Prijava

Kosjericanke ce misliti da je lambordzini ako skines znak xd

морам купим ово и ланчију за два мода расположења; прво возим кад ми се пушта гласно милица павловић и ин виво, ланчију возим кад слушам јашара, шабана, сава радусиновића и осталу господу

зајебавам се, има комшија ово само још спуштеније, мислим да рече да је исправан ал не вози га сто година
има пун курац неких кршева које купи па почне да прави нешто од њих, код мене у авлији стоји корса сигурно 10 година и не склања је, скоро је дотеро неки мали хјундаи, сад је купио две тојоте селике и оће да од њих две прави једну па да прода, са купеа ставља делове на кабриолет и мисли да ће узети 3500, овај купе пичи узбрдо четвртом а раде му три клипа хаха, има 160 коња мислим а ни на шта не личи

Pa sto ne uzmes nesto sredis malo i teras?

Nije ta honda seljacka sig, pravi kupe momacki a ima ih i sa 4ws tj upravljanjem na.sva 4 tocka, mozes zamisliti kako to lezi.
Vozio bih je.

ona korveta iz farga mi je najruzniji auto koji sam video u zadnje vreme, pre bih vozio onu solovu krntiju

nekad su kola sa ovakvim svetlima kao na toj hondi bila pojam.secam se neki lik imao porsea sa takvim svetlima pa kad ih ukljuci ja kao da sam video transformersa uzivo

јутрос сам загледо комшији у авлију кад сам пролазио и видо да му стоји само бела хонда, њу је правио од две тј. по пола варио шкољку хаха, она црвена је била ок само не знам де му је морамо се погодити ако је има још увек, у белу не смем ни да уђем раздвојиће се половине хаха

To boga nema da se zavari kako valja

Ima. Al peripetija je. I zna 4.5 majstora od 100

одличан је он варилац ал ипак не бих ја то возио нема шансе

Moze da se zavari ali svejedno da razmisljas jebeno o tome A STA AKO SE RASPADNE. Koji ce ti kurac to. Pritom on je direktno vario, ja bih mu eto rekao da ako vec spaja da roka preklopni spoj sa nozicama, i duzina sava koliko god moze. Debljinu sava nema potrebe ni pricati jer "zna on to po osecaju".

Mada cak nije ni bitno sto vari rucno, elektrodama, sav ima istu nosivost vario ga odjednom ili iz pet puta.

honda prelude, luda makina
sjećam se prije desetak godina, ala se letilo u tim kolima

Moze da se zavari rucno ali je sansa da sve bude pravo i pod konac 0,05 posto. Pa samo da uzmes dve sipke ili cevi obicne i preseces na pola i da uzmes po polovinu od obe da nastavis jednu na drugu(a isti fi) je pitanje dal ce biti prava a ne sasija

Bre Coa ljudi lete na mesec.
Panter, fabričke mere i doviđenja. Zapravo je precizno u stotu. Ne vari se to na kanap
Novija kola lakše idu. Raspunktuje ubaci nov deo, zapunktuje. U milimetar takođe

Vrati se na mjere to ljudi lagano.
Oce li biti isto bezbjedno u slucaju drugog takvog udesa? Cesto ne, zavisi od dosta toga, ali da je auto u milimetar jes. Kao sa trake, a tako se i prodava xD