Prijava

Mislim da je i moja ristajling bila. Neudarana, pa korozija napadala, jebi ga (doduše mene malo).

Miki kupi pežoa i nek ide život.

Fap duplak majka.

Ispadne strašno jebeno kad hoćeš da uzmeš auto za 2000 eura, a da je mlađi od 2000-tog godišta (čak i na zapadu).

Pretežno gradska. Dobro auto mora da košta, jebi ga.

Lolo moš misliti kako bi izgledalo putovati 2400 km sa korsom ili 206 hahha

Jebo te,sad nesto gledam cene za Rovere 75. Svi su oko 4000 jbt tu neko 2003. godiste,ka' moj. Znaci ja sam sa 3000 mnogo dobro prosao. Inace, prodao nam ga je prijatelj koji je kupio novu Mazdu CX 5. Jebem ti zivot kakav je ono auto, tj. dzip. Najjaci fazon... U ovom Roveru su sva podesavanja elektricna, cak i sedista itd... Dovozi ti on tako tu Mazdu iz BG-a i staje ispred njegove radnje i izlazi iz auta i pocinje da psuje : ,,Majku im jebem stipsarsku, pa da u auto od 18 'iljada evra (njega toliko izasla zbog nekih popusta preko firme) ne mogu da stave elektricno podesavanje sedista,doslo mi da im vratim kola, klosari! " Ja umro kad mi pricali...

EDIT:

Ista 'vaka:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Mazda_CX-5_2.0_SKYACTIV-G_AWD_Sports-Line_%E2%80%93_Frontansicht,_3._September_2012,_D%C3%BCsseldorf.jpg

Ne mogu da svarim japanski SUV, odmah se setim onog nisanovog džukca lolo
Taj rover 75 dosta liči na xj 350, nešto kao sirotinjski jaguar. Mada za naše uslove to je mercedes kad pogledaš opremu.

nešto kao sirotinjski jaguar

To i ja uvek kazem lolo

Мајстор који нам је правио централно грејање у кући има истог таквог Ровера. Пита он мог ћалета где може да набави алтернатор за њега, а тек ће ћале ''Продај ти то, кад је Ровер био ауто'' лололол. Ал после је мајстор у сервису сконтао да је алтернатор сличан Хондином па је успео да реши проблем на лицу места. И цела последња серија Ровера је прављена у кооперацији с Јапанцима ако се не варам и користи неке Хондине делове.

Dobro mu tvoj otac reče lolo

Mislim da je to ona poslednja serija iz 2005. kad su otisli pod stecaj, inace, ta cela serija je golo govno. :D Ovaj covek sto je nama prodao, njemu otisao neki deo, nesto sto ide na komp, zajebana neka ,,elektrika" i ljudi mu rekli da je to minimum 15o evra da se nadje polovno. Covek nadje taj deo polovan od BMW-a (moj i inace ima BMW-ov 2.0 CDTI motor) za 10 evra polovan pa i da ne pasuje nije neka steta. Kupio, otisao kuci, namontirao, radi. :D

Honda se sklapala u istoj fabrici gde i rover, zato su neki modeli rovera dosta pouzdani, a hondi je opao kvalitet lolo

A brate gledam, jedan lik imao Juga '88 godiste koga je njegov cale kupio novog i nikad mu nista nije falilo (to je valjda jedan u milion), retko kad se kvario, isao kao zmaj, doduse jeste bio garaziran i lepo odrzavan, ali to se podrazumeva ako hoces da ti auto sljaka kako treba... Pre mozda godinu-dve kupi Tojotu Avensis koja vazi za jednu od najpouzdanijih limuzina ikad. Jugica prodao i vozio ovo kako treba jedno dva meseca i pocela stalno da se kvari i da ga zajebava i na kraju je prodao za neke smesne pare kad nije znao sta ce s njom vise.

Zakljucak : Ako si baksuz za automobile, jebace te ma koji god ti kupio! :D

Trebalo bi da je '88 dobra serija Juga, još ako je malo preš'o. Neki traju i po 200 hiljada bez rađenja motora, a neki se raspa'nu za 100 sati obuke lolo

E, jedan lik tera stojdžu 35 godina starog nikad nije imao problema sa njim, kupio punta početkom godine, jebe ga pa ga rastura, ja mislim da mu crklo sve moguće. A inače u mojoj familiji niko ni ne popravlja kola više puta. Jednom se pokvari, saniraš i prodaš pa nek se neko drugi jebe sa govnetom.

Stojadini su stari tip dobra kola bili. Osim lima, naravno. U mojoj familiji se kola popravljaju kad ne mogu da idu lolo

http://ownersmanualblog.com/wp-content/uploads/2013/12/2002_Ford_F150.jpg

Ne znam sada zašto, ali kad sam bio klinac obožavao sam ovaj tip kola.

Trebalo bi da je '88 dobra serija Juga, još ako je malo preš'o. Neki traju i po 200 hiljada bez rađenja motora, a neki se raspa'nu za 100 sati obuke lolo

Pa i moj je '88 , mada i nije najbolji. :D Doduse, kad vidim kakve govnurdije ljudi voze, moj je zlato.