Prijava

зато што ме јебе месец дана му тражим кола нашао му стотине и он опет узима оно што је хтео на почетку и за шта сам му хиљаду пута рекао да не узима и узме ишчукано и неће да среди, требо сам да му кажем одмах купи шта оћеш боли ме курац, овако ми је живце сјебо

Ispade da ona lančija i nije toliko loša u odnosu na ovaj pežo konkretno

стварно би ми лакше био да ме није питао ништа и узео голфа 4 за 3 сома евра који не вреди ни 1200 било коме ко здраво размишља него што ме пита за мишљење и не јебе моје мишљење два посто свеједно, оседео сам јебено гледајући половнеаутомобиле због индијанца

ма какви мики, пежо је најбољи, ни мерцедес не може да му присмрди

о јебем ти будалу...

извините људи што сам вас смарао оволико, ко ме јебе што се нисам родио ко чамуга у балтимору да ни не знам ко ме је правио

mickey993
Ispade da ona lančija i nije toliko loša u odnosu na ovaj pežo konkretno

Haha

Pa ja kažem samo u odnosu na ovaj baš pežo, malo je sav olupan k'o šerpa.

ај да је мало... и он да каже да то не мора да се фарба па сунце те јебало

Ja bih kupio Lančiju i turirao ćaletu ispod prozora, makar si siguran da ne može da te stigne sa 307 lolo

Ma jebe ti se što je izgreban, da vam se da iz salona vi bi mu oca jebali za godinu dana, lakše je strugat po već izgrebanom braniku.

о новој шоферци сигурно и не размишља

живота ми волео бих да га излупа још више ако дефинитивно купи

Iskreno saosećam. Moj ćale je skoro tako nešto bio zacrtao kad smo kupovali krovni prozor, sve dogovorio s domaćim majstorom, kaže, ma mora to da radi ko sat, imam preporuku od poverenja. Na moju intervenciju smo pazarili Velux.

Ova 307 ako je prešla 189k ja sam Zordan. Ovo pola milke prešlo do prvog servisa hahaha

odr'o mu volan, saće da ide narandžasta jambolija preko toga xd.

Boli ga kurac, dobiće i servo kad snijeg padne.

A ja da sam ti otac namjerno bih uzeo što samo ja oću, jer si ga nagovorio da ide u Kraljevo, Valjevo ili đe već da gleda onaj krš.

Odrana joj kolena ;)

PA SHTA MISLISH ZASHTO?!?