Prijava

Sta je ovde uzeto za ideju slabo se razumem u najngeg ne vidim

edit

komentar Dubrovnik lolo

Džejmi je ubio Erisa jer je hteo spaliti kraljevu luku divljom vatrom. Sada kad je Sersei to uradila...neće više biti ljubavi između njih dvoje, nimalo

Ladno se epizoda mogla skratiti na 4 scene - Arja kolje đeda, Sersei diže džamiju u vazduh i sjeda na gvozdeni, Lijana Mormont kako sere po svima realno najjača glava ove sezone, Degeneris na brodu i kraj, šta koji kurac jedu govna opet, realno uz ove sitne momente ostalo je proliv generalno, a i sve ste to napisali još prije 10 dana šta će biti.
Kilavo je sve ovo bilo. Kilavo.

A da ne zalazimo sad u detalje koliko je sve razjebano i da više ne znaju šta će generalno. Prvo Arja oće postane niko pa onda neće pa onda ide Vesterosom kao niko i kolje pa dokle majku mu jebem odluči se

pa dubokoumni razgovori mlade Olujke a njeni krajnji dometi su AJ EM DENERIS STORMBORN i onda kao oće ona da se udaje neću da spalim sve ja bih da se udam pa šta će ti onda milijardu obrezanih koji kurac mogla si sa 3 zmaja i udajom da uzmeš sve

rekoše da je ona Starkova sestra ljepotica kake nije bilo a staviše nekog skrndelja da glumi i to je glupo pa stavi prepičku jbg

ne znam više smorilo me zaspo sam kad su dijaložili plavokosi patuljci ja stvarno ne mogu da slušam te idiotarije

Džon Snou nije ubio Melisandru, vjerovatno pomislio previše dobra pička da pogine, sry Davos

Kada su malo bolje razmislili, kako im je do sada R'Lor pomago, bolje je da ga posalju neprijatelju. Aj ti Melisandra pomozi Frejima do zadnjeg. Mi cemo u sumrak slusati kako vriste Valdjerova cheljad dok im cvrcu tabani na lomaci.

сцене са малом мормонтком су највећи блам убедљиво, клинка ме превише подсећа на дракчетову ћерку из серије мој рођак са села, само се бечи нешто и глуми као да рецитује за светог саву и онда се тим наступом попале ови старији зајебани великаши и уместо да кажу ај мала марш у пичку материну шта ти знаш они се усеру од ње ко да има сто иљада војника а не четрес четри

сцене са малом мормонтком су највећи блам убедљиво, клинка ме превише подсећа на дракчетову ћерку из серије мој рођак са села, само се бечи нешто и глуми као да рецитује за светог саву и онда се тим наступом попале ови старији зајебани великаши и уместо да кажу ај мала марш у пичку материну шта ти знаш они се усеру од ње ко да има сто иљада војника а не четрес четри

Hhahahaha da bre, još se narod loži po netu. Retardirani Ameri i Azijati jebote...

U toj sceni mi je gore što sad svi vjeruju ljudima koji se nisu odazvali ni Robu ni Džonu i sad kao treba da jurišaju na mrtve. Važi.

Mormontka je moralni pobjednik sezone. Kada vidiš da je tako neki lik uspio da pobudi toliku energiju ne možeš da budeš u fazonu MNJEH. Al dobro, vi više volite da vidite denerisinu sisu dok jaše zmaja, to je taj neki krezubi pristup svemu.

е скочко иди гледај хобита или господара прстенова ако оћеш такве сцене

Šta mislite, oće li Džon da jebe Sansu?

Ja se nadao i juče on je ljubi u čelu jebo mu Bog mater

džon je sve luđi iz epizode u epizodu, postoji ozbiljna šansa da je neće jebati

džon je sve luđi iz epizode u epizodu, postoji ozbiljna šansa da je neće jebati

Jebes budalu hahahahha

džon je sve luđi iz epizode u epizodu, postoji ozbiljna Sansa da je neće jebati

Dok se ne pogleda mapa, serija nema poentu. Steta sto sam to skapirao u ovoj sezoni.

Bukvalno pricaju o nekim mestima, ja nemam pojma gde je sta, i sad mi sve jasno..

Evo za glupane kao ja, da se edukuju ako nisu do sad...I ima do jaja fora,da se prati put svakog lika u seriji, kuda je isao, itd, moze da pomogne takodje u ucenju mape..

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ce/9c/4f/ce9c4f37b386a1bc0dc21da01f1c1f9b.jpg

Jebote Lanisteri imaju najmanje zemlje, matora, Dorna i sever bi trebali da ih zgaze sta koji kurac.

http://i.onionstatic.com/avclub/5115/11/16x9/960.jpg

Koliko je ustvari kurva glupa zmajevska kruzila, da bi stigla do halkidikija jebenog.

Будлга ни једна од ових мапа није тачна, нарочито прва је изјебала границе. Куцај world of ice and fire map не могу сад да линкујем, та је званична да кажемо.

Едит: http://i.stack.imgur.com/pv6b8.gif

Jebote Lanisteri imaju najmanje zemlje, matora, Dorna i sever bi trebali da ih zgaze sta koji kurac.

Imaju najmanje zemlje ali Dorna je uglavnom pustinja, a Sever sneg i led, gustina naseljenosti i ti kurčevi.

Imaju najmanje zemlje ali Dorna je uglavnom pustinja, a Sever sneg i led, gustina naseljenosti i ti kurčevi.

+1
Jos kod Lanistera svi rudnici zlata...