rezultate.

Pseto sve stoji. Ono što su rekli na početku sezone su za sada i ostvarili što se tiče Evrolige i ligaškog dela ABA. Nisam ni ja u fazonu da pljujem Radonju, pri tom i jeste veoma korektan lik. Odradio sam gomilu Zvezdinih konferencija pre i posle utakmica, zaista nikad nije govorio o bilo čemu drugom osim o samoj utakmici.
Jasno mi je da je on još daleko od odličnog, a kamoli vrhunskog trenera (ako uopšte to ikad i bude postao) i sigurno tu ima mnogo toga što bi on mogao bolje da uradi, ali je generalno takav trener koji se teško odlučuje na neke rizike tokom utakmica. Još uvek je ziheraš.

Kapitenska traka je ukleta majke mi, izvlačiće slamku sledeće godine ko će da je nosi

ma samo nek je daju brancilu ako ne ode u neki azovmas ili kod dude da bude covek od zadatka lolo

Ne podržavam tu tezu sa ostvarenim ciljevima.

sta je bitnije od rezultata? Leprsavost u igri? Atraktivna igra na ustrb odbrane kao u nba? Razigravanje mladih igraca za druge klubove? Ne kapiram jbg.

ipak taj azovmaš lol
edit: mitrović hahahah koja blamaža

bobana na draft ko mu jebe mater, ovako nije zanimljivo

Pseto sve stoji. Ono što su rekli na početku sezone su za sada i ostvarili što se tiče Evrolige i ligaškog dela ABA. Nisam ni ja u fazonu da pljujem Radonju, pri tom i jeste veoma korektan lik. Odradio sam gomilu Zvezdinih konferencija pre i posle utakmica, zaista nikad nije govorio o bilo čemu drugom osim o samoj utakmici.
Jasno mi je da je on još daleko od odličnog, a kamoli vrhunskog trenera (ako uopšte to ikad i bude postao) i sigurno tu ima mnogo toga što bi on mogao bolje da uradi, ali je generalno takav trener koji se teško odlučuje na neke rizike tokom utakmica. Još uvek je ziheraš.

pa upravo to. to sam i ja rekao. mozda nece biti ziheras ako skine pritisak sa ledja osvajanjem titule? mozda je i sam svestan da ce ga coki zameniti dok si reko pudlica ako rezultat izostane pa nema muda da ekaperimentise puno... aj da sacekamo pa kad malo zadobije poverenje i navijaca i cokija verovatno ce se mnogo lakse odlucivati na smelije poteze

Kažem ti, najbolji tim + dobra finansijska podrška (koja mnogo utiče na psihu igrača), i rezultati jako često dođu. Nije tu uvek slučaj da trener baca mađiju. Zato se Dulo gubi u svojoj demenciji, a mi ga pljujemo jer je imao najbolji i najplaćeniji tim godinama. Kada su uslovi slični za ekipe, tu dolazi do značaja trener (recimo nba).
I da, ciljevi su za sad tu, što se tiče Evrolige. Glavni i dalje nije ostvaren, tako da otom potom. Nije da ga samo pljujem, zna da skautira protivnika, ali jako loš osećaj ima za vođenje utakmice, možda nauči vremenom, bolji je nego prošle godine barem.