Prijava

Žanr: Jesen u Njujorku
Naslov: Lipe cvatu

Fabula:
On evakuisan ona volonterka. Deset minuta haos poplave u Obrenovcu. Tries minuta muvanja na sajmištu. Scena seksa pod Gazelom. General Diković uvodi mladoženju u crkvu anfibijom, Aleksandar Prvovenčani predaje mladu umesto oca kog traže kukom po Kolubari.
Des minuta šenlučenja potšatrom. Supa, kuvanje, sarma, pečenje, torta., cigani trubači. Useljenje u memljivu i pencilinom obraslu kuću. Lov na pacova - tri minuta, spika sa komšijom - 4 minuta, ubijanje komšije - 1 minut. Svađa među mladom i mladoženjom. Upada vojska njega hapsi ona volonterka. Tužna pesma - tri minuta. Scena kako ga ona puši 6 meseci kasnije nekom gelipteru na jahti u Pefhokoriju - 3 minuta. Bajaga peva odjavnu špicu.
Uloge:
On - Bojan Perić aka Ciga iz Vojne Akademije
Ona - Nataša Kojić Keba
A.V. Prvovenčani - Filip Filipović, vaterpolista
Komšija - Aca Mrak Bjelogrlić
Pop ucrkvi - neki pop
Batke koji des minuta šenluči - Srđan Žika Todorović
Cigani Trubači - Nele Karajlić i No Smoking Orkestra
Voditelj dnevnika - Zhajk

хахахахахахха

Bogoljubu je ćaća hrvat

Хмм, неби реко, можда се може убацити да је стара Хрватица.

Богољубу је син геј.

Богољуб нема сина и не каже се геј, него педер.

Upada vojska njega hapsi ona volonterka.

LOOOL!

Богољуб је геј.

