Prijava

Црвени барон
Cudi me da nisam primetio tu Breru, obzirom da nije bas neupadljiva

Zato što je na dizalici? XD

Prejaka će bit sig. Koliko konja ima, zaboravih i na koliko je pojačan sad da može da trpi?

Normalno da piše sam sebi ove gluposti. Neko bi mu dao 5 eura ili koliko za mudrost neku lol.
Preiritantna pojava, zaslužuje prebijanje.

Još neka kontradiktornost njegova, jednom prilikom sam video na nekoj od njegovih stranica tekst o tome kako su audi 100 c4, 80 b3 i b4, mercedes 190 i w124 uvek bili loši i izrazito nebezbedni automobili skloni koroziji.

Onda 10-ak dana kasnije, hvali na rate navedena kola kako su u ono vreme ''počistili'' konkurenciju, kako su postavili nove standarde u proizvodnji i sl.

Ili ih nikad nije vozio, popljuvao ih, pa kad je provozao dobro održavan w124 promenio mišljenje ili je serator po prirodi.

Pa ne misliš valjda da se njegova pisanja baziraju na iskustvu?
Mada nije ni u tome sve, jedini problem je što je ono, malo neuračunljiv. Znaš onaj tip ljudi kod kojih vidiš CD da visi sa retrovizora, jer nijesu ludi?
Doduše i nijesu ludi za zavoda, ali čudni da. Ne moraju ni otvarat usta da bi dokazali.

Ma de, lik je u nekom preterano samouverenom ''rekla kazala'' modu. Samo što to predstavlja kao neko svoje mišljenje / iskustvo.

Znaš onaj tip ljudi kod kojih vidiš CD da visi sa retrovizora, jer nijesu ludi?

Ahahaha da znaš da ih ima dosta ovde. Ne znam kako voze sa tim jbt, ja ništa ne držim, iskreno mi ide na kurac da mi nešto nepotrebno landara u vidom polju dok vozim. I najjače je kad ne možeš da objasniš takvima da taj cd neće odbiti zrake policijskog merača brzine.

Samouvjerenost je dobra, djelimična retardacija i ne baš.

Ja samo jelkice držim i ne smetaju nikako. Oni mirisi u konzerve mi smetaju, od većine mi se smuči, posebno kad auto ostane na sunce neđe.
wunderbaum > ostali mirisi

Ja jelkicu bukvalno zavrnem da stoji iza retrovizora. Zapravo to sam od ćaleta pokupio kad razmislim bolje i on to isto radi.

Ja uzeo prije neki dan wunderbaum vanila, nijesu imali bubble gum na pumpu. Još uvijek je u kesi naravno i mislim da je druga najjača jelkica sig.
I na vanilu mi miriše kornjača za tablu, pa se top slažu.

Meni koka mirisu na ugrejani vinil, gumu i prasinu

Ništa ljepše nego miris dizela u kokpitu golfine.

Ili miris plina u kadetu hahaha

Jeri to neka prozivka miki?!?! Neam plin

Kakav šuk na račun mladoga vozača sa juga Srbije.

Najjaci suk na sajtu posle cuvenog Jogurtovog sig ali sig, moracu da se povucem kao aurora skrhan

Bohorovi postovi sve više gravitiraju ka temi "transfer blama", ima Zlatibor pravo

Nemoj se povlačiti. Cimaj paninara pa dođite sa po 3 dupla da me napušavate kao.
Ko ga jebe nek se dešava nesto XD