Prijava

Miki, da ti nije u komsiluku? Imas li sta da kazes o ovim kolima, osim da su skupa :)

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5989082/honda-civic-14

Kako Kramar jebava.

Ta Honda ima dobar motor, sad koliko ti znači da je pouzdan s obzirom da je dosta slab...

Pa jeste na papiru slab, ali svi koji su vozili ovaj motor kazu da za tu konjazu i kubikazu ide iznenadjujuce dobro. To sto je pouzdan mi je samo +. U sustini bitno mi je da je zdrav, i vrv ne bih ostao na stocku. Neko vreme sigurno bih, ali kasnije.. Jebe me samo cena..
Ovo sto kazu da cena nije fiksna, jel se svi drze toga ko pijan plota?

Ajde da spusti na 2000e pa i nije loš auto, mada kontam je vraćana kilometraža jer ne verujem da se nekome isplati da drži auto i još da ugradi plin za manje od 6500 km godišnje. Cimnuo sam drugara koji živi tamo blizu da ide da vidi pa da mi javi kako deluje uživo.

Nego za onu mečku, 170 000 eura jebo te lebac.... pa jebote, onda onaj ko ga proda za proviziju dobije 3400 eura, ako i oni imaju proviziju 2 % cene auta.

http://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2015&mm=02&nav_id=962785

Cimnuo sam drugara koji živi tamo blizu da ide da vidi pa da mi javi kako deluje uživo.

Stvarno si to uradio za mene? <3 :D

Pa i ovako je besposlen, nek izađe malo napolje lololo

Nego, da vidi kakav je, ako hoćeš da ga uzimaš, da ne dolaziš džabe ovde.

Dobro je očuvana baš, jes skupa. Sa tim motorom nema nekog divljanja, samo stajling.

E, u dobrom je stanju ovako sve, a cenu bi eventualno spustio za 100-150 eura. Mislim da se ne bi zajebao da je uzmeš, čak i sa ovom cenom jer ne verujem da ćeš dati posle neke naročite pare za vanredne opravke. Bolje i to, nego da platiš nešto 1500 eura i da još 1000 eura i gomilu živaca sjebeš kod majstora.

E Miki svaka ti cast. Hvala puno! Nadam se samo da ti nije auto od tetke, pa ovde furas satro neku pricu. :D

Uglavnom, slazem se sa tobom..
Ako budem dolazio za PA, idemo na pivo. :)

Moja tetka ima dozvolu 30 godina, a vozila je 10 km ni nema kola ukupno lololo

Važi za pivo :D

Ma japanci su ti manje više ziher, ako nisu baš izdrkani do kraja.

Dobro je očuvana baš, jes skupa. Sa tim motorom nema nekog divljanja, samo stajling

Svasta nesto bih radio sa njom, i stajing i tjuning (citaj swap :) ). Ali to za neki malo duzi period, ne odmah. Samo da je zdravlja.. i kesa :)

ne stoji rols rojsu ovo pa da ga jebes. ne znam koj im kurac sa tim kobajagi dzipovima, ko se lozi na to jebeno, osim paninara.

ne stoji rols rojsu ovo pa da ga jebes. ne znam koj im kurac sa tim kobajagi dzipovima, ko se lozi na to jebeno, osim paninara.

isto je bilo i sa poršeom lolo, a dobro ima kome se sviđa.

Meni je Cayenne odličan. Al realno, Poršeu je i bio potreban, jer su mu samo niska sportska auta(sem sad Panamere) , a ne ovo kao Rols, od limuzine prave limuzine na većim točkovima.

http://www.motortrader.com.my/images/new_cars/porsche/cayenne/porsche-cayenne-turbo-frontlook.jpg

Pregrdno, prvo Bentli, sad RR. Da gastos valjda dođe kući u većem i težem autu, a nije bitno što se piša po tradiciji.