Žanr: Nemam pojma
Naslov: Nemam pojma

EDIT:
Nikola i Miloš pričaju telefonom:
- Pa dobro, jesi li uradio šta?
- Ma kako nisam, znaš da mi uvek uspe! :)
- Nećeš se ti nikad opametiti, ceo ti se život vrti oko kurvi i lakih devojaka po klubovima i splavovima.
- E, aj moram da palim, upoznao sam juče slučajno nekog lika, dao mi broj nekog makroa. Kad sam bio na koncertu Ace Lukasa. I ja potražio neku devojku, verovatno je sada ovo ona na vratima.
- Aj, aj. Koristi zaštitu, haha!
Spušta slušalicu i smeje se:
- Kakav kreten, umesto da nađe normalnu devojku, on i dalje sa tim kurvama.
Dodaje devojka Marina:
- Šta, naručio opet?
- Ma da, budala.
- Bože me sačuvaj! :) E, ajmo da prošetamo, lep je dan. Danas nije vrućina neka.
_______________________________________________________________________
Nikola i Marina šetaju sa ćerkicom Stašom koja ima dve godine i sa njihovim labradorom Brunom Kroz Ustaničku ulicu i zaustavljaju se ispred kineske radnje preko puta stanice 306.
- Ajde da kupimo ovu majičicu za Stašu, vidi kako je slatka?
- Ne možemo, Marina to sebi da priuštimo, nemoj da se razbacuješ.
- Ajde, nemoj da si škrt na detetu, nećemo propasti zbog jedne majice.
Počinje opasna svađa, sve glasnija i žustrija. Ljudi na stanici to posmatraju, kinezi iz radnje takođe. Nikola iznerviran, uzima Stašu u naručje i besnim glasom kaže:
- Ma kupuj šta hoćeš, boli me kurac! Nosi se u pičku materinu.
I bahato odlazi.
_______________________________________________________________________
On kući uveče oko 10 gleda sve za ljubav (jer je četvrtak bio). U emisiji se dešava priča kako je momku nestala devojka i kako on hoće da je pronađe. Milan Kalinić kaže:
- Ako ste i vi u sličnom problemu, ako ste izgubili svoju voljenu osobu, javite se na broj koji je ispisan na ekranu. Učinićemo sve da pronađemo tu osobu.
Ta priča podseća njega da mu devojka i dalje nije došla kući još od svađe. Ustaje, ide ka telefonu, usput proverava da li dete spava i uzima telefon da je nazove. Ona se ne javlja. Zove je više puta, počinje da se brine. Šalje joj poruke kako nije mislio to što je rekao. (ona scena ispresecana (čas se drži za glavu, čas gleda u telefon, čas drži telefon na uvetu i uzdiše gledajući u plafon))... sve tako do 11. Kada je pomislio da joj se možda nešto desilo odlučuje da zove Miloša:
- E, Miloše izvini ako te prekidam nešto.
- Ma jok, reci, brate?
- Danas sam bio sa Marinom u šetnji, posvađali smo se nešto, rekao sam joj svašta i sad mi se ne javlja. Ne znam šta da radim.
- Smiri se, vratiće se. Nije vredna ta mala svađica da ona ne dolazi. Lezi spavaj i ako je ujutro ne bude bilo nazovi me.
- Ufff! Dobro, ajde. Čujemo se.
Sprema se za spavanje i leže pored Staše.
______________________________________________________________________
Ujutro se naglo budi, kreće da traži Marinu po stanu, uviđa da je nema i odma' zove Miloša:
- E, brate, nije se još pojavila. Šta da radim jebote? Možda joj se nešto desilo!?
- Je l' reče ti beše da je to bilo kod kineza na okretnici?
- Da.
- Ništa, ostavi Stašu kod Marije (Nikolina sestra) i nađimo se na stanici 306-ice za 10 minuta.
Nikola spušta slušalicu, traži Marininu sliku, uzima Stašu i izlazi brzo bez zaključavanja stana.
______________________________________________________________________
Nikola stoji na stanici, stiže Miloš:
- Si dobro?
- Ma gde dobro, ajmo unutra.
Ulaze u radnju obojica i Nikola se obraća kinezu pokazujući mu sliku:
- Jeste li videli ovu devojku možda?
- Ne, nema devojka.
- Juče smo bili nas dvoje ovde sa detetom i kučetom, kako se ne sećate? Zove se Marina!?
- Nema Malina, nije bila ovde.
- Ej, nemoj da me praviš ludim, svađali smo se tu ispred radnje, svi su nas gledali, pa ste i vi bili tu!!!
- Nema Malina. Ako nece kupis, izadzi napole.
Nikola iznerviran počinje da histeriše i da urla na kineza:
- Ma, mamu ti jebem kinesku, nemoj da mi se praviš lud, slomiću ti kučmu bre!!!
Miloš ga povlači nazad i smiruje ga.
Kineskinja diže slušalicu, okreće policiju.
- Alo, policija? Dodze brzo, jedan covek rusi sve u moja radnja.
- Zoveš policiju, a mamu ti jebem?! PA SAD STE NAJEBALI!
- Smiri se, bre. Rešiće se. Nemoj da te svi gledaju ovde.
- Ma boli me bre kurac, hoću da mi kažu gde je Marina!
Stiže policija:
- Šta se dešava?
- Nema mi devojke, gospodine. Juče sam bio tu, a ovi se prave ludi da je nisu nikad videli!
- U koliko ste sati bili ovde?
- Oko 6 popodne.
- Sačekajte momenat.
Pandur diže onaj toki voki:
- Imam ovde momka kome je nestala devojka, napada kineze na okretnici autobusa kod ustaničke. Šta da radim?
Čuje se sa druge strane:
- Dovedi ga u stanicu.
Nikola počinje da se dere na pandura:
- Pa zašto ja??? Povedite i kineze!!! Ja samo tražim devojku svoju!
- Pođite mladiću sa nama. Nemojte praviti probleme. Rešićemo sve u stanici.
______________________________________________________________________

Nikola i Miloš sede jedan pored drugog, a preko puta sedi inspektor:
- Kako se zovete?
- On je Miloš, a ja sam Nikola.
- Ti si njegov drveni advokat?
- Nisam.
- Pa je l' on ume sam da kaže svoje ime?
- Ume.
- Onda ćuti. Miloše, šta ti tražiš ovde?
- Ja sam išao sa njim da se raspitamo.
- Pa jesi li umešan?
- Nisam.
- Ajde onda idi kući.
Miloš odlazi gledajući Nikolu i kaže:
- Srećno, brate.
Inspektor se okreće ka Nikoli i pita ga:
- Koliko imaš godina?
- 24.
- Dobro, Nikola, zašto uznemiravaš narod?
- Gospodine, kako me ne razumete? Prave me ludim, nešto se čudno dešava.
- Pa to nije razlog da ti urlaš na ulici i da remetiš mir. Znaš li da ja mogu da te zadržim zbog toga?
- Pa znam, gospodine, ali kako biste vi reagovali da vam nestane devojka?
- Ama, razumem ja tebe, ali dođeš u stanicu, prijaviš nestanak. Takvim ponašanjem možeš samo sebe još više da dovedeš u problem.
- Znam.
- Ajde lepo kući, učinićemo sve što možemo da je pronađemo.
Nikola ustaje, spuštene glave izlazi bez reči.
______________________________________________________________________
NAKON 5 GODINA:

