Prijava

Brt...100k ili 1 milion? Jer 100k ces spiciti za maks maks 3god. Sto je opet lepo, 3god i jeste optimalan period da ga vozis, samo kazem da je nelogicno.

de de, ne vozim ja tolko duge distance svaki dan, potrajace to 6-7 god...

Editovao sam post gore tj dopunio

Edit edit: al paknove menjas na 10k jer ne kocis motorom hahahaha

a nemam gde tolko da prelazim ovde. max 15000 godisnje, cenim.

Pa dolazis li u majcicu srbiju nesreco

avionom samo, jbg :)

edit: padalo mi na pamet kolima, al jbg, imas 4 leta dnevno cirih bg i 2x nedeljno bazel nis... sa jedne strane voznja ceo dan sa druge, 3-4h od vrata do vratai ne ide mi se kolima nikako.

E brt vidis dosao si mi ko porucen sada da li koristis lou kost kompanije? Imam neka pitanja u vezi toga. Unapred se izvinjavam gtd-u za spem

Kako mene plaše ti motori od 1.4 il 1.5 i 170 konja, kontam da je njihov radni vijek 170000 i to ako ga baš servisiraš.

aj na pvt, letim ponekad izi dzetom i sad wizzom do nisa.

псето шта те занима везано за лоукост, летим ја са визом често

Kako mene plaše ti motori od 1.4 il 1.5 i 170 konja, kontam da je njihov radni vijek 170000 i to ako ga baš servisiraš.

i ja kapiram da je nesto tu doterano do maksimuma... opet, nisu isti materijali sad i pre 30 god.

Kako mene plaše ti motori od 1.4 il 1.5 i 170 konja, kontam da je njihov radni vijek 170000 i to ako ga baš servisiraš.

и ја сам то хтео да питам. шта тек рећи за оне од 900 кубика. али ако прелазиш 10.000 годишње, сигурно је боља опција неки модернији турбо бензинац. ако му је радни век 170.000 возићеш га 17 година. :)

mada, ako prelazis puno, dosta toga je na autoputu, a to opet ne opterecuje motor toliko.

Ti motori se zovu visokoturazne masine i da, radni vek im je znacajno skracen. Zasto su stare mecke bile neunistive? 3k kubika 100 konja jbg

mada, ako prelazis puno, dosta toga je na autoputu, a to opet ne opterecuje motor toliko.

Opet gresis, zavisi kojom brzinom vozis na autoputu...oslusni motor ponekad

na 120, ne verujem da je motor nesto posebno opterecen po ravnom, pa koji god da je. bar ne bi trebao da bude.
sad u audiju sto imam je poprilicno tiho na 100-120 u 6. brzini, a motor je od 120ks, slabiji od ovog.

ako ces sad lol nub vozi 120, voleo bi da vidim kako bi ti vozio vise od toga po svajcarskoj i kolko bi dugo dok ne upali inkognito auto iza "HALT!" svetla da izadjes na prvom narednom izlazu.

Avionom gospodski, ne bih za te pare autom. Posebno ako imas jedno u Srb.
Dobar A3 taj i lijep bas. A dizel kontam da ti se ne isplati.