Prijava

Политичко опредељење: Идиот.

ja ću da glasam za čedu,al nema za džabe.
Boki,šta nudiš?

Hotel Prag,soba 239,drugi sprat,vino,mirišljave sveće i seks cele noći.Može?

Čuj seks cele noći, znači vodiš i društvo bojane? Mislim šta da radi poštena žena kad zaspiš???
......
Vječita opozicija, svaka vlada je dobra samo da bi se obarala. Ako baš nešto moram navesti u neke ankete onda-Militantni grinpisovac, radikalni antinatovac, pljuvač EU, pa sad...biraj.

ih,bre,aurora,misliš da njega zanima za koga ću ja da glasam....

Mene zanima kaće pvt. Ili ćeš i ti da me lažeš kao ovi okrutni političari što su mi zagorčali život svoji lažnim lažima, mamu im lažovsku?

С вером у Бога, за Краља и отаџбину.
Ја сам ти за Вука, некада био...

ej,tulumbac,ja širim priču da si ti frajerčina,al nijedna od klinki da se osmeli da pošalje taj pvt!strpljenja,dečače...

Vuka Draškovića, bobi?
Taj ti je nešto k'o reper Marčelo, sve neke velike reči, teatralnost, puno pričao a ništa rekao...
Nekad su mi se cimerke palile na njega, a mila majko, kao da ih je hipnotisao, smešno bilo gledati. Pa odemo na Ravnu goru, a tamo...užas od gluposti. 1993. a on priča o Ljubljani, Jugoslaviji, alo jebote gde živiš čoveče...
........
Kosmo ja mislim da bojan samo preti uprazno, neće tu niko jeban biti :P

STO SE POLITIKE TICE NJE SE JAVNO ODRICEM....

misliš,aurora?pa onda da ne glasam za čedu...

Ja ne mogu da verujem da takva pol.partija uopšte postoji negde, doduše u Srbiji je sve moguće, ali da glasam...ma jok, uostalom glasam uvek ad hoc-manje zlo biram u tom trenutku, čast bojanu ali kad mi prijatelj ili neko blizak da ode u politiku dođe mi da izvršim prijateljsku eutanaziju nad njim. Onako jaranski, macolom u glavu. Da se ne pati.

Види, види, имамо и лдповце овде...

imamo i Milana ovde!

Nemate ...ja sam idiotes ..politika mi se gadi....

Razmatram simpatisanje neke maorske partije.

Aaaanarhija all over Bashcharshia, only NEW PRIMITIVES

Iskreno, ne znam da li se ovaj lik što gotivi NBP ipak zajebavao, ali sam nažalost imao čast da upoznam neke ljude koji su bili mrtvi ozbiljni. Hoću reći, ako je nekom stvarno bliska antizapadna politika (u smislu da nije samo neki random fensi levičar sa filozofskog), ne vidim šta onda ima da gotivi Limonova. To bi bilo kao kad bih ja Sarah-u Palin, samo zato što je žena bolid... Što se tiče Limonova, taj čovek je u najboljem slučaju samo retardiran, mada je ipak mnogo verovatnije da ima neki dil sa Amerima..

Ja nemam blage veze ko je Limonov, o njima sam pročitao u CKM-u :D

Aj, mi pričaj malo o levičarima sa filozofskog , gledam ih svaki dan ....to ova goveda sa 3. sprata ...dobijem meku stolicu kad ih vidim