Prijava

A jel isterao klipove napolje? Xd

I ja sam ga skontao tek kad sam drugi put pročitao...

Deder pitaj ti tog drugara da l' će da prodaje taj benzin, 80 dinara po litru, dosta mu je xd

P.S. Je l' to ženu slao na pumpu ili ga je radnik prejebao?

Pozajmio nekom auto sig

Radnici na pumpi se nikad ne prejebu jer uvek gledaju u cep a na njemu pise jbg i boju ima cak

Pa bolje žena nego stvarno radnik da se nekako nesrećno pojebao realno, žao bi mi bilo tog pumpadžije sad

Mada i to što kažeš, nisam baš nikad čuo da je neki radnik sipao pogrešno, al' ko bi ga znao, pogreši čovek.

Nije zena sig, radi se o autu za muskarce xxD

Ma gde ne greše. Ovaj je kuckao sms
Ja sam mojim kolima 2 sata pre mečke bio na ovoj pumpi, rekao mu šta da sipa i koliko i zazvoni mi tel ja se javim i dok sam se okrenuo on ka kolima ide sa crevom od gasnog ulja
Dreknuo sam u centru su me čuli. Budala
I eto posle 2 sata napravi sranje.

Jeste li vozili Varburg limuzinu? Nema tog mercedesa koji može da se meri sa varburgom.

Zena je kriva svakako. Devojka ga jebala il žena preko poruka šta znam
E klasa i žena da vozi slabo biva

Pa nisu ludi oni kad pričaju da se ugradi plin, kurac da pogreši s plinom xd

Ne znam, jadan taj s pumpe uglavnom, radiće godinu dana džabe vrv

Tj. ne vrv nego sig (sig)

Trebao je ovaj plin u e klasu lagano da ugradi i da ga pušta u ler kad ide u rikverc nizbrdo i nema frke tu sig xd

Plin je matera. Džaba auto ide.

Za 206+ je sve isto što se tiče dijelova i održavanja kao i za 206?

Na naftu se greje, na plin kuva kafa, na benzin se voze kola xexe

реци то овом горе са е класом аахахахахах

Ja ne znam Makaronac moje izucavanje kola prestalo je 2005. iako sam tad s odusevljenjem prisustvovao uspesnom presadjivanju brave sa golfa dvojke na Seat Ibizu.

Kad Dyo reče brava, podsjeti me na ovo auto i na njegov najnenormalniji sistem otvaranja vrata, nerelana kvaka
izgled kao da treba ka sebi da se povuče, a zapravo se diže gore

haha kakvi likovi
http://www.roadsmile.com/images/lancia-lybra-18_key_14.jpg

Odlicne su brave kakvo je auto ispalo xD