Prijava

Ja sipam maxmotion onaj na omv-u

Ja na Petrol. Zimus mi niđe smrzlo nije.

Nema V powera niđe u Srbiji?

Koliko ja znam nema, to je vrv na tim petrol pumpama? Jer ni njih nema xd

Elp i omv najbolje pumpe kod nas, najbolji sistem za punjenje pumpi imaju. Zmaj/gasprom najgore obi sto voze cisterne kazu kad voze za zmaj istoce po tonu i samo sa hidranta crevo i dopune cisternu. Na omv i elp ne mogu imaju neki sistem za proveru kvaliteta pa ih sjebu

1. Elp
2. Omv
3. Eko
4. Zmaj
5. Braca crnomarkovic, knez petrol i ostale njuske

Nema ni ođe V-Power jbg.

Zmaj pumpe su NIS one?

Ukinuce od leta(najverovatnije) ovo i kod nas, u toku je(makar bio) predlog zakona da se registracija placa po ceni automobila a ne kubikazi. Pametno ako mene neko pitam ne vidim zasto bi registracija za hondu 98-o god bila skuplja nego za a6 2013-o

ja mislim da ce da ide po KW registracija sto je po meni najlogicnije

I po KW i po ceni. A ne da naplaćuju recimo za polutruli Mercedes E240 98' godište i za neki najnoviji skoro isto isto, samo zato što imaju po 170 ks oba.

Pa zar se već ne računa po godištu i snazi, nego samo ukinuti taj porez godišnji?

Pa pazi, 2016-o godište, 110 kw, 1998 kubika recimo je 31 000 dinara registracija, a ista snaga i kubikaža 98' godište 28000 dinara (uzmi odnos recimo insignija 30+ k evra, vektra 1-2 k evra). A taj porez na luksuz će kurac da ukinu jer dobra kinta ide državi od toga. Ako ukinu to za preko 2500 kubika, ima da podele to pa će da poskupi za sve.

2016-o godište, 110 kw, 1998 kubika recimo je 31 000 dinara registracija, a ista snaga i kubikaža 98' godište 28000 dinara

Ok skroz ako mene pitaš.
Samo je porez na luksuz problem, ne znam kako su mogli i uvesti to...

Ima 20 godina kako je na snazi taj zakon, mislim da je Šešelj doneo te neke zakone.

Xaxaxa bolje zakone imamo od vas.

Je li realno da je lik odma oporezovao auta i oružje?

Pa da, šukurac bila je CG u braku sa Srbijom onomad, prc.

Bogumi nijesmo plaćali ni za kola ni za revolvere.
Niti su nam smjeli to pomenuti!

Eto ti sad, pa do 2006. bila ista zemlja.

Državna zajednica. Ništa sa Šešeljom imali nijesmo. A registracija čak jeftinija bila nego sad što je.

Veće kubikaže imamo nego vi xaxax

Koliko luxuznih automobila ste posjedovali?

Ko? Ako misliš na moju familiju, recimo da su luksuzni bili Audi 100 C3, C4 (2.5 tdi), Opel Senator i nekoliko primeraka Mečke W123, W124, W126. Ali i ta kola su masu po Nemačkoj vožena (79'-88' i 96'-00'), kod nas ovde od 2000. na ovamo je prve 2-3 godine ćale vozio audija, posle je imao džetu, mečku 190D, omegu B, oktaviju i sad mondea što baš i nisu luksuzna xd.