Prijava

Paj' sad ovo...Da se umesto "plus i minus" uvedu boksovi sa ocenama od 1 do 5,pa turi svoju ocenu.

Treba dugme za markiranje neocenjenih definicija i informacija o broju aktivnih clanova i neulogovanih posmatraca sajta. Moj predog je da se ukine naslovna.

Ostalo bi samo zakomplikovalo zivot svima. Pogledajte Urban Dictionary, tamo su stvari vrlo jednostavno resene. Treba preuzeti gotova i funkcionalna resenja, sve ostalo bi bilo balkansko komplikovanje zivota.

Dobar ovaj za ocjene predlog, nije to loše... Mada neće se tu ništa mijenjat' bar ne u skorije vrijeme...

I ovaj mi se sviđa predlog

- Да се уведе на дну стране број људи тренутно присутних на сајту. Значи, укупан број, регистровани и нерегистровани, не само улоговани корисници. А може поред и улоговани. Већ постоји она листа на "АУТОРИ", ал овако је једноставније.

jas nešto kontao da bi bilo ok da na svaka 24 dakle jednom dnevno jednostavno mora da prvo procitas 20ak defki i da mora da se oceni kako bi se čitalo više... neće ljudi da čitaju mrzi ih.... programski da se izvede tako da ne mogu samo da se nelupaju + i - nego da mora da se sačeka 10ak sec između dve ocene, i onda dok si logovan na svaki sat da ti upadne po još 10 komada za čitanje, malo da te msara kako bi čitao, naravno kad platiš ktitor ne bi bilo ovog govneeta!

mada svu govnjivu tematiku bi razrešio jedna jednostavna stvar, dakle da defka prodje kroz ruke 10ak modova i tako nesto, kada prodje tu overu izbaciti ove sa naslovne strane i šibaj. automatski bi se rešili govana, doduše čekali bi 10ak časova da izadje ali kad izadje bar znamo da nece zgovnati. sam izlazak defke bi bio uspeh a ne ova ziljavstina koja se sada plasira

prodje kroz ruke 10ak modova i tako nesto

glupost, u tom slučaju ne bi čitali ovde više od desetak autora uopšte.

jas nešto kontao da bi bilo ok da na svaka 24 dakle jednom dnevno jednostavno mora da prvo procitas 20ak defki i da mora da se oceni kako bi se čitalo više

ovo otprilike da, eventualno da ne možeš da ocenjuješ dok ne pročitaš, neko vreme da se uvede, ljudi se uloguju da bi pucali minuse na nešto i odu
Uostalom, bezvezezeze je ovo sve kad se nikad ništa ne usvoji.
Sam predlog s prvog posta podržavam.
/Ko te pita i jebe, Aurora :)/

Sto bi Hrvati rekli, previse komplicirano.

Protiv svih stavki ovog predloga.

Paj' sad ovo...Da se umesto "plus i minus" uvedu boksovi sa ocenama od 1 do 5,pa turi svoju ocenu.

Niko,osim SMarka nije izneo misljenje povodom predloga.Ako je los,slobodno me naduvajte djokama,a bas me zanima sta mislite.

Paj' sad ovo...Da se umesto "plus i minus" uvedu boksovi sa ocenama od 1 do 5,pa turi svoju ocenu.

Људи гледају све црно-бело. 95% оцена би биле петице и јединице.

sranje je predlog ovako ili jesi ili nisi

Posteno receno...Peki,nazalost,u pravu si.A,bar u mom slucaju,ima brdo defki koje stoje izmedju plusa i minusa.

Волим комичне предлоге. Просто помислим да је неко способан да тролује када овако нешто прочитам.

Дотере, о чијем то предлогу говориш?

О предлогу отварача теме. Ако си ти тај не повлачим реч, ако је неко други... и даље не повлачим реч.

Pazi,rekao sam da mozete da me naduvate djokom (u virtualnom smislu),ali nema potrebe za vredjanjem.

Jezivi

Pazi,rekao sam da mozete da me naduvate djokom (u virtualnom smislu),ali nema potrebe za vredjanjem.

Није толико глуп предлог да бих од тебе правио компресор за сполник... Некако је више вицкаст.

не повлачим реч.

Е свашта... не бих ти то ни тражио. Од неких људи ми је дража увреда него похвала.

Nisam ni mislio na tebe,stavise,ocekivao sam ovakav komentar sa tvoje strane,i cenim to sto umes da odgovoris ostro,a bez vredjanja.