Kamera iznad Beograda u ranim jutarnjim satima, snimak koji uliva raspoloženje. Kamera se naglo spušta u Knez Mihajlovu i direktno ide ka nekim ženskim nogama u crnim štiklama, čistim, lakiranim, koje se kreću. Ulazi u maršal...mrak.
______________________________________________________________________
Sa svojom novom devojkom Ivanom ujutro oko pola 8 ispija kafu, Mala Staša se sprema za prvi dan škole.
Malo glasnije, kako bi je devojčica čula, Ivana izgovara:
- Ajde Staša, zakasnićemo.
- Ideeeeeeem.
Ustaju. Nikola stavlja ranac Staši na leđa i polako svi izlaze.
_____________________________________________________________________
Sa osmehom na licu, Nikola na putu ka školi pita Stašu:
- Je l' se raduješ, sine?
- Da! :)
- Pa na tatu!
- Ajde bre, ne seri. Bežao si iz škole večno. Nikad je nisi voleo. Ne slušaj ti njega. Tvoja tata je lažov.
Prozivanje učenika po imenima. Staša je prozvana. Kreće lagano. Ivana dobacuje:
- Srećno, mala. Budi dobra.
I šalje joj poljubac.
- Vidi kako je slatka. :)
- Pa kažem ja, na tatu!
- Jao, pun si sebe. Šta se dešava s tobom ovih dana? :)
- Ajmo.
_______________________________________________________________________
Ulaze u stan, Nikola se 'vata daljinskog, pali TV i seda na kauč. Ivana ide do trpezarije da pokupi šoljice od kafe i da raščisti to što su jeli. Kada je završila, seda pored Nikole i kaže:
- Mogli bismo posle da prošetamo gradom, da je častimo, da joj damo neku motivaciju za početak.
- Mogli bismo, ali pre toga možemo da iskoristimo njeno odsustvo. ;)
- Pa može i to. :)
- Naginje se na nju sa kezom, kreće da je ljubi...
_____________________________________________________________________

Oboje leže u krevetu zadovoljnim osmesima oko 11, on prvi ustaje i ide u WC. Čuje iz sobe:
- Kad idemo po Stašu?
- Pa evo sad, samo da se spremimo.
Spremanje, oblačenje, biranje odeće. Vesela scena. Oboje raspoloženi. Kikoću se, jurcaju po stanu...
____________________________________________________________________
Stižu ispred škole baš kada zvoni za kraj časa. Gledaju prema izlazu i vide nju kako trči ka njima radosna. Nikola je uhvati za ruku i pita:
- Kako je bilo, sine?
- Bilo je super, upoznala sam drugare nove.
- Ljubi je majka. Kako volim kad je ovako srećna. Imamo iznenađenje za tebe.
- Stvarno?
- Stvarno!
- A kakvo?
- Evo nek' ti tata kaže.
Dižući glavu i namigivajući mu.
- Kakvo iznenađenje, tata?
- Videćeš. :)
Upućuju se ka stanici tramvaja i ulaze.
______________________________________________________________________

Izlaze iz tramvaja kod Vukovog spomenika i kreću pešice ka centru. Šetaju, standardna neka šetnja Knez Mihajlovom i Kalemegdanom. Nakon mnogo pojedenih sladoleda, pica, kokica.. Nikola kaže:
- Ajmo da sednemo negde da popijemo kafu.
- Ajmo.
- Stale, hoćemo na sokić negde?
- Hoćemoooo!
Prilaze Maršalu. (Scena koja se dešava, dovodi gledaoce do razmišljanja da bi tu moglo da se desi nešto jer se jutros desila ona scena sa "crnim štiklama". ali ništa od toga, devojka je završila smenu.
Sedaju za sto u bašti, prilazi konobarica:

