Prijava

Туга јебена... Страшно.

Eto, kad sam konačno prodao vitaru, da reknem neke svoje utiske:

NAROD JE STOKA.

Gomila ljudi koji se razumu u motore ko Mara u kriv kurac me salijetalo, te ne valja ovo, ne valja ono. Ovaj motor ima 2000 jebenih kubika. Veliki je relativno. Na sve to konstrukcija mu i jeste takva da kada otvoriš fino čep đe se sipa ulje vidiš jebenu bregastu, od nje te dijeli 4 centimetra.

Jedan je rekao MOTOR JE BUČAN! RADI KO TRAKTOR. Ja mu otvorim čep i pokažem zašto je bučan, jbt, ne može blok od kojeg centa željeza da zaustavi buku, nikako.

Jedan opet vadio šipku kaže ISPRSKA ULJE, GENERALKA.

Rekoh, generalka je urađena prije 5000, ulje baca jer mu eto slučajno radi pumpa ulja moš mislit, sve je to povezano, mazdin je to motor, nije to IMT jbt - NE, GENERALKA.

KAKVI SU OVO KABLOVI OVDJE? FALI DIJELOVA NA OVOM MOTORU!

Batice, japanac ne pravi motore posebno za svaki model, nego konstruiše jedan, u ovom slučaju Mazda dala motor, Micubiši kompjuter, za ovaj model ide to, to, to, to, to i to i doviđenja. NE, TO JE SKARABUDŽENO. Ja popizdim, odvedem kod majstora za japance, čoek mu to isto objasni i pokaže mu motor njegove mazde mx-6 koji isto tako ima praznina i kablova viška.

Jebote sunce ko da daje 60000 maraka za polovan auto pa eto da ga ne zajebem, daj mi 2500€ i vozi, dovešće te kući i još 100000 km garant, da ništa ne pipneš.

Sve mi diraj al motor mi ne diraj, limarija može biti svakakva al motor mora biti savršen.

LJUDI SU STOKA

Grijeh šta učiniše mamicu im.

Jebem li ga, sutra ću da skinem farove, branike i točkove, ostalo na otpad.
20 din/kg, ovde ima valjda 800.
Kolko vredi ovo ostalo, nem predstavu?

Pa felne možda 80-100 eura, gume zavisi od stanja....

Kakva havarija, sunce ti jebem :S

Felne sa gumama 70-80 plafon. Problem je što trokrake ne stoje nijednom autu, pa ih niko ne kupuje, ali bolje bilo kakva alu nego čelična. Ovo ostalo, jebi ga, zavisi kakva je potražnja.

Idu trokrake na eskorte 5 ili 6, ide možda i na bmw kockicu. Zavisi od ukusa.

Edit: nego jel golf 4 1.6 16v ili 1.9 tdi 90ks skup za održavanje i delove?

Rekoše mi panduri da cu ipak od osiguranja moci da uzmem nesto, sutra treba da vidim sta i kako.
Evo i "enterijera" http://www.dodaj.rs/f/x/Pu/2iLLCsPN/cam00405.jpg

Tuga...

Edit: nego jel golf 4 1.6 16v ili 1.9 tdi 90ks skup za održavanje i delove?

1.6 je jeftiniji za održavanje od TDI-a, a TDI nije nešto naročito skup u odnosu na konkurenciju. Oba su pouzdana, 1.6 više troši i živahniji je.

Е овај ко је бацио молотов на кола, дабогда му кућа изгорела и добио рак истовремено, а немао за лека. Па јебему све, шта си му толко нажао учинио да ти 'вако врати? Кад га већ родитељи нису васпитали, време је да га мајка природа узме под своје

Batina je iz raja izašla.

И чекић иза седишта лололол

Pajser u gepeku. Eventualno sjekirica pored kvačila. Za baš ekstremne slučajeve tetejac.

Pajser u gepeku. Eventualno sjekirica pored kvačila. Za baš ekstremne slučajeve tetejac.

Jbt, koje bi kazne ovde popio za to. Jako često pregledaju kola ovde.

Sjekiricu kažeš da si sad iz drva (možeš je i u gepek). Pajser u slučaju nezgode da imaš čime pomoći drugom čovjeku ili dati mu vještačko disanje. Za pištolj imam dozvolu i za posjedovanje i za nošenje, ali nijesam dovoljno lud da nekog upucam.

U Švedskoj te stari moraš u gepeku u fiksirano nečim da nosiš. Ja imam pajser, ali mi se nalazi kod rezervnog točka.

Čime fiksirano? Može li se lako osloboditi za sukobe?
Mene su u Nikšiću provjeravali kad je bila ona gej parada u PG. Čak su i ispod kola gledali lolo

Onim mrežicama u gepeku.