Prijava

Šiiiiit, čekaj da skinem Tangl, obrisah ga pre par nedelja.

aj dok ja guglam kako da koristimo tangl

Ipak skidajte verziju 1.158, ova nešto jede govna, izgleda zbog ovog turskog serial key-a. Ne možemo svi da imamo isti.

naslov teme majndfakuje ljuto me

Jel ima neko kontakta sa doterom on zna kako ovo naštelovati

узо сам да пеглам синглплејер кољу ме сваки час неки одметници

Imam ja Doterov kontakt. Sad cu ga pitam.

Evo pito sam se.

Ne znam kako se steluje sada sve to jer sam kupio original prosle godine. Cepo sam cRPG mod i to je to. Morate se sami potruditi da provalite ili dajte iljadarku za original. ;)

Е јебеш га, пробаћемо још једном ову старију верзију, ако не... јебига. Стварно има да купим. А што се тиче куповине, има за викенд на Стиму акција неколико бесплатних игара. Надам се да ће бити некад Ат и шјечиво на акцији.

Evo ja instaliram taj patch, da skinem taj tungle il kako se zove?

Des ćero nisam te video odavno na sajtu
Baš gledam na gamesovom sajtu iljadu dinara košta a iljadu i po kolekcija kao neka samo pitanje dal imaju

Ima na stimu za 20e. Jes skuplje ali znas da ima :P

Ima i na njinom sjatu isto. Taleworlds ili kako vec. Ne znam koko je tamo. (Na njinome sam i kupio i imaju preracun u svaku valutu(odokativno))

Дајте ми неки печ да ваља курцу.

мислим мапе и та срања

E sta bi jel igramo ovo?
Jel ste uspeli da namestite multiplejer?

Ne može ipak, sjebali ga antipirati. Imate single plejer do jaja, imate modove dobre, Realistic Mod, A Clash of Kings (GoT) i imate poseban Mount and Blade With Fire and Sword, to je 17. vek.

Ја узео да будем Норд и зајебао сам се што сам тражио од краља да будем вазал јер имам седамдесетак војника, сад заратили са Свадиом и оним белима што су као Словени или шта већ, има да ме развале. А и сад ми нико не да квестове јер сам као нека зајебана фаца и не могу да буџим војску него морам са овом сакатом да се бијем на два фронта куку мајко.

što ne možeš budžiti vojsku?
zajebi ratovanje, izbegavaj konflikte i pljačkaj sela, samo pazi da te ne navataju dok siluješ seoske deve i otimaš farmerima žito, jer si najebo ondak.

A jebo modove, skinuo sam samo zbog multija, mora da moze nekako...

значи ово кад скинеш онај скидроу торр, не мош мултиплејер никако?