Prijava

Ima, najviše pastrmke, potočne i kalifornijske, lipljan(ako se tako kaže), a na jednom malom jezercetu ima i štuke i još nekih vrsta, nemam pojma sad.
I da, promovišem Šipovo, šta fali :)

Ma zezam se, ne fali ništa, ja zbog ovakvih stvari i idem da pecam, a i zbog onog adrenalina kad zagrize :D

Šalabe, ovo je izgleda idealno za mušičaranje! I za jebanje! Iza Prvi Maj!

Jeste, bilo je skoro Evropsko prvenstvo, čini mi se...Za prvi maj idealno, kao i za jebanje, al' samo ljeti, na zimu može samo u prtini, ako si baš zagorio. :)

E šalabe brate ovo je idealno :) znači perfektno. Zoveš nas, alase sa Vukajlije da zabacimo koji put tamo?

Slobodno dođite, da napravimo i neki izlet, zajebanciju.

Zimi je isto dobro, poneseš mrežu, zakačiš za štap, spustiš u vodu, nakupi se riba, ti povučeš i puna mreža. Lagano spakuješ i nosi kući.

E zbog glupih prolaznika i nebuloznih pitanja tipa - El ima, el radi, na šta ih vataš, ja odem lepo na V.Moravu(2km od rodnog sela) i ...pecam. Sam ili u odabranom društvu.
http://img42.imageshack.us/img42/9672/nepitajalasa.jpg

Kakav je ovo kralj. Mene kad pitaju gdje idem, odmah se vrnem, taj dan ne idem u ribu.

To bre brate Šalabe.
Dub ja sam sportski ribolovac.
Buxno baš to, slika je šampionska. :)

Ja sam sportski ribolovac samo kad mi je lijeno da čistim ribu.

ja sam za okupljanje pa gde god samo da ima dva kvadrata za chador i eto mene...

e ovako ada safari je pocela sa radom odmah posto se led otopio pa ko voli nek izvoli,

http://www.adasafari.co.rs/24611_275099644986_240781149986_796741_1153202_n.jpg

jedva cekam da idem.Mozda vec za vikend rezervisem i uprtim moje motke pa pravac na adu da mlatnem koju mrcinu,ako neko zainteresovan nek se javi.

jel neko bio na vodi? kakvi su rezultati..?

Елем, наставимо дискусију ође са оне теме...
Неко да ми рече, на шта најчешће иде јебена штука кад није мртва јесен, јер сам чуо да искључиво тада ради?
И где су добра места у Поморављу за пецање?

Cukeru, kod men u selu nadomak jagodine, odma pored morave...ma bre...svrš.

Ајд, кад услужиш госте, да ме детаљније упутиш, па за неку недељу да банем тамо, сад сам решио да се бацим мало више на пецање, много сам га запоставио због обавеза и којекакијех кураца...
Треба ми место које је приступачно за телескопе/такмичарце, како их ко већ зове, и за неки дубинац и овако да се баци, само удица са мамцем, ништа прећерано...:)

e sam povedi nešto da jebemo lolo,ove klinke dosadile. oću neku novu.

Јебо пичке, кад је река пуна рибе! лололо
Нека неко препоручи неко лепо месташце, где неће чувари да смарају, где може да се пеца до миле воље и где не морам да плаћам ухваћену рибу по килу...:))

Taj sam!
Pecanje mi je pravo drago, često idem sa babom i bratom i jaranima na pecanje. Najčešće Sava, Bosna, neke manje rijeke tipa Tinje, Tramošnica itd. A često i na jezeru u svom gradu (Vidara), ali je ono greškom ispražnjeno, tako da čekamo da se ponovo napuni i ubaci ribe. :-)