Prijava

Ma kurac. Automatika trebaš znati terati

Црвени барон
Ma kako ces placati 100.000 za registraciju miki a nemas za odrzavanje menjaca?!?!?!
:P

Eee ali je 5 metara auto, to je bitno, sto vece da je xD

Pošto nisam toliko iskusan sa automatikom, može piutanje

Kad recimo idete po ravnom putu i krenete uzbrdo i onda recimo u manuelcu bih izbacio iz brzine i nazad ga pustio da se spusti i krenuo nazad, kako bi sa automatikom to izvedete, ali brzo ovako?

Iako pezo automatik tih godina ima manje brzina i sporiji je nego manuelni poserem ti se u tu klasu sa saltacem.

Ulje samo original dobro, filter i dihtung kartera imas. I naravno redovno, ali ja ni u manuelni ne drzim ulje preko 60-70 hiljada.

ma mani se srbendi i foruma i čuda, automatik je bog i kraj priče.

.(tacka)

mna daj odgvorite mi
interesuje me kako vi sa automatikom
ja se nekako osjecam ukoceno, nemam slobode kao sa manuelcom da izvodim zajebancije

Kad recimo idete po ravnom putu i krenete uzbrdo i onda recimo u manuelcu bih izbacio iz brzine i nazad ga pustio da se spusti i krenuo nazad, kako bi sa automatikom to izvedete, ali brzo ovako?

Brt i automatik mozes da izbacis iz brzine. Mada ne vidim zasto bi spustao auto u rikverc u leru haha

ma kad hocu da se okrenem da se vratim istim putem pa krenem na uzbrdicu i cim se popenjem tipa 3-4 metra uzbrdo, izbacim i sam se brzo sputi, da ne ubacujem u rikverc na to mislim
znam da ima neutral ,ali nekako ne mogu da zamislim opusteno kao manuelcom
imam neku blokadu nez xD

A ako je tiptronik? Onda mzes brze nego s manuelcom

I komande na volanu pa kao f1 da vozis samo saltas paf u manji gas paf u manji gas

A i kad dzaras picku nekoj kurvi da cim stanes mozes da jebes dobar je automatik. Kod manuelca se hladi kad god menjas brzinu xd

a dobro to, to je dobro i svidja mi se f1 saltanje :)

A dzaranje ti se ne svidja haha

f1 saltanje u pasata <3

Makaronac kad treba nedje da se okrene gleda prvo ima li uzbrdica u blizini, ako nema odustaje xDD

Makaronac se ne okrece nikad nego pici pravo pa desno pa desno pa levo xd

AHAHAHAH JEBO VAS PAS :D

izmislili ljudi brzinu koja se obilježava sa R a nije RELI.

Ф1 шалтање кул је
Мануелно јебе ипак