Prijava

Pre par godina me je neka baba zviznula kisobranom (mokrim) u glavu,zato sto je mislila da joj ceprkam po torbi.Posle minut,u'vate mandova,izvukao joj nekakvu mandarinu iz torbe,a ona mi se pola sata izvinjavala,cak mi je nudila i 500 kinti.

jesi joj uzeo kintu? Ja bih joj tražio da mi plati i za nanet duševni bol.... Strašno kakvih sve ljudi ima.

a ona mi se pola sata izvinjavala,cak mi je nudila i 500 kinti, al mi bilo dovoljno onih 1000

Nisam,gde cu da joj uzimam pare...Najvise me ubio blam,a nisam mogao da izadjem iz busa,jer je bio opak pljusak.

ja znam da sam isao jednom u skolu i baba me pretugla cegerima da bi sela.

hahahaha je l' po glavi Beli?
reme ne može satara, prevelika je, ovako kad počne da te vata hinjski ti mu postaviš mali nožekanju na putanju pa kad oseti odjebe u simpatičnoj spoznaji ;)))

Пре неки дан на трамвајској линији (да не пишем сад и број!) возач стаде из чиста мира иако никога није било испред њега на пун километар, изађе полако из трамваја (сви мисле квар неки), он полако до трафике, купи Кока Колу, па назад, споро и резигнирано се догега до кабине, упали машину и одосмо. Ето, то је било јако интересантан поступак.

Evo malo da se odaljim od teme jutros stojim na stanici čekam bus kad dolaze 24 sata i ja krenuo da uzmem i neka baba pištavim glasom "Samo jedne uzmi" okrenuo sam se popreko je pogledao i iz inata uzeo 8 komada, razdelio sam ih po školi kasnije xD

Жњи, па то редовна појава. Једино је необично то што је купио кока колу, обично застану код неке пекаре и пазаре бурек и јогурт.

Hhahaaha Žnji, ti se onda nikad nisi vozio bosanskim linijama.
Tamo kondukteri i vozači međugradskih linija kupe ljude po gradu samo da bi naplatili kartu, i to po principu Alo deda, dokle? Hajd upadaj, idemo i mi tamo... i strpa dedu dok se ovaj ni opasuljio još nije.

Jebote Auroro ja sam mislio da sam ja vukojebac što idem linijom Obrenovac - Beograd ali gde se ti vučeš tu vukovi ni ne zalaze a kamoli da se jebu... lolo

Eeee... pa nisu vukojebine odredišta nego to između, LOLO, vukojebina nije čak ni mesto Mare i derventskih lola, ali ljudi jesu, jbg.

E i ja sam se vukao po Bosanskim vukojebinama a najbolje je kad prolazimo pored crkve jedna strana autobusa se krsti, a kad prođemo pored džamije druga strana krene da vrti brojanice. Ja gledam i umirem od smeha kako su se podelili lololo

Aha, a ima i upozorenja Ne stajemo na minska polja.
Na mostu koji deli RS i Federaciju 1996. pisalo ZABRANJENO PSOVATI MAJKU DRUGIM NACIJAMA i još dodali ispod i na engleskom potpis UNPROFOR.

Taj za psovanje je bio i na Kosovu, al sa potpisom KFOR ali ista fora xD

Bilo je to za vreme vanrednog stanja. Linija 42. Posto sam zelela voznju samo za jednu stanicu, odlucila sam da rizikujem. Naravno, greska. Usla je kontrola, i posto nisam imala nikakva dokumenta, kontrolor je odlucio da me maltretira do Slavije. Maltretiranje se nije sastojalo samo u beskrajnom ispitivanju razloga zasto nemam ni kartu ni dokumenta, uprkos mom objasnjavanju da sam samo posla po hleb, vec i u pretnji da ce me predati muriji. Na poslednjoj stanici, na Slaviji, u autobus je ujurilo dvadesetak pandura. Nekoliko njih je prislo jednoj baki koja je sedela ispred mene, i poceli su da je pretresaju i vicu na nju, kada su provalili da nema licnu. Za to vreme, ovaj kontrolor, videvsi moju izbezumljenu facu, predlozio mi je da odemo kod njega da me ne bi prijavio. Ta neverovatna situacija, za koju je bespotrebno reci da je za mene trajala vecnost, se zavrsila naredbom da svi izadjemo iz busa! I da, ispostavilo se da je ta pretresana gospodja bila majka nekog od onih kriminalaca ili su je samo sumnjicili...vise se ne secam.
Tako da hleb mesite sami ili redovno kupujte kartu kada se odvazite da koristite usluge GSP-a prilikom sledeceg incidenta u drzavnom vrhu. :)

E to ne znam, vidiš da ima vukojebina i gde nisam zašla.
Al s ovog putovanja pamtim da je bus išao sve vreme muslimanskom teritorijom, sem tog jednog dela, par kilometara je u pitanju, šofer je panično rekao kondukteru Sklanjaj pare, sad smo na srpskoj teritoriji :P

Mene su u to vreme hapsili po busu

Jer sam nosio kapuljaču preko kape

lolololo