Prijava

Nek je sa srećom. U veselju da ga slupaš hehe šalim se.

и задња десна раткапна се разликује од осталих сав је фелеричан маму му јебем

Neka je brt to je najbolje kad takav auto kupis. Potpisujem da je lika boleo kurac za ratkapne i da ga pere i sto mu je piksla puna ali je zato menjao ulje, paknove i da mu je motor derana ali ispravna mazgica(ne moze pezo imati mazgu veliku xd)

Lep auto bre ne lupaj, msm generalno, ovaj tvoj ne znam bas

мотор је ехтра (каже овај мајстор што је ишао са нама), не дими и то све како већ

али естетски катастрофа све, возићу старог док не истекне регистрација и после ћу ово јебига

Ok vi ste strucnjaci, ja sam samo rekao svoje misljenje, a i misljenej mnogih majstora, VW najizvikanija marka automobila u povijesti, neudobna govna ali srpsko dupe moze da trpi turski kolac 500 god sto ne bi i nemacki..

стварно ме срамота хечбек да возим макар голф седмица био

јебо матер како сати одмичу све ми више жао бачених пара

pa ti prodaj 405, dodaj para koliko imaš (i koliko bi ti ćale dodao), pa kupi nešto što ti se više sviđa.

405 могу да продам за исто толико динара

Mogao si kupiti auto sa Pribojskim registracijama xD

Sad kad ga dovezu njih četvorica sa elektrošokerom xexexexe

да јеботе заборавио сам највећу несрећу а то је да има прибојске таблице

što brt? bolje i to, nego iz šapca. mada u šapcu možeš jeftino da nađeš šoferku, branik i ta sranja što su ofucana.

Маркo
јебо матер како сати одмичу све ми више жао бачених пара

Ti si lud jbt šta očekuješ ti od auta? Koliko si dao 2k, dve i po? To su smešne pare koliko auto koristi, ja ne mogu da zamislim život bez auta iskreno.

Za moju alfu mogu da dobijem 1,5k najviše a to mi trećina plate pa ne bih je prodao ni za 10k evra

1,5k najviše a to mi trećina plate

el godišnje?