Prijava

Gtd kako preko ramena kad se prestrojavaš, tu je sudar neminovan.

Dve sekunde u gužvi negledanja naprijed mnogo je jbg

To sam pretežno kod žena viđao. Brate, imaš retrovizor, namjesti ga, šta koji kurac gledaš kroz kola vozi li ko pored tebe.

Mislim mene boli kurac, radi mene mogu na glavu da dube dok voze, no mi nije jasno da ljudi polože vozački normalno i onda prave sranja takva.

To sam pretežno kod žena viđao. Brate, imaš retrovizor, namjesti ga, šta koji kurac gledaš kroz kola vozi li ko pored tebe.

to instruktori preporucuju, i bas sam se razmisljao koj kurac sa tim po gradu ili autoputu, dok se okrenes onaj ispred tebe ce zakociti ili tako neko sranje, jedno 20x opasnije nego normalno da vozis...

tek kasnije sam video primenu, jer nisam vozio pre cesto po autoputevima sa 3-4 i vise traka gde su veca ukrstanja, kad je guzva, jer tu bukvalno svi menjaju trake da skrenu vec gde skrecu. tad bas moras da vodis racuna kad menjas traku da neko iz 2 trake od tebe koji vozi paralelno ne menja u tu istu samo na drugu stranu, i onda pseto™ metod ne rotiraj vrat vise od 10º, pomislice neko da nisi profesionalni distributer rinfuza malim trgovcima nije bas najbolji, jer ako naidju dvojica takvih u najboljem slucaju ce se isprepadati kad odjednom na 10cm od tebe neki drugi pseto u istoj traci.

Dosta si ti razmisljao. Ali okretanje sluzi da vidis biciklistu ili motociklistu tako da si dzaba razmisljao.

Da ima ta fora pre kruznog toka da vidis da ne zgazis biciklistu desno, al to svejedno vidis u ogledalu.

Pseto slabo voli kelt osobe i to mi unosi nespokoj :'o(

Da li neko ima iskustva sa električnim autom? Ja sam imao prilike i blago rečeno razočaran sam. Kapiram da je Tesla nešto, al' ovaj Nisan je golo govno.

Nije samo za kruzni tok nego za svako skretanje(pretezno udesno mada i kod skretanja levo valja pogledati jer motociklisti umeju da pice po crti medju trakama). U principu se i to vidi na retrovizorima ako se dobro nameste. Sad zajebano je ako retrovizor nema odseceni deo za mrtav ugao ili ako je neki tanki(visina retrovizora) onda je skoro nemoguce videti sve na njemu ali kad imas dobar retrovizor i umes da ga namestis vidi se apsolutno sve i nema potrebe za okretanjem. Ne znam u proncipu ni sto se raspravljam sa tobom, verovatno jer tripujes da se razumes u sve? Kada pricas o nekim hakersko-programerskim stvarima nisam primetio da ti se ljudi sa ove teme prave pametni tako da bi i ti na ovoj temi trebao da cutis, citas i ponekad hvalis elektricna kola.

Celte držiš li obe ruke na volanu kad voziš?

I da. Ovo što kenjate za Vagena je glupost
Vozio sam kako bi ga Ps zvao Pejtona 2 meseca. Matori ženama od 16 do 45 gaće same spadaju kad naiđeš

E da dodam, nisam ni ja znao da namestim retrovizore-stavljao sam ih suvise ka kolima i suvise na gore i pokusavao je cale to da mi objasni al ga nisam jebavao jer ofkors popio sam svo znanje ovog sveta. U navak-u su me naucili(mada sam se i njima u pocetku pravio pametan dok nisam avensisa isterao 50m van mokre staze lol) i koliko god da je navak monopolista i pranje para i alvirovic lopov jebem mu mater naucio sam tamo dosta stvari koje su mi minimum 3 puta spasile zivot. Sad sve moje vozace saljem tamo i fer po pola platimo obuku a sada sam ih i ozenio lol nemoj da me neko drka da patispanjisem(mozda malo) al moram nubu da objasnim da to sto mu je instruktor rekao ZAMANTI MALI TRI POGLEDA I RUKE NA 10 I 10 I STANI NA STOP I PROSO SI ZNAM PANDURA ne znaci da moze da se okrece unazad kad parkira svoj mali crveni auto i naziva mene ljomberom jer ja ne

Sjebo me boh sa pitanjem za ruke na volanu sad ko da sam prepisivao lol

Edit: ja ga ne zovem pejton nego fantom hahaha

Plati im sam obuku baksuze

Oladi bre srki, zajebavamo se, necu da te diram u struku. Jbt znam da kad si profesionalni vozac kombija ili cega god si vec da onda pokusavas da nadoknadis to sto si u zivotu uspeo da pokupis skil da umes da drzis pravo volan i ponekad skrenes i da uparkiras mercedes vito pun robe na mesto gde bi malo ko umeo pa onda izadjes ponosan. Svaka cast na tome, ali moram malo da te zajebavam kad prozivas, jer jebi ga nismo svi profesionalni komercijaliste.