Prijava

dobro videcete sta ce da kazu kriticari kad se zavrsi serija.i dal ce tako da bude na ceni posle nekog vremena.samo polako

Taj visok imdb skor što vidite tamo će da gadja jedan Bojan

Pliduuu
Da, i smrti nekih ljudi su preoblikovali. Tačnije, tom smrću su poginuli neki drugi ljudi a vezuje se za nekog lika iz serije sto mi je okej s obzirom da ne utice na tok dogadjaja i ne mjenja izvornu verziju previše. Sviđa mi se što je Martin u knjizi ostavio prostora za tumačenja tj poziva se na različite izvore pa onda ovima sto rade adaptacije ostavlja prostora ta manevar a da opet to ostane originalno

Ма е, онај мејстер и она дворска луда и мислим да има још ко ту, а за смрти да, ОК су баш урадили са обоје деце Веларион нпр, и смрт Лене и фол смрт Ленора....

I šta ispostavi se da je random nebitni lik na kraju Sauron
Wow, ko bi pogodio? A da, bukw svi...

Ima leak ako nekog zanima, i to kvalitetan

Pa ima vec torent.

Ma procitao knjigu druze ne moze me iznenadit dešavanje iz 150 epizode

Koliko ce sezona da ima i koliko serija ce da im ova sezona? Odgledao sam 6 skinuo 9

koliko serija ce da im ova sezona?

LOL

Debeli reko otprilike 4 sezone, a ova deseta epizoda što je procurela sad je poslednja u ovoj sezoni.

Javite kad se završi sezona

Hotule jebem ti majku u picku ja pozdrav

Ajde mrs seljaku glupi LOL

Može lagano des sezona da se dotera do Blekfajera i ćao djaci

Tebra kolika je ova Vagar koje pičke materine, koja je poenta ratovati protiv nekog ko ima tolku grdosiju na svojoj strani, sve će gi podavi.