Prijava

Kada smo do pre koju godinu pravili muzičke kompilacije svima i za svaku priliku, naslušavali smo se svega lepog kroz proces odabira, i CD bi onda bio spreman da ide. Danas kompilacije i plejliste pravimo još samo sebi - što je ozbiljan problem kada počneš da pevušiš za vreme seksa, i neke liste prosto ni shuffle više ne može da osveži...

Zaključio sam da radiu nije verovati, a YouTubetovim javnim playlistama još manje (osim Massive Attack liste sa njihovih 58 stvari, kapa dole, ta lista je čak par puta poslužila). Specijalne i veoma retke radio emisije da - ali mani me reklama za Calgon u po filma.

Ideja se sadrži u tome da ja, kao neko ko želi novu plejlistu, kažem: volim vokalni jazz sa klavirskom pratnjom, ili volim dub, i onda naiđe neko ko se u to razume, i na frku složi nazive pesama, ili čak i aplouduje celu listu na neki od onih servera <100mb, a ja zauzvrat odgovorim na njegovu želju.

Zanimljivo muzičko iskustvo, smanjen rizik od pevušenja (žene znaju zašto (to ume da bude jako veliki problem i frka i sve)), i odličan feedback na sopstveni kreativni momenat u vidu liste koju si za sadruga sačinio.

Da li bi neko misli da bi imao koristi od ovakvog poduhvata?

Samo je danas bitno, samo danas...
nema sutra.
Knjige, braćo, knjige...a ne zvona i praproci.
I Lukijana Mušickog treba često slušati.

http://www.youtube.com/watch?v=jro2J4im6v0&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=1hdpSvz-9cM

Biću vaša učiteljka i nova popečiteljka

Sve, ovo, naravno (besonderer Lukijan Mušicki jelte <3 <3 <3)

je izrazito seksi.

Adam ili majmun?

Bio sam p'jan. I sad sam. 'Ajd' ti meni objasni, jerbo zaista ne razumiije postavljeno pitanje...

Je l' to neka svađa kreacionizma i evolucionizma? Pa sad svedena na hjumana?

Al' kako obarat' krijejšonizm ako kreneš od Ademage, kad je on pri kraju priče, a ostali dani u Genezi? Moraš na evolucijsku ipotezu o nastanku... a stabla, pa ne vidim šumu, da, vidim stabla, sudaram se s istim i obarame tako jako k'o i ove 2l nekog bijera koje izlih u se i ni u kakvo kljuse.

Mene onaj Lonji potak'o... on je neki procenat iznio za Cyberiju, kao 7/10 , tako nekako... pa vidim da se ne barata s osnovnim pojmovima...

A što ti meni, spalatinska dušo, ono reče... njeznajet... man' mo se toga, ja 'oću celu gešihte. a ne neke linkove koji se gube, nastaju, nestaju i šta ja znam. 'oću analize po SNP-ovima (to dođe singl nukliotid polimorfizm) 'oću tu Afrique da se reši. Da odahnemo.

I u čemu je problem? U pivi i ... added stuffies :)

a ja preš'o na Vodku. Evoluirat ću u ljiganja...

Ozbiljno (hihihi - pussie smile - doesn't fit me well) o čemu vi ovdje?

Nismo majmuni. Tj. jesno, ali ingliš ima monkies and apes, pa je bolje. Iako pavijan trči zadnji od fin. policije jer najgore nastradaju oni s golim dupetom... Ajme, ovo lupa teško...

Barem ne moram više glumit' str8 i slušat' football priče.

Ovo je k'o u Excelu, krivo unijeta funkcija i neki respons bi bio, ke ja znam, #bad_function...

Zumirajmo & sumirajmo = KONKRETNO PITANJE (AJME, NOVI TAJDL VEJV... OOOPS) postavite to konkretnije.... ovo adam-monkey stvarno nema smisla...

osim... ah, hebiga, to je u religiji i ostalim tričarijama, dobro, tu se eba filozofirat'. Ah.

Turning off the science chip, looking for philosphy one, may take time... lots of trees around me, and they say there is a forest.... The music got me spinnig me around and around and around...

I izgubih david magen... .( a od neke babe mi... kako sad na decembar bez štita na plećima???? Eto, ima veze, referenca na Torah... Ajme, spali me, dera Gott im Himmel, gib mir nur ein bisschen mehr vodkta und dann...

Das Leben ist nur ein Marchen... :)

(btw. puževi, also known as snails, bježe od financijske zato jerbo on ima kuću, žena , pa djeca isto... za lisicu i rodu... ostavljav f'ur sie...=

'Ajme, vreme da se odlogujem, nespa? Napravih mok'ri od sebe...

Dein Leben scheint doch ein Märchen zu sein... Šta god da si jeo, 'oću ja, piši mi PVT!

Niko nas ne konta brate artofoxe, vidim ja...katanac će još biti radosna sudba ove teme. :) Neka, bar znamo da nismo mejnstrimeri, ae se trkamo, ko dogura kamen na vrh prvi, pobedijo!

pas mater
ili sam ja zaista navaren,
ili je ovo
post

pas mater
ili sam ja zaista navaren,
ili je ovo
post

ulepšao si mi ostatak godine!!!

Hvala na dojavi pub, ne znam kako sam prevideo, pregledao sam i muziku i razno... Tema suvišna, odjava

:) nema na čemu, see you there.