Prijava

Jebiga skocko, oni podignu neki kredit koji ima izbije mozda nedeljni dzepaeac iz dzepa pa se furaju, i kad izadje nov, taj utope banci pa placaju razliku novog i starog tako sam cuo

Lepo si čuo. Pa onda taj što je utopljen uzme neko drugi na kredit kao što će Celt sada i tako jedno 5,6 puta dok auto ne bude star 10 godina posle 5,6 vlasnika pa dođe u Srbiju kao kupljen od vlasnika, prava kilometraža i to.

Lololo baba vozila..

Pa jebiga njima rata mozda 300 ojra il kolko, sto je kod nas plata jedna fina..

Veliki deo njih koje znam preko otplaćuju sve što su kupili u nedogled. Uzme kola, stan ili kuću i još svašta nešto na 20 godina. Posle kuću zamene za veću pa se rata kredita promeni. Pa da stara kola za nova pa izmeni kredit. I tako su pod kreditom ceo život i savršeno ih zaboli kurac. Uvek imaju nova kola, novu kuću itd.

Pa i mi bi tako radili da rate ne izbiju 3 mesecne plate..
Da je nama plata 1500 ojra mesecno od toga 500 na stan i kola gde bi nam kraj bijo..

Jebi ga, ođe se za 1500 oteliš lolo

Fin onaj klip. Mada bi kod nas lojalni građani zvali policiju lolo

Verzija za siromašne:
http://www.youtube.com/watch?v=rpU_rQDhTkc

0:30 sjedaju na motore
3:00 snimaju čovjeka koji zove miliciju
4:00 stižu

Mogu oni dizati kredite kada imaju posao, siguran im je, znaju da će im plata biti konstantna i boli ih patka.

Ja ovdje jedva nađem posao, laktam se sa budalama, radim za 150€ i nikada ne znam kada će mi se gazde probuditi sa nekim manjkom koji su sinoć potrošili na švalerke, švalere i alkohol pa meni daju otkaz da iznivelišu par izlazaka.

Šteta, euro2, ne mogu ga registrovati vamo...

A iskeširao bi 50 000 na ovo :)

Kešom, 50 milki jura, sve po 500€ novčaniceeeeeee

Još bih bio keršme i rekao tipa ZADRŽI KUSUR, ŠEČERU XE XE ŠA RADIŠ VEČERAS?

Cijenim nekih 15 aktovki para.

porsche targa s 1973
I budeš beogradski fantom, boli te

50.000 od po 500 staje u jednoj vezici jer 500*100=50.000 :P
sto znaci u dzep od sakoa mozes da stavis

50 miliona evra ne staje u sakao xD

Ford koji se sam vozi, to neće izaći na dobro lolo

Xaxaxa jbg nisam video da su milioni, sacu da probam da izracunam kolko treba prostora za 50miliona...

Auta koja sama upravljaju su za onaj tip ljudi koji idu sa ženom u prodavnicu, pa se tamo posvađaju koje masline će da kupe.