- Izvolite?
- Šta ćeš, mala?
- Ja ću jednu koka kolu.
- Ti?
- Ja ću običnu kafu.
- Znači, jednu koka kolu devojčici, njoj običnu kafu i meni topli ness.
- Važi, stiže.
Ispijajući kafu, pita Ivana Nikolu:
- Kad se tebi završava odmor?
- Pa, počinjem u ponedeljak da radim.
- Aha, pa dobro, jesi li se bar odmorio?
- Ma kako nisam! :)
- Ajmo polako kući.
- Ajmo.
Nikola ustaje, odlazi da plati račun dok ga njih dve čekaju za stolom. Vraća se nikola i kaže:
- E sada iznenađenje za moju malu Stašuuu. :)
- Jeeeeee!
_____________________________________________________________________
Ulaze u prodavnicu bicikli:
- Koja ti se sviđa, sine?
- Ova roze.
- Dečko, koliko je ovaj bicikl?
- 11890 dinara, gospodine.- Pakuj!- Nećeš valjda?- Nego šta, nego hoću!Izlaze iz radnje iznoseći bicikl i polako kreću kući.
_____________________________________________________________________
Došao je i ponedeljak kada on počinje da radi. On sedi u svojoj kancelariji (koja se nalazi u politikinoj zgradi) nešto pred pauzu. Ulazi mu koleginica (Neda) u kancelariju:
- Ajde, bre Džoni, pauza je, umrećeš od rada. Tek ti je prvi dan.- Hahaha, evo izlazim, samo još ovo da završim.Izlazi iz kancelarije. Upućuje se ka izlazu gde ga Neda čeka. Kada je izašao, Neda ga zagrli i kaže:- Si živ ti?- Ma jesam, kako nisam.- Kako bilo na odmoru?- Bilo super, vodio ove dve na more, kupio Staši bicikl, svaki dan po ceo dan bio sa njima. Ma super bilo!- E, zajebi ti te priče o biciklu, reci ti meni jesi li jeb'o nešto? :)- Hahaha, zajebi me tih tvojih fazona, kokoško!- Aj bre, zezam se, koj' ti kurac?! Reci mi gde ćemo sada?- E, prošle nedelje sam bio u jednom kafiću, tu u knezu. Imaju dobar ness, možemo da svratimo.- Može, ajde.____________________________________________________________________
Miloš u svom stanu, izlazi iz kupatila sa peškirom na glavi i briše se. Uzima telefon, okreće broj:
- Halo?- Halo, Miloš ovde, je li to Džo?- Da, ja sam!?- Jedan momak mi je pre 5 godina dao tvoj broj, reče da si makro. Nisam te dugo zvao, pa reko' da proverim da li ti je isti broj.- Ma jeste. Važan broj. Reci šta ti treba?- Pitam se je l' imaš još neku za večeras?- Kako nema! Mlada, 27 godina. Već 5 godina u poslu.- Aj pošalji je oko 9 večeras. Poslaću ti adresu sms-om.- Nije problem. Šalji, stiže!Samo što je spustio slušalicu zvoni mu opet telefon. Zove ga Nikola:- Reci, Džoni?Usplahireno mu govori:- Hitno dođi do grada. Video sam pre 5 minuta Marinu.- Ne zajebavaj!?- Da bre, ajde dolazi hitno.- Ajde, nađimo se ispred skupštine.- Važi, ajde požuri!Miloš se brzo sprema i izlazi.
__________________________________________________________________
Stiže ispred skupštine gde ga čeka Nikola. Kreću brzo ka Maršalu i Nikola mu usput objašnjava šta se desilo:
- Bio sa Nedom sa posla na kafi, sedam za sto. Čačkao nešto u telefonu. Prilazi devojka i kaže "izvolite" ja dižem glavu i vidim nju!- Marinu???- Da bre!- I?- Ja reko' "Marina?", ona mi odgovara "Izvini, pogrešio si, ja se zovem Bojana"- Ne seća se??- NE SEĆA SE UOPŠTE BRE! Ja reko' "Marina, ja sam tvoj Nikola, zar me ne prepoznaješ?", kaže "Ne". Kaže meni Neda "Sedi, brate, šta ti je". Reko' "NE, OVO JE
MARINA!!!" Izlaze dvojica iz kafića, sa njima neki, meni poznat lik i kažu meni "Moraćemo da te zamolimo da odeš". Neda me odvlači i ostavlja pare i kaže "Ajmo, brate." Čim sam se udaljio malo nazvao
