Prijava

VOJVODA88

A vidi ovog vonabi kelta leba ti sto stoji sa strane i upija da bi mogao sto vise da ga oponasa pu dok si bio gotivni glavati bosanac gotivio sam te :(

;+D ti se samo shalish

Jel zeno, jel bi umeo da sletis avionom uz bocni vetar, ili naslonis glavu pilotu na rame i nezno ga gledas dok te on herojski spusta na zemlju i otvara ti vrata da izadjes?

@pseto

Hahaha pa ti mene zajebavas

Jbt i ranije mi se desavalo da nekome kazem da vozi kao zena al nisu se ovoliko srdili stvarno ovi gastosi imaju pojacanu tu sujetu ili kako se vec zove

DODJE NA TEMU AUTOMOBILIZAM
http://cf.ltkcdn.net/mens-fashion/images/slide/138204-565x850r1-Nerd.jpg
A STA KURAC PARKIRANJE STA KOLA TO JE SRANJE KO OBUVANJE CIPELA DAJ DA VIDIMO KO OVDE UME DA KREKUJE HALF LAJF

I da znas, kolko god mislio da posedujes neko posebno znanje, realnost je otprilike ovakva:

Skil 2: Zena koja ne ume da uparkira paralelno.
Skil 4: Prosecan vozac
Skil 4.2: Pseto, GTD, boxor i ostali srkiji
Skil 50: Losiji vozaci na reliju i tako to
Skil 100: Najbolji vozaci, Sumaheri i to...

Znaci da bi naucio da pokrenes auto treba ti neki trud. Da bi naucio da ne vozis kao kreten treba ti duplo veci. Da vozis kao vi lozane, treba ti jos 5-6% truda koji bi skupio da svaki dan radis kao profi vozac.

Da bi bio ono sto vi mislite da jeste, e za to ti treba muda i vreme i vezba koju vi mislite da imate, a nemate.

Hahaha Celte. Sjajno

Celte koliko imaš kilometara u svojim pesnicama stegnutim za volan?

Sve je jasno vec kod tvog nacina prezentovanja...skil 2? Pa nije ti ovo brifing sa egzekjutiv menadzerima u brejnstorming kortu mejmune jedan

Znam da ste lozane, al tolko da se hvalis tim sto si averidz u zivotu, nije dobro.

Pa bas zato sto nisam lozana zato se i ne hvalim ali bih voleo da cujem cime ti to imas da se pohvalis u zivotu? Aj daj neki hajlajt tvoj zivotni nesto na sta si ono bas bas 23,7 ponosan?

Pseto, znam i ja žene koje voze kao zmajevi, znam likušu koja vozi od svoje 14 sve živo na točkovima, vozi čak i one trkačke motore, i ne izgleda ružno i kao riba je, al' ona ceo život vozi.

Imate li zimske gume?

Pa nije ti ovo brifing sa egzekjutiv menadzerima u brejnstorming kortu mejmune jedan

znam srki da trenutno komuniciram sa nekim ko ne razume sta je procenat i razlomak i ne zna mogo izvan svog minijaturnog radijusa, al jebi ga, pokusavam da ti objasnim koliki si nub.
Sto ide malo teze jebi ga, ko majmunu da objasnjavas nesto, kolko god se trudio njegov vrhunac odgovora da te gadja sopstvenim govnom i to ce rado iskoristiti.

Zdrawo Milan1997.

znam srki da trenutno komuniciram sa nekim ko ne razume sta je procenat i razlomak i ne zna mogo izvan svog minijaturnog radijusa, al jebi ga, pokusavam da ti objasnim koliki si nub.
Sto ide malo teze jebi ga, ko majmunu da objasnjavas nesto, kolko god se trudio njegov vrhunac odgovora da te gadja sopstvenim govnom i to ce rado iskoristiti.

Lol. Teras me da se ponasam kao neki sujetni gastos ovde ali vidi kako ide lanac: ti odes sa menadzerima pa im objasnis sta si radio i zasto nisi dosao do targeta pa onda oni dodju kod srkija da mu pravdaju i sebe i tebe i lovu koju ste dobili. Ali nije poenta u tome, poenta je da ja i pored toga sto se snalazim u korporativnom miljeu znam da prepoznam zvuk oguljenih diskova ili kamencica u kocionom sistemu pa odgovorim tebi kada pitas na saljivom sajtu vukajlija.com.

Ja sam srki, da, ja radim to.

Ulica je tvoja skola, tezak zivot tvoj fakultet, ljudi ti se klanjaju za to i ljube u ruku. Kapiram i necu vise da te zajebavam.

Aj sad ozbiljno... Postujem sta god da radis ako si sam to napravio i dobro to radis, da ne ispadne da te kao nesto ponizavam. Al brate moram da te zajebavam kad kazes nesto na foru lol brt okrece glavu za vise od 20 stepeni to ne treba tako, ko da je to nesto bitno.