Prijava

realno, kad sam video koliko koštaju delovi za cx, xm, 605, šafran i tako neke francuze, radujem se da ih ima što više, pa da uđem u posao sa drugarom da iz francuske i nemačke dovozimo delove za njih lolo

Ja volim onaj GS sa kockom od gepeka. Ne znam koji bi CX, ali kontam da liče, pa i njega volim onda.

Ja sam se u XM-u vozio, ono je dobro, udobno, ako ti rikne motor, imaš automatski fotelje i trosed taman za dnevnu sobu, mnogo su to dobro u radili lolo.

Preudoban je sig.
Imao jedan moj komšija karavana, mnogo gadan, ka Volvo neki.

Ej, vozio sam 9-3 prošle godine u Švedskoj kad sam bio, 1.8t do jaja auto. Ali ne znam kako će za delove biti, inače mi je i ćale predložio da prodamo i vektru i mondea i da uzmemo tog saaba.

Ne'am kintu za to lolo

Hteo sam E39, međutim za solidan primerak treba dati mnogo više para nego što ja zajedno sa ćaletom mogu da dam jbg.

Rendom komentar o rendom autu

Moga si odma napisat da je Citroen gowno.

Citroen govno, zadovoljan? xD Mada to i dalje ne menja cinjenicu da Citroen ima kul auta.

Rendom komentar o Citroenu, osim da je gowno.

E zbilja u ovaj novi GTA ima onaj Citroen što ti drkaš na njega a nije Ajkula te ima Maseratijev motor. Mislim da sam dovoljno dočarao.

Miki je objasnio, samo da nijesu ulubljena vrata, jer je to manir primitivizma. I ide tačka prije ba, npr. pik.ba.

EDIT:
Trebo si za gowno uzeti onu prošlu peticu, ali ni ovaj nije loš za opis.

Iks de. Ovaj na GTA ti je drukčiji nazad, valjda im bio pregrdan fabrički.

Daj da vidim koji je lol

Ima dosta Citraća tamo kad instaliraš modove.

Edit: nepse bunio da imam onaj c5 u svakom slučaju.

Ševrolet Kruz. Samo zaobljeno ono zadnje staklo, mora da je neko težak sjeo u fabriku na njega.