Prijava

Jebem ti,sad mi se gleda a malo mi nezgodno na sluh, dajte neke prevode za epizode 2,3,4. Dobar je trip sa Sersei kod one veštice, kao flešbek ovo ono

Ja neću da gledam pre vremena, oću da gledam u HQ
Što je brzo, to je i kuso

Upravo odgledah prve 4 epizode pete sezone.
Neke stvari koje bi ovu seriju učinile tri puta zanimljivijom

- Uklanjanje besmislenih dijaloga nebitnih likova i veličanje istih
- Prekid forsiranja Sivog Crva kao bitnog lika
- Uklanjanje scena na kojima Degeneris izgleda kao da traži snajpere po obližnjim piramidama
- Scene golotinje koje imaju smisla i prate priču
- Jedna epizoda sa gospom kamenog srca

Kako su epizode pete sezone prolazile sve više razočaran bivao sam...

Gdje si nasao prevode?

Bs plajer meni našao je

Đorđe Riki Rubio Martin jednom davno reče da mu je cilj da ama baš svi likovi do kraja priče pocrkavaju.

објективно, то би било глупо, јер је нереално, а самим тим он то неће урадити, што значи да је изјава вероватно измишљена ил нека спдрдња као ложи фанове.

Nemam pojma to je lik rekao cirka u periodu kad je njegovo delo zbog serije krenulo da se proslavlja s obzirom da su prve dve ili tri knjige napisane preko deset godina pre prve epizode serije (sad zaboravih kad je bila prva epizoda serije, ali prva knjiga je napisana čini mi se 1996.) rekao je nešto kao " hahahah iskreno u jednom trenutku pisanja došao sam na ideju kako bi bilo da kad dođem do kraja priče da ne ostavim nikog živog. Tako neću imati problem stvaranja "glavnog" lika". (ne mogu sad da tražim, ali ima negde na interentu kao neki intervju ili šta li je već.)

Tako da sprdnja ili ne par ljudi je svoje franšize htelo da završi smrću glavnog ili svih likova, on tu nije ništa novo smislio.

Btw shalu na stranoo, iskreno mislim da bi bilo i kul imati neku franšizu, pa dal bila u vidu knjiga,serija,filmova,igrica, gde bi na kraju svi likovi pocrkavali.

đoto dauuuuneee

E bra'o lepi, evo ti biskvit.

Imaš neku rpg GoT igru većinom pocrkaju svi

ima brutalnih scena al inace smara me serija jako

Očekivao sam 'vruć nož kroz puter' kako je jednom rekao. Tu sam se razočarao...

Dajte prevod za 05e04 jebe nešto ovaj koji našao sam. Ostalo ima i do jaja je

probaj da pogleš na sajtu vojvodinanet.com ako su izbacili tamo četvrtu
pozdrav

Ove nove epizode su dobre, sve manje imaju veze s knjigama, no dobro pomirio sam se s tim odavno, ko jebe debelog kad neće da dovrši knjige. Sviđa mi se što su vratili Džakena, da bude učitelj Arji. Oberinove ćerke su ok, onaj odabir Snežnog za Lord Komandera hajlajt do sad u ove 4 epizode