Prijava

Ne da je zajebano nego ces pre Sveti Gral da nadjes. :D Dobar je to auto doduse, takodje mazga. Moj cale mnogo voli E34 sa 1.8 motorom. Kaze da mu mnogo prija da vozi taj auto. Kaze ne moze vise od 200 da ide, ali do 200 ko iz picke. :D Nesto jos oko menjaca mi pricao da ima odlicno kod te serije sa tim motorom, ne mogu samo da se setim sta...

Ma idi bre, 'de da ga vozim više od 200 :D, kakvi su putevi u ovim krajevima, nije pametno preko 120 ići.....iz nekog razloga se deformišu putevi u ovom delu vojvodine, kontam jer je glinovita zemlja, a nisu dobru osnovu uradili.

100-120 je neka optimalna brzina za magistralu.

https://pbs.twimg.com/media/Blxhy00IcAAAvbY.jpg

Moj cale mnogo voli E34 sa 1.8 motorom. Kaze da mu mnogo prija da vozi taj auto. Kaze ne moze vise od 200 da ide, ali do 200 ko iz picke. :D Nesto jos oko menjaca mi pricao da ima odlicno kod te serije sa tim motorom, ne mogu samo da se setim sta...

nikada nijesam sa starijima pricao oko kola, ni da ocem ni sa stricom, djedom... i da krene neka prica bezveze bi se nesto osjecao, pojma nemam.

Što? Vole 'talijane?

Ma idi bre, 'de da ga vozim više od 200 :D, kakvi su putevi u ovim krajevima, nije pametno preko 120 ići.....iz nekog razloga se deformišu putevi u ovom delu vojvodine, kontam jer je glinovita zemlja, a nisu dobru osnovu uradili.

Ma on je to prokomentarisao onako iz zajebancije... Mada, nije normalan moj otac pravo da ti kazem... Glupo sto kazem, ali da se zacudis kako je taj covek ziv kako je vozio nekad... Msm, jebi ga, radio sa kolima i imao prilike da vozi pun kurac automobila. To je covek koji je posedovao Lanciu Delta Integrale. Zna taj da vozi... :D

sto ima da pricas sa njima? krades njihovo dok ne steknes svoje a poslije svako svoje?

Što? Vole 'talijane?

Sta fali 'talijanima? :)

E dobro je, ja se taman prepado'.

A ne zajebaj, nedje kad smo odili na saucesce neko i dadose meni da vozim i ja ubačio u 4. onamo iznad Gospoštine a striko će ocu mi "bogomi sam ja mislio da je 4. zarđala pa je zato ne koristiš".
to ti je onaj tip ljudi "kojom uzbrdo tom i nizbrdo"

Ovim novijim sve.

To što činiš dobro nije
Crnogorski gospodare,
Znaš li da je Petar Prvi
Zaklinjao naše stare.

Sa Hristovim časnim krstom
I sa slavom Nemanjića,
A ti hoćeš da Latinu
Daš odivu Petrovića.

Sindjelicu, gde je sad ta delta integrale?

Crkla još pre 25 godina xD

da imam deltu integrale ostavio bih je da je sahrane sa mnom

Sindjelicu, gde je sad ta delta integrale?

Blage veze nemam. Imam negde sliku mnogo mocnu. Moj cale, moj deda i ja, a iza Delta Integrale, Volksvagen Korado i Mecka 190 Cosworth. :) Videcu da izbunarim sliku i da vi pokazem... :)

Doduse, nisam siguran da je bas ona prava Integrale... Jeste bila Delta, imala onako siroka krila, niska u picku materinu. Znam da joj je i motor bio zmajurina, ali mozda nije bila bas ona ,,ona" ... Ako me razumete...

E VAKA! Zajebavam se. :D Ne znam, mozda nije bila bas Integrale, mozda jeste, ali definitivno se mnogo razlikovala od standardne Delte. Niza, sira, motor ne daj Boze. Jedino mislim da mozda nije bila Integrale jer je imala kockaste farove, a ne okrugle... Jebem li ga...

nego, ne padaju mi na pamet ni jedna kola, iz doba npr. zadnjih 5 god, koja ce biti upamcena i postovana kao delta hf integrale, e30 m3.. ne racunam ultra super marke, pagani, koenigseg i tako to.. ne svidja mi se u kom pravcu ide auto industrija danas..
na novom m5 se ubacuje zvuk u kabinu kroz zvucnike. pa jebem ti zeno maiku