sam te da ti kažem i rekao sam Nedi da neću s njom na posao.Približavaju se njih dvojica Maršalu i Nikola kaže:- Evo ovde levo, u onoj bašti.Ulaze u kafić i traže Bojanu. Devojka iz kafića odgovara:- Nema ovde nikakve Bojane.- A Marina?- Nema ni Marine.- MA KO OVDE KOGA ZAJEBAVA??? PRE POLA SATA SAM BIO OVDE, USLUŽILA ME DEVOJKA KOJA TVRDI DA SE ZOVE BOJANA!- Izvinite, ali stvarno nema potrebe da dižete ton na mene, ja ovde samo radim.- MA ŠTA BRE RADIŠ, NEMOJ DA ME ZAJEBAVAŠ. GDE JE MARINA???- Miloš ga uhvati za ruku i kaže, ajmo brate. Nema ništa od ovoga.Odlaze i krećući se ka stanici, Miloš ga pita:- Brate, jesi li ti siguran da si je video?- Ej. Nemoj i ti da me zajebavaš!- Izvini, ali svi su tu bili, da li je moguće da se niko ne seća devojke?- Ti meni ne veruješ??- Nije da ti ne verujem, ali..Nikola ga prekida:- Da li je moguće da mi TI ne veruješ?!?!?Polako uplašen ide unazad, okrenut ka Milošu i izgovara razočaranim glasom:- Ne mogu da verujem. Koja si ti pička! Nemoj više nikad da mi se obratiš!- Stani, ej... nisam tako mislio.Nikola otrčava prema studentskom trgu. Tužna muzika se čuje u pozadini, malo brža ali tužna. Ulazi u trolejbus, seda pozadi. Trola je skoro prazna. Muzika se usporava i dodaju se u pozadini pored muzike i Marinini glasovi još od pre 5 godina kako se svađaju ispred kineske radnje i njegove poslednje reči"Ma kupuj šta hoćeš, boli me kurac! Nosi se u pičku materinu."Meša se takođe i glas koji izgovara"Izvini, pogrešio si, ja se zovem Bojana".Kreće mu suza niz obraz.
______________________________________________________________
Stiže kući, Ivana mu otvara vrata:
- Ej, pa gde si ti? Što si došao ovako rano?- Ne pitaj me ništa.- Pa daj, reci šta se desilo!?- Ništa se nije desilo, što bi moralo da se desi nešto?? Gde je Staša?- Stašu sam odvela kod babe. Ej, Nikola!! Ne menjaj temu! Znam te dovoljno dobro. Retko se desi da ti izgledaš kao da te je poplava izbacila!Tiho i nesigurno izgovara:- Video sam je..- Koga?- Marinu.- MARINU???- Da, sreo sam je u onom kafiću gde smo bili prošlog ponedeljka sa Stašom.- Pogodila te njena pojava?- Da, pogodila me je.- Ti, posle 3 godine naše veze i dalje misliš na nju. Mislila sam da me voliš, ali... izgleda da sam se prevarila.- Ej, pa stani, ne znači to da te ne volim.- Neka, nemoj da govoriš ništa. Sve sam razumela.- Ali, Ivana..- Nema, ali.Ulazi u spavaću sobu, uzima kofer i počinje da pakuje sve svoje stvari najbrže što može. Besna i uplakana nerazumno govori sebi u bradu:- Zašto, zašto sam sebi ovo dozvolila?Nikola stoji na vratima ćutke, plače i on, ali ne progovara. Nema snage da progovori. Spakovala se. Sa razmazanom šminkom gleda ga pravo u oči, ne progovara, samo
prolazi pored njega. On se hvata za glavu i posmatra kako ona odlazi. Leže da spava.
______________________________________________________________________
Oko 9:15 uveče budi ga telefon. Miloš je:
- Ej! Hitno dođi kod mene. Nećeš verovati!- Šta hoćeš bre, ti?- Dođi, veruj mi! Hitno, ne pitaj ništa!- Što šapućeš?- U kupatilu sam bre, ajde dolazi!- Evo idem._______________________________________________________________________
Nikola stiže kod Miloša, zvoni. Miloš otvara izbečen, oči raširene skroz i kažiprst na usnama:
- Šššššš!- Šta je bilo?Šapuće:- Verujem ti za Marinu!- Šta mi veruješ?- Za Marinu, bre ono što si rekao, evo je kod meneNikola se istog momenta razbuđuje i izgovara glasno:- Zajebavaš me!?- Tiše bre, jebote. Znaš onog makroa što sam ti pričao davno, pre 4-5 godina?
- Mmmm, mislim da znam, što?- Danas sam ga zvao da mi pošalje neku.- I?- I poslao mi je...- Koga bre?- Marinu, tj Bojanu- Ma ti nisi normalan!Okreće se ka izlazu, otvara vrata i kreće. Miloš ga hvata za lakat i kaže:- Stani bre, ne zajebavam se, dođi da vidiš.Otvara lagano vrata tek toliko da se proviri u dnevnu sobu i izgovara:- Evo, gledaj.Nikola glavom prilazi otvoru i u čudu širi oči. Zgranut onim što je video, nije mogao da izdrži, te uleti u sobu kod Marine:- Marina!?Ona se uplašeno povuče uza zid uzimajući stvari koje je skinula dok su oni bili u hodniku:- Čoveče, koliko puta da ti kažem da ja nisam Marina?? Prijaviću te policiji ako nastaviš da me uznemiravaš.
