Prijava

Micubiši na SU je stalno, ima sivu crtu preko haube, baš je seljački.

I audi neki noviji, čačanske table, jbg sad svi audiji isti

A6 novi na vukovarske table, kod babine grede je stalno ali stalno

U teoriji, koliko je zajebano zameniti automatski menjač manuelnim na pežou 607 2.7 hdi? I da li je to moguće uraditi i na drugim kolima koja imaju taj motor tipa citroen c6, jaguar xj i s type?

U teoriji zasto bi to iko radio brt?

mislim da je najzajebanije odarditi komjuter i struju, mehanički ne bi trebalo biti problema ali ti treba komplet komp.

Nešto sam gledao oglase, fazon gomila ih ima automatika sa tim motorom da su riknuli, automatik je skup i riknuće opet, a manuelnu opet kontam da je pouzdaniji. Pa gledam, recimo auto koji da je ispravan bi koštao 5k evra, prodaju ga za 1500-2000 evra.

A kontam da su u totalno usranom stanju, ali i ovde će uskoro da prodaju 2 presretača bivša, 607 2.7 hdi automatik za neke sitne pare. Ne bih ja sređivao, ali me u teoriji zanima koliko bi koštalo i koji bi se menjač uopšte stavljao.

Taj presretač ima 350 konja šta će ti

Kažem da ga ne bih uzimao, samo da mi je eto, interesantna pomisao sređivanja i stavljanja manuelnog menjača.

u njemačkoj 1500 evra ispravan automatik, što bi se mučio sa jebenim manuelcom?

Ma može to al je prevelika jebada. I na svu muku papučica kvačila pa ulegni jebate

E a ako i taj rikne što se stavi automatik xd. Vidim da je to neka frka sa njima, valjda svi ovi koje sam naveo imaju isti taj automatik i bukvalno nema koji nije riknuo.

Jbg, ne isplati se, najbolje u delove da se rasture, više para može da se uzme.

DVA PRESRETAČA ŠKODA SUPERB, JEDAN PASSAT!
PAMETNOM DOSTA!

ma mani se srbendi i foruma i čuda, automatik je bog i kraj priče.
veliki servis košta 150€ i radi se jednom u 100 hiljada, kada ljudi to izbjegavaju desi se da pregorjelo ulje napravi haos na mjenjaču jer su ljudi debili generalno. A i generalka sa svim lamelicama i čudima je 800€. Nije baš jeftino sad ali brate ne crkava to svake godine, i ako crkne to uradiš i miran si godinama i hiljadama kilometara.
Ko god je iole održavao auto nikada mu neće crknuti mjenjač.

Meni veći gušt voziti uz manuelac, nekako se više uživim u vožnju. Sa automatikom meni nije to to. To je moje mišljenje.

Ma kako ces placati 100.000 za registraciju miki a nemas za odrzavanje menjaca?!?!?!
:P

Dobro, ali generalno ima dosta kola sa nešto osetljivijim automatikom (kao što je i 607 ili ga niko ne održava da valja). A što se ovoga tiče svejedno mi je automatik ili manuelni ako je auto dobar i pouzdan.

Edit: barone jebemmusunce, rekao sam 3 puta da ga ne bih kupovao, nego samo razmišljam u prazno.

Kod ovog druga meaničara došlo 607 tipa njih 10 što ja znam. Svi automatici, 9 ih menjač jebe. Koj kuratz ne znam

problem tog auta je što je ogroman i težak i 22 motor ima automatik sa 4 brzine. Da bi se uštedilo na gorivu lagano se mili. Ne može on to tako.
Fejslift verzija je kvalitetniji svakako.

I jeftinije registracije u bosni imamo