Prijava

Glavni i dalje nije ostvaren, tako da otom potom. Nije da ga samo pljujem, zna da skautira protivnika, ali jako loš osećaj ima za vođenje utakmice, možda nauči vremenom, bolji je nego prošle godine barem.

pa nisam ni ja rekao da je radonja vrhunski trener niti da je ostvario sve ciljeve. Samo da je na putu da ostvari ciljeve i da ga ne pljujemo dok ne vidimo hoce li ih ostvariti.

I da, bolji je nego prosle godine(seti se samo osecaja za tajmaut). I nije istina da imamo samo jednu akciju jer ja non-stop vidjam 3 lolo ali ove dve(koje nisu na bobija) vrlo slabo prolaze pa se ide na sut :)

Zvezda stiže 30 razlike fazon lolo

Nego, sto je stalo pljuvanje po timu i radonji?
#obrukasmose #jaojdajebrankotu #jovicmadjija

Pa ja jedino viđam rogove ponekad, i visoki post sa Kalinom ili Mitrom. Ali opet, davno sam ja igrao nešto malo, možda sam i zaboravio :D
Nisam ja jedan od onih koji ga pljuju na sva usta, posebno ne jedan od onih koji pišaju po svima uživo na tekmi, takvim navijačima bih jebao mater. Ali me jako iznervira vođenjem utakmice pa popizdim. Ovako mogu da serem po forumu doduše, kad sam tu niko i ništa ololo

Glavni i dalje nije ostvaren

špta oš koje pičke materine

špta oš koje pičke materine

Ahahahaha Glavni idi u kurac.

i šta je s vilijamsom jebem ti sunac

Hahah a kad sam otukucao slučajno, vidim i čekam kad ćeš da se javiš. Mrzelo me posle da menjam hah

Vilijams iskrenuo članak.

Boban indeks 40 hahahah

Ajde nemoj ovde o studentima jebenim

Boban ce se popisati po EP ako ostane na ovom nivou

hahhaha kakav mutavac

Ima da izvadi kurcinu i nasamara s njom parkera i rubija u isto vreme

Hahahah au Jovića cara kako izvede aut. Kao da ga je muka naterala.

Lolol bez Markusa i još dva važna igrača u rotaciji ovo je premija, malo je falilo.
Pamtim jedino na našim prostorima u zadnje vrijeme da je Peković bio ovako dominantan ali Bobi je prevazišao i njega, što statistika i govori, stvarno igra savršeno.

Mi bi ovo dobili glat da smo hteli da se cimamo

Nadam se da je Vilijams u redu, nije ok da cepamo FMP bez njega.