Brzo prođe pored njega ka izlazu. Samo što se uhvatila za kvaku, vrata otvara neko drugi sa druge strane. To su bila 4 kineza, niska, obučena u crne mantile sa pištoljima u rukama. Naglo ulaze uperuju pištolje u Nikolu i Miloša. Njih dvojica dignu ruke ne znajući šta im se dešava. Kinez naređivačkim glasom izgovara:
- Polazite!
Njih troje lagano i ćutke izlaze. Prilikom spuštanja niz stepenice, Miloš pokazuje Nikoli očima da će on dvojicu iza srediti, a da se Nikola baci na dvojicu ispred. Pri samom izlazu iz zgrade Miloš se naglo okreće, udara obojicu, pritom je to bio znak da nikola skoči i obori drugu dvojicu. Šutiraju ih i uzimaju im pištolje. Marina iz ćoška sve to posmatra uplašeno i kada je shvatila da su njih dvojica preterali, prišla im je i povlačeći ih za majice rekla glasno:
- Hajde, dosta je, idemo!!!
Brzo izleću iz zgrade i upućuju se ka stanici. Pri ulasku u tramvaj ona se zaustavlja ne želeći da uđe. Stoji onako polu gola i gleda u njih uplašeno odmahujući glavom. Njih dvojica se deru:
- AJDE, ULAZI!
- ULAZI BRE, ŠTA TI JE!?
- Ne mogu, ne znate vi njega. Naći će nas i pobiće nas sve.
U tom trenutku dotrčavaju ona 4 kineza, jedan je udara drškom od pištolja u glavu, hvataju je i unose u kombi. Nikola i Miloš u neverici sve to posmatraju bez mogućnosti da joj pomognu dok tramvaj polako kreće. Izlaze već posle 4 stanice i zavlače se u sporedne ulice. Nikola pita Miloša:
- Gde ćemo sada?
- Ne znam, brate. Mogu da pitam brata da nas pusti.- Aj, zovi.Prilikom vađenja telefona, nailazi inspektor koji ih je ispitivao davno. Nikola videvši ga, kaže Milošu::- Vidi, to je onaj što me je izbacio iz kafića.
- Uh, poznat mi je čovek. Čekaj... to je onaj inspektor.- Koji inspektor?Onaj što nas je ispitivao kada smo tražili Marinu prvi put na Ustaničkoj.- E, ajmo da mu se obratimoPrilazi Nikola inspektoru i kaže:- Gospodine! Hvala Bogu da smo naišli na vas! Nećete verovati šta nam se desilo!
- Znam, znam. Ajde pođite sa mnom.
- Ajde Miloše
Izgovara Nikola. Ulaze u kola, inspektor vadi telefon i kaže:
- Krenuo sam.
Prekida vezu i obraća se momcima:
- Kako ste momci? Šta se to opet dešava sa vama?
- Ništa sa nama gospodine, pojavila se Marina. Ona zbog koje sam pravio scenu prilikom našeg prošlog susreta.
- Opet ti sa tom Marinom.
Skreće u neku zamračenu ulicu, zaustavlja se, diže ručnu i izlazi.
- Ajde, izlazite.
Nikola zabrinuto pita:
- Gde ste nas to doveli?
- Ne brini ti ništa, samo pođi sa mnom.
Izlaze polako, idu iza njega, ne znaju šta im se dešava. Miloš konstatuje tiho, da ga samo Nikola čuje:
- Poznat mi je ovaj njegov glas.
- Kako poznat?
- Pa... čini mi se da je to.... čekaj.
Vadi telefon i okreće broj.
Inspektor dobacuje:
- Ajde požurite, momci.
U tom trenutku mu zvoni telefon, javlja se:
- Halo?
Miloš se zaustavlja i pruža desnu ruku u stranu kako bi zaustavio i Nikolu.
- To je on!
- Ko?
U opzadini se čuje kako inspektor i dalje viče "halo".
- Beži!
Kreću obojica da trče, a inspektor vadi naglo pištolj i kreće da puca na njih. Vraća telefon u džep i izgovara:
- Hvatajte ih!
Njih dvojica trče ka Bulevaru i obojica se bacaju na prvi taksi, lupajući po haubi viču:
- OTVORI, HITNO!
Ulaze u taksi i obojica usplahireno i gledajući iza sebe viču:
- VOZI; VOZI!- Kuda?- MA SAMO VOZI BRE!Taksista kreće naglo, prolazi kroz crveno, pretiče, punim gasom jurca bulevarom ka centru. Nikola mu kaže:- Skreni u Kneza Miloša, dole!

