Prijava

Pa pojaviće se kao Hladnoruki, mrtvi lik koji jaše jelena ima i u trejleru kad cepa vatrenim kandilom nekim
/300px-Zippo514_Coldhands.jpg

https://images.newrepublic.com/d0232d86dcd87c9d65a49bf7b49f6bd9ead582a9.png?w=800

Jel na ovo mislis?

Baš na to mislim

Ako onaj ker nije crn ja brt ne znam

Jeste, a posle kad se braća razilaze druge je boje, ne mogu sad s telefona linkovati. Uglavnom, oni su tu lenji i nedosledni ispali, jezovuk bi trebalo mnogo veću glavu da ima

Mrtav ili živ jezovuk je jako nebitan s obzirom na to da Rikon među rebra biće jeban. Zanima me šta je radio Remzi Sansi i ja bi joj to radio liči na moju tetku Nadu i ona ima noge kao Jocko i Sansa.

Teško da mogu da igraju kolo njih troje jbg

Kako je Bren postao instant jedan od glavnih igrača, sa ovim razvojem šamanskih sposobnosti do te mere da se šalta u prošlost, i direktno utiče na nju. Imao sam osećaj da će postati jak kad je sreo Bladrejvena, al ne do te mere.
Elem, ako se dobro sećam knjiga, Hladnoruki je utvara (dakle Tuđini su ga rezurektovali u njihovu armiju leševa), i postojalo je i ranije nagađanje da je to Bendžen Stark, e sad ako jeste tako, kako je on uspeo da razvije svest, s obzirom da sve utvare idu ko zombiji i masakriraju ljude?!

e sad ako jeste tako, kako je on uspeo da razvije svest, s obzirom da sve utvare idu ko zombiji i masakriraju ljude?!

Jedan od razloga je sigurno to sto je u pitanju epska fantastika

Imas pun kurac teorija u vezi sa tim ko je i sta je, ali sam Martin je negirao da je Benjen = Coldhands. Bilo bi jako da je on ustvari taj 13 komandant nocne straze sto je jebo skrndelje po severu, pa zato i kaze u jednom delu "im your monster bran" jer je u knjizi napisano da je on bio Stark isto.

ne znam, gledam sou, procitao sam ove knjige, i kontam da ne postoji niko kome se ne dopadaju starkovi. Moras da navijas za njih, jebiga, sva ona cast, tradicija, dostojanstvo i sve to, a upravo je onako kako ovaj to prenosi, takvi likovi najcesce popuse kurac i najebu. dok mali pedercici poput Bejlisa i Varisa pokupe lovorike. I zato kontam da niko od starkovih nece proci dobro na kraju (dzon nije stark, a i on ce najebati).

:'(

Debili je rekao da ce vecinu porokati, i da se vodio idejom jedno vreme da rokne sve, do jednog. To bi bilp jos i ok. Ovako je rekao vecina ima da crkne, ostace gorak ukus prezivelima i to je to.

roknuse dzukelu jbg, ored remzija mu nema spasa. Ostali samo nimweija i duh.

Mozda hladnoruku ima svest jer je jebo neku crvenu svestenicu?

Starkovi ce najvise najebati bas zbog casti, to mu je fazon. Mada u seriji opasnobsmaraju i arja i sansa. Sansa pogotovo, debil i u knjizi mi je nje pun kurqc.

A za brena se znalo da ce postati mudo po knjigama - video je i zid koji se topi, i imace zelenvid itd itd

Cekamo povratak najjaceg lika -pseta..

Borku da se promeni ime u NeBohor, hvala.

hahah i ja se tripujem ceo dan sta boh sere o got-u toliko

Vukove ubijaju jer je taj kurčevi CGI preskup. Nije mi jasno brate kako su uhvatili Ošu i onog majmunka malog, pa njih od druge sezone nije bilo a to ajde nek bude par godina. Sad ispada da su oni trčali oko zamka ukrug svo vreme. Neko ovde beše reko da su otišli na ono ostrvo gde žive ljudožderi?

ne znam, gledam sou, procitao sam ove knjige, i kontam da ne postoji niko kome se ne dopadaju starkovi. Moras da navijas za njih, jebiga, sva ona cast, tradicija, dostojanstvo i sve to, a upravo je onako kako ovaj to prenosi, takvi likovi najcesce popuse kurac i najebu. dok mali pedercici poput Bejlisa i Varisa pokupe lovorike. I zato kontam da niko od starkovih nece proci dobro na kraju (dzon nije stark, a i on ce najebati).

:'(

Ja više volim Lanistere od Starkova. Starkovi su mi previše evridž Srbi da bi ih voleo. Kenja mi se od njihove spike o časti i njihove patetike. Lanistere gotivim zbog Tajvina, gospoda, borci, ne patetišu, inteligentni...
A da ne pišem sad koliko su mi tek od Starkova gotivniji Stanis i Davos i braća Grejdžoji.

Vukove ubijaju jer je taj kurčevi CGI preskup. Nije mi jasno brate kako su uhvatili Ošu i onog majmunka malog, pa njih od druge sezone nije bilo a to ajde nek bude par godina. Sad ispada da su oni trčali oko zamka ukrug svo vreme. Neko ovde beše reko da su otišli na ono ostrvo gde žive ljudožderi?

U knjigama jesu otišli na Skagos a u seriji su izgleda ostali kod Ambera. Nemam pojma kako vreme prolazi u seriji, Starkovska i Lanisterska deca su od druge sezone prošla kroz pubertet a beba Semove divljanke je još uvek beba. Serija je postala brend, producente boli kurac sad, mogu da lupaju koliko hoće i serviraju govna, marva će se ložiti i dalje.