Prijava

0-100 za 5.7-5.9s. 250km/h maksimalna brzina.
https://www.youtube.com/watch?v=Na9neCTfUYA

Jbg, gledao sam ja dosta Mečki, najjeftinije su W210 E240 i W202 C200. Umalo jednu E240 da uzmem, 1200 eura lolo.

ovaj pezo 406 (valjda taj ovaj u taksiju) jedan od najlepse dizajniranih automobila svih vremena. prosto a lepo.

Da nije ta 240 2.6?

Još jače su reklame za 406.

Jok, pisalo svuda 2398 ccm 170 ks, 97' godište.

Parkiranje na daljinski.
https://www.youtube.com/watch?v=qePcUSvxo20

Mogu mislit kako će đevojke padati na ovo.

Malo sam pišnuo u gaće

Prejako i gospocki prije svega.

Pa Bokte tvoj. Kolko para je u totalnom fulu ovo?

Preko 150 hiljada sig. Počeli su davno fulirane da naručuju.
Pisaše u junu da će klot ođe oko 100 hiljada biti.

Ma klot ga niko neće ni tražiti. 95% će biti totalni full zato i služi jbg

Normalno.
Iz Amerike će se najbolje isplatiti uvoz, ka i vazda.

Ovo sa parkiranjem je uvod u to da samo sednes pozadi i on te vozi de oces

Ovo sa parkiranjem u videu je nesto sto je otprilike projekat od par meseci za 3 studenta, tolko je komplikovano tako da ne lozite se.
Paralelno parkiranje je vec malo zajebanije, al opet ne toliko komplikovano.

Autonomna voznja u odnosu na ovo je nebo i zemlja i uvod u to je ono pripomaganje prilikom kocenja, drzanje trake, odstojanja, gps, i mnogo stvari koje su mnogo bitnije i komplikovanije od jebenog "aj malo napred kad pritisnem dugme"

Al aj ovo je na bmw7 pa zato moz da se balavi.

Mecedes vec ima sistem za paralelno parkiranje samo stanes pored i on ga sam utera

A ovo nije napred nazad jer vidis da okrece volan sam kako bi drzao bocno rastojanje nemoj drkati kurac. Jedini problem sa ovim da te vozi sam bi bio sto bi u pocetku svi isli 20 na sat dok se ne usavrsi sistem da prepozmaje punu liniju, vise traka, sva vozila na putu plus pesake itd. mecka npr vec ima i sistem za citanje saobracajnih znakova koji ti npr smanji brzinu kad vidi ogranicenje

A ovo nije napred nazad jer vidis da okrece volan sam kako bi drzao bocno rastojanje nemoj drkati kurac

podrazumevao sam da ima malo kontrole da ne udari u zid, zato sam i reko da je projekat za 3 studenta od par meseci.
Ako je samo napred i nazad na dugme to je otprilike poso od par dana.

Sve u svemu lozana, al izgleda mnogo fensi jer jebiga bmw7