Prijava

Кренућу на часове и та срања кад ми се заврше обавезе према факсу у НС-у, па ћу у завичају на миру да обављам то... Моји су испали дудуци онда кад се уводио овај закон о полагању пре пар година (онда кад је поскупело 300 посто и кад је проширена обука и пооштрено само полагање), тачније нису веровали да ће то стварно бити спроведено у дело и онда их болео курац да ми уплаћују вожњу јер је мене у то време болео курац за школу (лол?), тако да ће сад бабо морати да истресе 700 јура за моју дозволу уместо да се тад није правио паметан и дао 250 евра, јебига... Иначе знам фул да возим, баш сам неки дан терао ортакову астру кроз град (било је усред ноћи, те није било опасности по околину), тако да контам да би ми полагање прошло без неких проблена...

Znaš kako... ako tvoji nemaju auto, ili ti nećeš ubrzo imati kola, ne polaži.
Ovako ti je bolje, možeš da cugaš(ako voliš), tj. nemaš obavezu na izletima, izlazak u grad i ostalim kurcima da ne piješ jer voziš nazad kući drugove i drugarice. Drugi neka se muče, ti se provodi, pa kad se zaposliš ili uletiš u neku lovu, plati polaganje i uzmi kola, ali i tad se uozbilji. Vjeruj mi, ovako ćete džabe pući dosta keša, a nećeš 3 puta godišnje auto provozati.

Ma imaju auto, a i ja bi verovatno do za sledeću zimu uspeo da skupim lovu za neku astru ili šta ja znam, tako da ono, značila bi mi dozvola... A i izložen sam maksimalno, volim vožnju, volim kola, tako da stvarno oću da obavim to što pre... A to za izlaske me ne dotiče previše jer živim relativno blizu centra, tako da kad planirano idemo da pijemo idemo peške (ili taksijem ako je kijamet), a ako se neplanirano zapijemo, u 98 posto slučajevima smo ostavljali kola u gradu i vraćali se peške kud koji lol

edit: Mudar savet svakako, prosledio sam ga ortaku koji je zapeo da polaže eto tako, da bi imo dozvolu, a nema kola nit će ih skoro imati kako stvari stoje... p00000zzz

Slepi, ti si valjda isto iz Pančeva? Ne znam gde je pre bilo 250e, ali ja sam platio 42 000 dinara, 2011-e, znači 36 000 obuka i po 3 000 za teoriju i praktični test. Ne zna se da li su bili gori instruktori ili panduri na polaganju, fazon pisali mi negativne poene što sam izbacio u ler dok sam čekao na semaforu i tako neke stvari (msm polaže se relativno lako, ali mnogo seru).

Aham, sa Strele sam.

U to vreme je bila neka kombinacija preko ćaletove firme da polažem za 250 jura... Svejedno to je dosta manje neg što je sad...
U kojoj si školi prošo obuku i koju bi mi preporučio ako znaš neku da valja?

Што се ви Панцхевци уопсхте трудите? хњохњохњо

Kontam da su sve bolje od ''favorita'' - mnogo seru (onaj vlasnik ti mnogo sere na polaganju, sve kontra od onoga šta ti je instruktor govorio) i ''monte krista'' - imaju neke jugiće, kaže ortak nema ni ručne ni nožne kočnice da valja lolo. A to bih trebao da proverim, koje su llicencirane, znam da je ''akademik'' dobar, ali je vlasnik imao neku frku sa licencom.

A koja si kola tero u favoritu, a koja u akadimiku ako znaš možda?

Што се ви Панцхевци уопсхте трудите? хњохњохњо

hahaha samo sam čekao kaće neko da uleti da sprda xDDD

Малко :3
Ако знате неког власника аутошколе добро би ми дошао контакт, фала унапред, позз

U favoritu je bio klio 1.5 dci, a u akademiku viđam ibicu i grande punto.

Фино, фино... Хвала брт

Ma ništa, vidi i ''zmaj'' imaju astre g i 307.

Au brate, 700 eura. Ako ti nije hitno gledaj ima li kakav popust, ionako znaš da voziš. Ima tih Astri sad džabe. Jednog mog druga izašla ona g malo ispod 2000 sa registracijom i ulaganjem da prođe tehnički. Dizel.

A ko jebe kola, najvažniji je instruktor. Dobar instruktor može sa 100 metara da prepozna vrhunsku pičku. Moj je bio jedan od takvih, pa sad iz prve utvrđujem kvalitet.

Ma ništa, vidi i ''zmaj'' imaju astre g i 307.

Dada, raspitivaću se ja još svakako, verovatno će najveći faktor pri konačnom izboru škole biti cena, pošto, ko što sam reko, već znam da vozim sasvim solidno...

ma tih Astri sad džabe. Jednog mog druga izašla ona g malo ispod 2000 sa registracijom i ulaganjem da prođe tehnički. Dizel.

Mnogo mi se sviđaju kola, dal što sam seljak pa ne znam za bolje il su stvarno dobra, ne znam lol. Dva od tri moja najbolja ortaka imaju astre, obe 2003, jedna dizel, druga benzin... Sve na mestu, veliki lajk za Švabe

A ko jebe kola, najvažniji je instruktor. Dobar instruktor može sa 100 metara da prepozna vrhunsku pičku. Moj je bio jedan od takvih, pa sad iz prve utvrđujem kvalitet.

haha standardna priča

Slepi, jebeš da si sa Strelišta u Pa?

Pa ja, otale sam, samo sam sad u NS-u zbog faksa. :///
Što, imaš nekog ovde?

Iam. Iz vojske stečenog brata rođenog. Juče dobio ćerku, tj preključe

Dobro auto, a ko Fijat neki košta.

A jbg, sad sam kotkuće samo svakog drugog-trećeg vikenda, pa slabo znam ko je kad dobio dete/umro/prevario ženu i slično. :// Nek je živa i zdrava! :)