tu bi kontinued

Žanr: drama
Naslov: muk

Dolazi lik na teren za fudbal, kad ono nigde nikog i lik se sjebe.

Sve je to lepo samo ja bih ipak na kraju dodao malo vise akcije i mozda malkice vise eksplicitnog seksa tokom cele radnje radi neizvesnosti preokreta samog toka.

Da se nadovezem na BLZa :
Nadju devojku u podrumu kod kineza, golu, svezanu i osisanu na celavo. Ovo se desilo u Sarajevu pre 3 godine. BLZ PLAGIJATOR

Žanr: Horor
Naslov: Bakina tajna

Mlada devojka domaćica pre svega po imenu Silvana okopava bašču svoga doma i prilikom same eksploatacije zemljišta pronalazi jedan stari gumeni na bazi silikona dildo.Sama Silvi nije znala šta je u pitanju i odlazi pored Češme svoga doma i tu kvasi dildo radi zapiranja ne znajući da time pokreće staro prokletsvo.
Naime njena baka je kao studentkinja koristila pomenuti predmet i njime se zadovoljavala jako i pritom nije htela nijednog momka sa koledža.Jednog dana upoznala je jednog jako ružnog mladića koji je imao para i koji je osvojio svojom dobrotom i pažnjom tako da je odlučila da ostavi dildo.Ljubomorne koleginice sa koledža pripremile su vradžbinu i posolile njen dildo sekretom iz vagine.Baka je zakopala dildo odmah pored gde je luk trenutno i nije znala da će se njene najcrnje slutnje obistiniti.
Mlada devojka domaćica Silvi je pronašla na guglu kako i gde se koristi gumeni silikatni dildo i utisnula ga je jedne večeri.Istog trenutka je pala u dubok san ne zbog dužine dilda već vradžbine.Nailazi baka kune koleginice sa faksa i kreće u pripremu da se bori sa njima sada već matorim svrakama.Trenira nekoliko borilačkih veština kupuje armor i b43 i kreće da pronađe antidot.
U međuvremenu dok baka vrši pripreme nailazi princ u belom jugu, čuje za problem ove porodice, naravno da bi nekako došao do uspavane Silvane, da je siluje, i nakon njegovog uspeha u tome mlada devojka domaćica Silvi se budi u tom trenutku ulazi baka u sobu vidi mladića kako se iživljava nad njenom unukom i koristi b43 pri čemu ga pogadja u oba jaja.Mladić ode na onaj svet a baka i unuka na neki splav da proslave a i da se slikaju za fejs.

Žanr: drama
Naslov: muk

Dolazi lik na teren za fudbal, kad ono nigde nikog i lik se sjebe.

Žanr: Triler/Fanfiction
Naslov: Balika Vadhu the movie - Revenge of Ratan Sing

15 godina nakon završetka radnje serije "Mala nevjesta" započinje novo uzbudljivo poglavlje u životu porodica Sing i Šekar.
Manu, Jagdišev usvojeni sin je sada student na mombajskom univerzitetu čiji život djeluje kao bajka svim njegovim prijateljima, međutim on iznenada počinje da se distancira od njih i da izbjegava kontakt sa svojom porodicom.
Jagdiš odlučuje otiću u Mombaj kako bi otkrio šta se dešava sa Manuom i nakon svađe sa njim saznaje da su razlog njegove promjene prijeteće poruke od izvjesnog čovjeka koji se predstavlja kao "Otac".
Amol, Šivov sin, inače Manuov dobar prijatelj dolazi do ovog saznanja takođe i odlučuje ga prenijeti svome ocu koji takođe stiže u Mombaj sa namjerom da riješi najveći slučaj u svojoj karijeri iako je sada već odavno u penziji...

