Prijava

Sta je luksuzan automobil? Koji je kriterijum?

A da se plaća porez na luksuz.
Mislim da znam sa koga područja dolaze ljudi sa najluksuznijim makinama.

Hercegovci hue hue.

jao, kelte, ima godinu dana kako tražim ovaj klip

jednom sam samo video gif i od tada pokušavao da izguglam "box car", "tiny car", nije mi palo na pamet da su ga okarakterisali kao moped

Hahaha koja glava jebena!

Da li je moguce na osnovu tablice saznati ko je vlasnik vozila? Imao sam blagu saobracajku, upisao sam broj tel, ali nekako nisam uspeo da ga sacuvam. Sve sto imam je br. tablice.

а ви да прозивате стевчу ништа а? јебе се вама што ово друштво пропада, дај о колима да причамо

Šta mislite kakva će besna kolica (hehe) Stevčo da kupi od ovih mučnim radom (hehe opet) zarađenih para?

Šta će mu kola, cima se taksijem za bedža dečko

electrolover

Da li je moguce na osnovu tablice saznati ko je vlasnik vozila? Imao sam blagu saobracajku, upisao sam broj tel, ali nekako nisam uspeo da ga sacuvam. Sve sto imam je br. tablice.

pisalo se i o tome ovde, gledaj neku vezu da nađeš, ne treba da dođeš do načelnika stanice, samo do službenice koja radi na šalteru, za tri klika ti nađe to što ti treba

kapiram da će u sledećih pet godina dati ove informacije na javni uvid i kod nas

umalo ne poginuh maloprije

gdje je murija kad treba da me zaustavi pijanog

umalo zbog njih glavu da izgubim jbt

jesi se razbio sinoc kako je bilo

uu dobro bilo, gonio negdje uzbrdo pa nisam imao gdje da se okrenem pa morao rikverc nizbrdo, a nista se ne vidi, nagib nenormalan
ja ne znam kako nisam sletio i poginuo
nesto manitao sa rucnom, culjao gume
jutros otvaram auto to smrdi na paljevinu
eno jos se provjetrava

Bolje što nije bilo policije, ka da ti nije dosta muke, no bi još trebao bez vozačke da ostaješ.