Prijava

Slabi su sa opremom, nemaju ni ovna za razbijanje, samo nekog konja, konjsku glavu tačnije.

Трућ, нисам те разумео, је л' се то поред Гробара у околини Пионира окупљају и Делије?

фендере џаба ме убеђујеш да сам ја тај са обољењем свако овде зна праву истину иди попиј лекић сад да се не исечеш бритвом кад партизан попиша звезду вечерас

Јеботе, типични проблем особе ударене у главу је порицање и покушај примене обрнуте психологије: припиши другом своје проблеме. Толико хејтовање свега и свачега које констатно показујеш је тежак облик депресије.

лолцхина па то је оно што радиш

џаба ме убеђујеш да сам ја тај са обољењем свако овде зна праву истину

лолцхина па то је оно што радиш

Не, ти си први почео.
Да нпр. одрадимо истовремено тест личности баш би било интересантно кога би послали првог на да прилегне на канабе и почне да се присећа шта је радио кад је имао три године.

Bač je gurao neko granje ženama u pičke to je što ja znam

ajde bre debilcine pusite kurac posle surnajes godina imamo priliku da psujemo jedni drugima igrace, okrivljujemo sudije, izgovaramo reci poput mezimce, drzavni projekat, rusi covic, gepekovanje i nasli da serete o jebenim zdravstvenim kartonima jebo vas kurac mlohavi da vas jebo

Ja mislim da je mačvan vujoševićev nepriznati sin kojeg je zbajbučio nekoj konobarici iz priboj dole u Duklji. Onako dvije glave nemoguće da nisu rođaci u direktnoj liniji

Ако ова пребедна Будућност буде играла Евролигу, а ми испушимо,престајем да пратим кошарку док се не фузионишемо са Металцем.

Ma kakva budućnost u finalu hrvati i ustaše.

Dajte onu sliku djenke sa svinjom

ubismo ih pa to ti je

Kolika muda ima Kalina, taj lik nije normalan.

Dženkisu produžiti ugovor sad i odmah.

Koji doktor Djenka, svaka cast. I Mitar oplodio sa skokovima danas, ju ju ju...

Ma pokazali smo im muda. Kad su došli na -1, ono je bila evroligaška škola, tu se vidi ta neka razlika između abaligaša i evroligaša.

MISLIM DA MI JE AVATAR TOTALNO OPRAVDAN.

Dženkisu produžiti ugovor sad i odmah.

mislim da od toga nema nista

e imam osecaj da ce se komentarisati sudjenje jbg izgubili su a nisu oni krivi sigurno