Prijava · Registracija
Thumb mandaloriansymbol

torazulu

Lidija Piroski picku podmazuje iskljucivo sa Comma uljem.

Thumb ava

Радјард Куплунг

ko je izvadio međunarodnu dozvolu da bi mogao da vozi kola u Bejrutu ja sam

ne mogu se zakleti da je ovo dobra ideja, ali nisam imao izbora

Thumb doc holliday 228x300

ps

Nije ti trebala za bejrut brt xd

Thumb 1111

Makaronac

Радјард Куплунг

Thumb ava

Радјард Куплунг

Pa, u suštini ne treba, ali hteo sam da ispoštujem

Kad ni po Evropi više Srbima ne traže međunarodnu, šta reći za bliski istong

Thumb dsc00232

GTD

U Albaniju traze. Ne zato sto treba, nego slabo ko i vadi to i uzmu euro ili dva po autu, boli ih kurac jbg.

Thumb dsc00232

GTD

Kakva je ona G klasa na kvadrat uzivo sve su igracke pri njoj.

Thumb doc holliday 228x300

ps

Kad kazem mercedes mislim w202 a ako kazem bmw mislim na e36 xd

Thumb dsc00232

GTD

Od jutros od 10h do 20,30h gasili služ Danilovgrad i u Podgoricu vratili se u 8,30 stavili cisternu na punjenje zovu opet Mole da idem za bioče bratonožice.Vozi brže kući nabili se presvuka i uzeo sendvič idem od vatrogasne prema gintašu ispod nadvožnjaka skrećem na žuto grabim nikog ni lijevo a uključujem se na semafor desno zamnom ide motorom odgovorni policajac objašnjavam mu da sam željezničke ifrastrukture vatrogasac da sam sad sa požara i zovume da se odma vračem i žurimNe interesujega ga parkiraj se desno opet mu kažem druže ja sam vatrogasac žurim, piše gad prijavu traži vozačku nemam ostala mi je kod vas vrati mi Licnu i saobracajnu jesam sloboda jesi napisa mi ljiga ljucka kroz crveno

Reka sam davno - gowna

Thumb 14022358 787928164678151 4753705950424898678 n

александаркг

A što ste počeli da izmišljate taj jezik jeboteleb ni sami se međusobno ne razumete.

Thumb dsc00232

GTD

Mozda je pisao dok je vozio, sta.

Thumb mance 1

Skočimiš

Baš sam prošao u nedelju pored Splita kada je počinjalo da gori.
A kraj Ljubinja vatra je bila pored kolovoza, ideš sredinom ceste i osjetiš vrelinu u autu, haos.
Inače volvo mi uzima 5.5/100km (mjereno po rezervoarima, na bordu pokazuje 5.1 prosjek).
Kada bi milio penzionerski i ugasio klimu spustio bih na 4 garant.
Problem je što mu je baš mali rezervoar za moje standarde (55 litara, kada bi bilo 80 bilo bi taman).
S obzirom da sam navikao na mercedese ovo mi je sada nerealno niska potrošnja.

Thumb medium arrow

Zelen Lukac

Važi li bosanska dozvola u Srbiji, da tjeraš auto sa SRB tablama?

Thumb dsc00232

GTD

A kraj Ljubinja vatra je bila pored kolovoza, ideš sredinom ceste i osjetiš vrelinu u autu, haos.

Tako bijase na Bogetice ima jedno 10 godina, svaki dan izmedju dvije vatre :D
A gorelo je ovih dana i na Marezu, ugasili su a ima i alternativni pravac. Sve uz put sto je stajalo istopilo se.

Thumb dsc00232

GTD

Mercedes dobrovoljna servisna akcija 3 miliona dizela, smanjenje zagadjenja i ta prica.
Inace u Njemacku TDI ne smiju imati stari onaj softver ako oce tehnicki da prodju. Odje isto mozes u ovlasceni da se javis da ti urade update besplatan ako oces to iz nekog razloga tipa spasavanje prasuma, zena nacerala itd.