Prijava

хахаха јесте матер им јебем глупу

Stanis je kerov kurac.

https://youtu.be/XMr5lX51gbc

Debeli gmaz

da, steta sto stanis u seriji nije prosao kroz remzijev spa tretman

Što se tiče Hodora, wibbly wobbly timey wimey stuff jbg.
https://www.youtube.com/watch?v=u4SEDzynMiQ

Hold the door
Ho th(d) or
Држи та врата
Др та та

Hodor = Дртата

A da ne pišem sad koliko su mi tek od Starkova gotivniji Stanis i Davos i braća Grejdžoji.

Meni isto, Juron i Viktarion jebu. Hahahah koja je sprdnja scena sa Grejdžojima, priča Juron o osvajanju sveta ekipi od dvajes ljudi koja izgleda kao da se ispred zadruge skupila i sprema se da pođe na tekmu u suparničko selo. Mnogo jadno.

Da ne spominjemo da nije bilo valirijskog roga, da su im digli flotu, jedino kruna od naplavine vrh

Ma Juron sam po sebi jadan izbor glumca. A i ubedio ih je "ne brini sansa brinden je povratio brzorečje" lakoćom da ga izglasaju

Kol'ko sam ja video ovo sa Hodorom i paljenje Širin je potvrđeno da će biti u sledećoj knjizi. I nešto za kraj im je rekao da urade kao što će u knjizi biti. Al' treba dočekati to. Juron Grejdžoj jadno urađen, Mokrokosi je doduše dobar ali mu se premalo vremena daje. Ako je ono uopće Mokrokosi. I ja sumnjam da ono nije Čupavko nego glava random vuka. Biće hepi enda u seriji, mora se masi udovoljiti.

Kol'ko sam ja video ovo sa Hodorom i paljenje Širin je potvrđeno da će biti u sledećoj knjizi.

Gde si video ovo za Širin?

Sam debeli je rekao
will finish the series with bittersweet elements where not everyone will live happily ever after

Tako da mi varijanta da Stanis skrene sa uma i nije nemoguća...

Jebem im mater ja.
Čovek od 130 kila drži vrata a kurva žgoljava vuče teret od 140 a sama ima 35.
28 metara bi stigla i to je to mrš

rekao je debeli negde da nece biti ovako za hodora sto i ima smisla jebeno jer otkud vrata u drvetu ili na kraj neke pecine

najveca steta je sto je dorn usran i ona prepicketina Arijana za koju sam lobirao da je glumi Abela Anderson, pa i onaj Darkstar i Kventin i Areo najjaci ratnik koji ozeni svoju jebenu sekiru i koji po ceo dan samo gleda ko ce da napravi neki potez i uvek je na oprezu bude ubijen od bodeza tipa 4 santimetra ides u kurac

Књига је боља!

Tipujem za Valirijski rog da će biti u nekoj od narednih epizoda. U suprotnom Juron će ostati jadan lik kao što neko pomenu sa likovima koje je skupio ispred zadruge, ko fol oni će da prave sad epsku flotu kakbu svet nije video. I mogli su da provuku za njega onu priču da ima plave usne jer pije vino veštaca, zaboravio sam mu ime, ono od kojeg je i Deneris imala haludže u Kući Neumirućih

valja li serija kurcu? nijednu epizodu nisam odgledao do sad elouel

Грејџоји у серији делују као екипица чијег члана ће у неком тренутку Лауш да упуца у чело.

Al bukvalno, em ih je malo em im ona siva oprema deluje toliko tuzno i jadno da mi dodje da uplatim ovima sa HBO-a nesto na racun da to poprave

чему служи тај рог

Ko ga posjeduje kontrolise zmajeve ali ko dune u njega umire.