Prijava

kolko ja znam, honda je dobar auto, trajan, tako da da. :)
mada opet, ne razumem se mnogo u to.

inace, ford fokus, 2012. 130 000km, ili reno megan 2012. 40 000 km ili svejedno :)

Provozaj oba (ako može), pa vidi koji ti više odgovara. Jbg nisam nijedan vozio pa da mogu da ti kažem kakvi su. A i zavisi od stanja, mada po kilometraži bih uzeo renoa.

Edit: pošto su? Ne znam koje su pare, ali mislim da možeš da uzmeš akorda 2007 godište za te pare.

A gde je rezervni tocak?
ne ne to ne bi moglo da prodje tehnicki :D

Pa ima rezervni točak...

A da da nisam video dok nisam uvecao sliku...
Jbg kad ima rezervni tocak manjih dimenzija. Jbg kolko je to glupo po meni

Retardirano al kontam da je to pravljeno beš zbog Balkanaca.

Eto ti kurac da ćeš voziti na rezervnoj, mrš kod vulkanizera.

i kod mene na mercedesu je isto ova uska samo je veća, jašta, naš kako retardirano izgleda xD

A video sam jednu mrcinu, mladic jbt vozi golfa 7. Video sam ga 2x u razmaku od tri dana i oba puta je bio vozio sa prednjom levom rezervnom tom manjom. Koja je kod njega u svim dimenzijama manja. Mada neki seronja ima i napukli levi retrovizor

Brate ima bre smisla :D

Какав је Саксо? И какав је то проблем са торзијом што има?
Свео сам листу на Сакса и Колта, саксо је мало скупљи ал има климу и млађи је, а колт је колт јебига...

To sa torzijom se desi na nekih 200 000 km, ali kad ga središ onda traje dugo, a i nije skupo msm da je oko 150 eura sa rukama. Ako škripi i / ili lupa pozadi odustani od tog primerka i ako su mu ''nakrivljeni'' zadnji točkovi.

http://www.as-babin.com/auto-mehanika/remont-torzione-osovine.html

Е фала на информацијама. Није дакле то толики проблем.

Mislim da sam pisao ovde već, bio je u mojoj auto školi jedan sakso 1.5d koji se i dalje vozi, a ja kad sam polagao (doduše nisam na saksu polagao, moj najbolji drug je, ali smo u isto vreme polagali) imao je 200 000 km obuke iza sebe tako da mu je to solidna reklama.

Јеси јеси, сећам се да сам то прочитао.
Велики плус саксу је потрошња, шест литара бензина јбт, за сома динара пређеш сто км.

Ваше мишљење о овој серији Пасата? Вреди ли шта?
http://www.polovniautomobili.com/oglas5065901/volkswagen_passat_b55_19tdi_reg2005_hitno/