Prijava

Skuzere uzeces jednom neki dojajni Citroen (kako jak pleonazam leptenejebo) ne brini druze

No ne sudim ti, i ja sam ka klinac Reno vozio i mislio da je neko auto. Jebo me otac što me tada šamarao nije. 19, najgore podupravljanje ikad, još nije prevaziđeno iako se trude. Eto da ne rečem da je tranja, jer ćeš se naljutiti.

vozim C5 nekad na poslu :)

Nepristojni vlasniče Volkswagena, Golf neću poštovati nikada.

Ma jebe mi se tačno, nije Golf za papučare.

Jaka je muzjastina na temi

Većina vozača Golfa je nekad vozila traktor, pa im je zato Golf udoban.

Skuzeru, ako oćeš udobno Golf klasu ne gledaš nego veće nešto. Ja sam Pasata imao na 18-ice, udoban je inače Pasat, mada za mene je BMW trojka u tu klasu.

Seltiče, ne znam primjećuješ li da postuješ na temi automobilizam, a čovjek si koji kuva špagete i nosi Nokiju neku?
Nemoj ođe propagirati kupovine Dačija pls, znamo da ćeš kupiti ono u čemu se najbolje snalaziš po gradu.

I ja se čudim šta će Golf uopšte na ovoj temi. A od špageta volim vesterne.

Druže, nemoj transferisat skečevima pls pls pls.
I da voziš Golfa tačno bih te Budimirom Dubakom (kontaš cltic skeč) tukao po glavi dok ga ne prodaš, jer si veliki komad nemača pojma (nuba) od kog te je sramota.

Mislim ne smeta mene što si ti sad neki papučar ili te ćeraju da kuvaš, no mi smeta ođe da popuješ o nečemu, a ne znaš putem da hodaš aloo.

Skuz znaš koliko sam popio, jesi li ti za trpezu trenutno? xaxa

Mislim bilo bi ok da pjevamo sad Hajdanu ali da počnemo od na malenu selu Višu plemenita kuća ima...
Inače je Golf zvek pravi, ozbiljno ti velim, Alfa je kras ali bih je 1000 puta prije vozio no on e Kije i ostale tranje koji si htio da kupiš, 159 posebno.

Ne znam ali trebalo bi da je neka solidna kolicina jer se radi o tolikom coveku, sig te nije uhvatilo od 2 casice domace loze..nisam veceras sam umesto tanjira sarme okruzen tiketima ;/

Brate, skontaj da ne može auto sa kratkim međuosovinskim rastojanjem biti meko i dobro se vozit jbg.

e po oba parametra nova mazda 3 jebe, ove ostale nove nisam provozao xd, ali trica me je oduševila.

Skuz brate fino je što se mi šalimo ovako, ali moraš priznat da su mi Golfovi prejaki, bar oni što si ih gledao sig.
Što ti ono voziš sad?

Problem je sto ih nisam gledao nego sam ih i imao dugo vremena. Ne pljujem nesto sto nisam vozio tj sto ne poznajem iz prve ruke..Ne vozim nista sad, imam sluzbenE aute (pezo 206, citroen c5 stariji model itd) i prevoz do posla ne treba mi, caca vozi vectru b al krs je..

I ja brate mrzim pljuvanje bez iskustva. Golfa ne gasim, auto ne zna za kvar petica je trenutno, ne gasi se, nabio sam mu 30 hiljada kontam ne znam godinu vozim li ga. Dvojka isto, veliki nedoder. I Mercedes, Audi, BMW 528 sam skoro prodao, ali to se očekuje da će nedoder biti, a bogami i Golf iskreno. VW je mislim jedini nepremium da bih kupio, naravno premium bolji sto puta ali skuplji jes.
A imao sam tu vektru i imala je tada najaerodinamičnije retrovizore ever. To je spisak dobrih strana xD