Prijava

ма цела епизода је одуговлачење, ништа се није десило осим бенџеновог појављивања... и онда на крају убаце бламозну сцену са змајем да се опет свима најеже јаја и једва чекају следећу епизоду

Mogli su malo manje Tarlijevih i one smaračice Krasterove ćerke, a malo više Med Kinga. Ovima 15 min od epizode, a njemu sekund i po

ма цела епизода је одуговлачење, ништа се није десило осим бенџеновог појављивања... и онда на крају убаце бламозну сцену са змајем да се опет свима најеже јаја и једва чекају следећу епизоду

Možda im je matori zavrnuo jaja, pa tapkaju u mestu, da ne bi previše odstupali. Inače meni su zmajevi go kurac, čak su mi i odbojni. Uopšte mi i ta plavojka što ih poseduje ide na kurac.

Sledeća epizdoda ima da jebe žestoko
Džejmi vs BlackFish
https://www.youtube.com/watch?v=pq-97rH6P_8

мени последња сцена баш јак блам...

Kolko je retardirana Degeneris, planira da osvoji Vesteros i drži onaj jadni govor a oni pećinski ljudi kao se lože i vitlaju toljagama i srpovima jebenim.

ма да очајно је

Palo mi je na pamet da ce se sudariti na moru sa Grejdzojima. Dotraci neupotrebljivi, masovna pogibija zagarantovana.

debeli je citao Aeron-ov (grejdzoj) deo iz 6. knjige pa koga zanima evo

https://docs.google.com/document/d/1VuqHngBpOZ1p0jqkD7xRTCHExMFwBa8qE7VCLsKXzxU/edit

Koga ne zanima, euron JE BE

nije bas ceo chapter napisan, nego su izvlacili note ovi sto su slusali sta vec malo je konfuzno jebiga

Kako je prva sezona bila brutalna a sad ona kurvetina izblajhana jede govna pola epizode

http://cdn.teamcococdn.com/image/1000x1000,scale:max/0845-comedy-3-56bbe8aca04be.jpeg

Sees Euron clad in black scale armor, edged in red-gold
The armor has runes and glyphs in the steel--the armor is Valyrian steel
Euron is the only one who owns a suit of Valyrian steel
Hasn’t been seen since the doom 400 years ago. Even then would have cost a kingdom.
Aeron says to himself that Euron has been to Valyria. No wonder he is mad

Ako Martin bude dosljedan sebi, a nadam se da hoće, degeneris će poginuti vrlo uskoro i vrlo mučno. Držimo fige da ne gledamo više smorčinu jebenu.

I ja imam smek da ce Degeneris krepati, bar u knjigama, ali tek na kraju.

Od ove epizode izgleda da su krenuli sa obrnutim trendom, dva lika za koje se mislilo da su mrtvi (Bendžen i Edmur, a za koju epizodu očekujemo i Pseta ako ne i Kejtlin) se vratilo među žive a ako pogledate pažljivije niko sem već mrtvih zombija sa početka nije poginuo u celoj epizodi, verovatno jedini put u celoj seriji.

Došao sam da podelim sa vama doživljenu blamčinu sa kraja epizode, pa vidim da sam samo "+1".

Zato trejler za sledeću epizodu jebe, ali trejler je to, posao mu je da jebe. Koliko je prošla epizoda bila dobra, sadržajna i zanimljiva (osim Arje), toliko je ova razvučena i nezanimljiva (osim Arje). Nešto nisam optimista povodom narednih epizoda i kontam da će sve biti priprema za poslednju u koju će potrpati sve kulminacije, pa ćemo na kraju sezone imati festival kratkih polu-epiloga (opet) kao pripremu za sledeću godinu.

da, vratili se u mod spletkarenja i putovanja od 4 epizode, poserem se na takvu pricu.

ono dvoje sto se vratili kuci pa mu cale prica kako je debeo, a on na kraju ukrade mac, i to traje pola epizode, ja bi ono izbacio iz serije. otisli na selo napravili jos dva deteta i postali vlasnici pekare i terajupickumaterinu.

Zar ne bi Rožni breg trebao da ima neke stražare a ne da debeli Sem ukrade najvažniju stvar koju poseduje kuća Tarlija i samo izađe iz zamka? Stvarno ima previše rupa u zapletu u poslednje dve sezone. Slažem se da je scena sa Deneris jeziva blamčina kao i uostalom svaka njena scena u ovoj sezoni jedva čekam dumre i da retardi opet krenu da snimaju reakcije kako kukaju. Radujem se da vidim i kako će Arja da proburazi iglom onu likuši iz hrama, ide mi nakurac od kad se pojavila.

hahahah kad pomenu rupe opet se setih kako jara bezi sa dovoljno ljudi da ukrade fazon 50 brodova jebenih od 10 matoraca koji gledaju jurona kako se davi i koji ce da naprave 1000 brodova hahhaha

Hahahaha jes vala cela scena transfer.