Prijava

Jes, ja sam tako dok sam Ford T vozio.

Odleđuj fenom pa zaliješ alkoholom pa nagruvaš wd-a.

elektronika je neka sig u kvaru, brava se otkljucava kada se priblizis na metar kolima

Sutra cu alkohol zgrunem kroz onaj tuki sto se dize gore pa da vidimo sta cemo.
Suvozaceva odledio, podmazo onim odledjivacem i glicerinom gumu od vrata.

I ja sam zamazao glicerinom upravo, jutros jedva uđoh u auto a s obzirom da ujutru u 6 krećem mislim da bi bila naučna fantastika ući u nepripremljena kola.

Ja glicerinom prije neki dan namazah i kedere i sve. I gume, sjaja malo da dobiju. Mora novo auto novo da izgleda i da se sjaji!

Ima li što ljepše nego provozati auto na prvi snijeg?

Jedan sam od rijetkih koji je iskoristio tu šansu, jutros u 1 sam se vozao gradom, prokrčio sam sve ulice, isključio ESP i laganooooooo joj milina!

Najljepša muška disciplina.

ZAŠTO SU TI KOLA POBELELA DRUŽE?

pao i ovamo, neke jade, upravo se topi.

Kod nas ima 20 cenata i dalje nabacuje.

Е сад да видимо ко је спреман; ми смо од пролећа после сваког печења ракије скупљали оно прво што истече, накупили смо омањи канистер, сад то сипамо на стакла, у браве и додамо мало у онај резервоар за прскање ветробрана.

Prva zima i snijeg da sam ja poprilično spreman.

I sa antifrizom i tečnost za stakla i gume sa krštenom šarom, ispravan pogon na sve 4, rade brisači, imam i strugaljku, metlu, rukavice, tačnost za vjetrobran, brave, akumulator, kedere....

Zato je i pao snijeg.

Таман смо се пре месец дана снабдели новим зимским гумама. Имали смо ''MS'' досад, ал једна се распала и ћале одма све заменио

A ljepota na prvi snijeg provozati kola. I ja 4X4 i sve 4 nove gume i milina. Reli ulicama lolo

Reli ulicama lolo

A policija na letnjim gumama lolo

Dabogda te stigli SDI peticom.

И ја имам м+с на колима и то ми страшно иде на курац, то су најгоре гуме ин мај опињн. Ал јбг нисам могао да мењам ове зиме.

One all season? A pretvrde za zimu, premeke za ljeto, neka kombinacija, a ni jedno ni drugo...

pretvrde za zimu, premeke za ljeto

Ваљда би требало да је обрнуто?

Da je obrnuto bilo bi dobro.