Prijava

4 hiljade kaže. Ako mogne fina mu baš, pola godine registrovana + nije fiksna cijena...

Bitno kupe ili kabrio neki, eventualno hot heč za intenzivno jebanje.

Pa 5300 trazi za ibicu sa tim oz felnama...ok dao bi je za 5 al ni to nije 4 jbg

4600 na one petokrake, taman su mu.

A nije to to jbg ako vec uzima tjuningovan nek jede govna do kraja

Hvala ps brt moj

Iskreno i mislio sam corollu da uzmemo, ne znam sto smo je izbacili iz opcija
To japanac de ces pouzdaniji

EDIT: Nisam video prethodne postove, ps nije bas sto posto porodicni, ono vozicemo i otac i ja, ja malo vise.
Tako da ne bude neki tjuning kurac palac vec onako fazon corolle i starog sljivika

Iskreno i mislio sam corollu da uzmemo

,,,

Tjuning je jedna od najljepših zaraza.

Više ništa na ovu temu reći
Poslušaj Pseta kupi Forda al on ima placeva na Kosovu da prodaje redom i da ga popravlja nzm da l ti imaš XD

Interesantno ne pominje se Opel. Poslije Kadeta nikad više xD

Brt, ja imam kadeta jebe keve i da ima novija verzija uzo bih ga.
Ali jbg

Za fordove garantujem da se ne kvare.

Centralna mi ne otvara sva vrata na autu, kada pritisnem dugme zadnja desna ostaju zaključana. Da li je do motorića, možda se zaprljao ili može nešto drugo biti?

Pa jel se ikako otkljucava?

Brate pa ni astra h ti nije loša ako bi uzimao opel. Fokus samo ako imaš šemu od nekog poznatog i proverenog, po niskoj ceni i da nije prešao više od 250 000 km. To im je projektovani radni vek i posle toga krenu da jebu dizne, turbina, izduvna grana itd. I opet ti kažem, pošto planiraš da komplet budžet spičkaš na kola (a prelaziš manje od 10 000 km kako mi deluje), bolje uzmi benzinca koji je jeftiniji, sa manjom pređenom kilometražom i kome su jeftiniji delovi i servisi. Tddi su mogli mnogo više da pređu, ali su jebene trome mrcine. 90 ks na karavana od 1.5t...

Ja gledam, ovaj mondeo 2.0 tddi (nije common rail i nema plivajući, dpf filter itd) što je uzeo ćale pre nekih godinu i kusur dana je bio 1400 eura (valjda), 2001. godište, nema frku sa limarijom (za sad), a skrcano je skoro 800 evra u prvih mesec dana od kupovine bilo. Mali + veliki servis, kvačilo, pakne nove, elektroprekidač za pomeranje retrovizora, elektroprekidač za vrata gepeka, nove zimske gume (uz auto došle nove letnje na kojima je bio), ventil za turbinu, prednje spone i još . Tako je valjda kad se uzme auto sa 300 000 na satu, a realno, bio je bolji od 90% mondea koje možeš da nađeš po placevima i to za 50-70% više para inicijalno + još sve ono što sam nabrojao + registracija. Inače ovo što boh kaže, ima malu frku sa paljenjem kad je više od -10 ili -15, a nije u garaži. Ali uglavnom samo otežano pali, nije bilo da baš neće da upali.

E sad, napravi listu, lupam, oćeš fabiju, golfa 4/5, wv polo itd, korolu, da imaš 5-6 modela barem, pa uzmeš šta je u najboljem stanju i šta ti se najviše dopada kad ga provozaš.

Ma on prvo mora da odluci sta zeli od svog automobila

oćeš kupit golfa moga?

Motor centralne prvo vidi, rjeđe se zna desiti da ima prekid neđe u instalaciji. Skini tapacir i lagano.

Ne otključavaju se uopšte ta desna zadnja vrata, sva ostala normalno rade i gepek
elem ni sirena ne radi, i juče uzmem da pogledam osigurače, e sad stoji na šemi nacrtana sirena i ima osigurač, a sa druge strane nacrtana sirena i pješak i nema osigurača, iznad tog mjesta nacrtan radio i cd plejer, nema osigurača a radio radio sasvim normalno