Prijava

Smešne, zanimljive ili jednostavno glupe stvari koje su vam se dogodile u gradskom prevozu.
Evo da počnem:
Pre neki dan vozim se uz prozor na zadnjih pet sedišta i odjednom ulaze neke dve devoke, sedaju pored mene, i ja u pauzi između pesama čujem: "Kako lepa kosa" i ja mislim pusti budale kad odjednom osetim kako mi ruka prolazi kroz kosu, počinjem da se kidam i gledam u njih one se isto kidaju i izađu iz autobusa.

Nije to ništa... Pre neki dan ulazi kontrola, i ja budala izvadim kondom umesto karte. Korišćeni!

Улази мало старији лик у аутобус и дере се: "РАААААААЈААААААН ГИИИИИГС НАЈБОЉИ ФУДБАЛЕР, РАААААААААААААЈАААААААААААН ГИИИИИИГС!!!!1!!!"

Gospodar vremena redovni putnik u 95-ici udje u sred zime izotvara sve prozore i kaže vi ste svi ludi pogušićete se i izadje na sledećoj stanici.

Ja juče u autobusu, a tu blizu neki deda mrtav pijan, odvaljen k'o bulja sere nešto, ne razaznaje se baš sve, em što se dernja em što uspe pravilno da izgovori svaku petu reč....
Jedino što sam razumeo je ova pesmica

BGRAĆO SRRRRRRRRRBIIIIII JEDTE I PITEEEEE, RRrrrrRRrrr
NMA VŠE PRVRNTAAAAA TITEEEE khmkahgrrrrkof hik
ŠTOJ SRBEEEE ZAV - ZVIO U CRNOOOOOOO (mmu mu jebm lpvsku)
DBGDA S U GROB PRVRNOOOOOO....

Iskren da budem, trebalo mi je dosta vremena da dođem do daha, počeo sam da se valjam u busu.

Pre neki dan uđe deda i počne da priča kako ga boli noga da je radio u Austriji do pre neki dan al je pao s kamiona i uganuo nogu, i kaže: Ma bole me brige, imam ja svoj analgetik, i izvadi unuče vinjaka , i krene da nudi po autobusu. j

u 35
Neki lik prodavao cipele buducnosti
neki udareni deda.

cigani na trasi 27,27e uvek pevaju

u 26ici se potukli neki penzioneri oko mesta

u 25. likusa je pala na mene

U troli ujuturu pre par dana neki pijani lik je oterao kontrolora u kurac. xD

itd itd itd

LOL a da ne osvaneš u nekoj reklami za hedenšolders :)))
i priznaj da si ovaj deda u stvari ti.
Može li i iz vozova i drugih prevoznih sredstava ili mora samo GSP?

Jel taj iz 35-ice pričao da se naš bog javio iz Švedske? I jel imao neki kvazi štap za skijanje?

Može li i iz vozova i drugih prevoznih sredstava ili mora samo GSP?

aye.

i priznaj da si ovaj deda u stvari ti.

Jeste da sam malo izmoren za petnaestogodišnjaka al da sam već uspeo da budem đubretar u Austriji, nisam lolololo

Može li i iz vozova i drugih prevoznih sredstava ili mora samo GSP?

Ma može sve...

Ja sam zgazila nekoj babi u kutiju sa pilićima. :)

Tulumbac

Nije to ništa... Pre neki dan ulazi kontrola, i ja budala izvadim kondom umesto karte. Korišćeni!

Ahahahahahahahaha, RODITELJUUUUUUUUUUU!!!

Mrmune, pričaj ti kako je, onomad, kondukter hteo da ti proda karu.

Ma, to svi znate...
Nego, mene u tramvaju jednom neki matorac 'vat'o za močugu. Gužva bila žestoka, pa ja mislio da me drpa milfača koja je bila pored... Užas, baš se razočarah...

Tko se nije vozio vozom Beograd-Kosovo Polje-Atina taj ne zna što je pakao ;)))
Najbolje su policijske racije, ono vadi ličnu, šta to pušite ovdje, ajmo momak malo ovamo...

Ja imao nekih 10-11 godina kad sam pao nekoj pičCi u krilo. Vozač vozio kao Lauda, sad kad se setim nije to bilo ni tako loše. Mada sam tada teo u zemlju d propadnem.

A redovno kad je kontrola u Busu nabijem sluške u uši, i uzmem neki prospekt iz Maksija ili neš tako i pravim se da čitam, ovaj oko minut stoji ispred mene i onda zaključi da sam beznadežan slučaj. Ako nemam prospekt kod sebe, blenem kroz prozor kao retard, glumim da sam u transu.... Ista situacija. Meni prvih par puta bilo žao konduktera, al onda sam oguglao na to.

Deliti kupe sa šiptarom znači nositi dva suzavca u spreju i mali nož na rasklapanje, najromantičniji poklon koji žensko može dobiti ukoliko je primorana putovati s šiptarskim saputnicima.

a što ne može onaj mesarski nož, satara neka?