Назив филма: Ванилице
Жанр: Драма

Трометрог, плавокосог, тако вјешто извајаног Ивана одгајала је његова бака, Катјушка. Катјушка је била славна у селу по својој способности да припреми ванилице од којих се стопала топе и, колико год је љубави улијевала у своје ванилице, исто толико давала је и Ивану.
Он је одрастао у наизглед веселом окружењу; његову бакицу сви су тетошили и љубазно су јој се осмјехивали. Али, њихове главе биле су пуне љубоморе, не знам који им је курац, жена им је правила бадум тс ванилице, и те љубоморне главе одлучише да свргну Катјушку са трона из само њима знаног разлога.
Планове су ковали данима. У тим данима, који су трајали годинама, у Катјушкиној кући растао је свима непримјетни Иван.
План је био да се бакица убије и да се дијете, заједно са посуђем и оруђем и цијелом кућом згњечи на отпаду.
То свијетлоплавокосо дијете, тамног тена и плавог ока, нањушило је да се у селу дешавају чудне ствари - ванилице се једу све више и више.
Ту он наручи пајдо, не знајући да је Катјушка већ давно урадила исто, од другара из комшијског Авганистана и крену га мало по мало метати у тијесто. Развијао је бизнис, људи су се све више навлачили и мисао им је са плана о убиству Катјушке прешла негдје испод моста, гдје они данас, ево већ деценију, грију руке над ватром коју допуњују картоном са својих кућица.
Катјушка их, у Ивановом загрљају, тријумфално посматра, дотјерала је, рекло би се, цара до дувара.
(Напомена камери: Када дођете до последње сцене - када их Катја посматра - зумирајте око, јер ћете тиме публици приближити оно што је писац хтио да каже, а то је да бабе знају све. То да их неко жели убити - то знају од одма.)

pravim dokumentarni film o iliji bozoljcu--,,shamaranje rebrima 2006-2014,,

Imam komercijalni hit
Naziv filma: Ljubav za vrijeme utakmice
Žanr: Romantični sportski
Trajanje: 2 poluvremena+pauza izmedju poluvremena+sudijska nadoknada=cca 110min

Više parova dolazi da gleda utakmicu, a raspoređeni su svud po stadionu. Kamera ih uvijek snima sa leđa, tako da se u svakom momentu vidi teren. Oni pričaju neke romantične doživljaje, a za to vrijeme se u pozadini odvija prava utakmica. Sve je snimano u komadu, a montirani materijal prebacuje kadrove između različitih parova, tako da se prikazuje najbolji ugao za gledanje utakmice.

Tako će i cura i momak, koji dođu zajedno da gledaju film, moći uživati svaki u svom fahu- cura će odgledati romantični film, a momak kompletnu utakmicu. Dijalozi su jednostavni, pa će muškarac moći da uprati priču mimo terena bez puno muke.

izbaci tu ljubav, parove i ta sranja
I IMAĆEŠ HIT

strajnić nek ti bude narator

pijafe,originalna osnova price,al ovo parovi ljubavni i to je totalni klishe...ako si originalan budi originalan do kraja kao ja sto snimam shamaranje rebrima ilije bozoljca 2006-2014

Pa u tom i jeste bila poenta, da prikazem dvije dijametralno suprotne stvari. Nas ne interesuju ta ljubavna sranja, cure ne interesuje fudbal, ovo bi mogao biti film koji ce oboje gledati. Nesto da nju zadrzava bez daha, dok mi u miru gledamo utakmicu. Ako postoji nesto drugo osim romantike sto odradjuje taj posao, javite da znam.

Ali kad razmislim s druge strane, mozda ste i u pravu. Mogao bi se u pozadini odvijati neki dobar triler (jbg, moj omiljeni zanr). Kao neko se skriva na stadionu i bjezi, a ovi ga traze.

Ako potpuno izbacim pricu u pozadini, ostaje mi samo obicna fudbalska utakmica.

jbg,triler je malo ozbiljniji zanr da bi u isto vreme pratio tako ljutu radnju i tekmu...komedija/fantasy ili film sa nekim dubokim znacenjem koje povezuje tekmu i radnju...u trileru ne moze to jbg lolo